reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

a ja jak bylam ponad tydzien temu w factory to nic ciekawego z kurteczek nie bylo :-(
ale kupilam Malej fajna kurteczke na zime w Smyku ale z cococlubu za 90zł :-)
 
reklama
Hej!
Co tu taka cisza? :) U nas wszystko wporząsiu... Mija dzień za dniem a nam coraz bardziej podoba sie we Wrocławiu.Od tygodnia mamy samochód i jezdzimy sobie z Madzia po Wrocku. Od razu lepiej :)
 
stokrotko w dziale wrocław dzieciom wklejamy info o rożnych atrakcjach, Macie nie bywałą okazję zwiedzić zoo skoro macie autko, to nawet w tygodniu,
nie w tłoku :-)
 
Ja tez ostatnio czesto sie zaszywam w kuchni, pieke smarze i gotuje i tak w kolko :) Do ZOO wybieramy sie jutro z mężem razem. Pogoda faktycznie nam sie popsuła, ale jednak to bylo do przewidzenia :) Pozdrawiamy!
 
chętnie bym się wybrała do teogo zoo za 3 zł, jak by była pogoda to bym nawet spacerek na piechote sobie zrobiła z malutką a tak to nie wiem czy tramwajem ją tachać. teraz tyle studentów że ciężko po ulicach się chodzi a co dopiero mpk.

stokrotko
super że masz już autko, napewno lepiej się czujesz taka niezależa
mi też się mazy, mąż obiecuje że coś z tym zrobimy ale jakoś nic się niedzieje.
 
Asia przynajmniej ma kto wózek wtargać :-) z tego co widziałam w prognozie to od poniedziałku deszcze :-( szkoda, że to nie było w zeszłym tygodniu ... eh...no ale jak zoo za 3 zł to pogoda musi nawalić bankowo ...
 
reklama
Asia przynajmniej ma kto wózek wtargać :-) z tego co widziałam w prognozie to od poniedziałku deszcze :-( szkoda, że to nie było w zeszłym tygodniu ... eh...no ale jak zoo za 3 zł to pogoda musi nawalić bankowo ...

to racja :)
jak pogoda bedzie w miare to sie wybiore bo jakosmam ochote a w tym roku jeszcze nie bylismy.

ale dorośli czy dzieci??

wszyscy
 
Do góry