reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

ok to moze i ceny sa normalne w tym sklepie.... przyznaje sie ze zbyt dobrze sie nie orientuje w cenach w pl :zawstydzona/y:
nawet ostatnio jak bylam to musialam zrobic zakupy (takie podstawowe) i dzieki bogu wzielam ze soba kuzynke! ona smiala sie jak weszlam to warzywniaka z lista i spytalam jej czy 50zl mi wystarczy bo tylko tyle mam gotowki -> a zaplacilam 10zł :-D
tak wiec powiedzialam ze jakbym miala kupic np. kg papryki czerwonej za 15 zł to byłaby dla mnie normalna cena haha
tak wiec moze dziewczyny macie racje co do tych cen w Askot :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny;)
W Askocie też można kupić coś taniego. Niedawno mieli przecenę kolekcji zimowej z ubiegłego roku i kupiłam Patrykowi zimową kurtkę za 44 zł. Fajna, na kożuszku. Kaszki, soczki... jak trafi się na promocje to też można dokonać dobrego zakupu. Ja w większości kupuję w Askocie. Chyba dlatego, że jest bardzo dobrze zaopatrzony i wiem, że w jednym sklepie kupię wszystko czego potrzebuję. A po drugie mam niedaleko:)
 
Asiu- gratuluje maleństwa! :-)

dziekuje bardzo

z tego co pamiętam to mieszkasz na jagodnie? nie wiem jak przez te remonty teraz ale ja jak kiedyś jechałam autobusem na jagodno to jechał on przez hubską a na bocznej hubskiej jest właśnie askot ( na św. jerzego)
A za jazde autobusem to podziwiam, ja od urodzenia wrocławianka, ale podróży z wózkiem boje się okropnie, szczególnie teraz jakmasa studentów wróciła do miasta i wszędzie tłok. Ale prędzej czy później nas to nie ominie, chyba że w końcu ato się uda kupic.

Jest jeszcze hurtownia Bajka na Długosza, też spory wybór.

A w askocie ceny dośw wysokie, ale w niskiej cenie też się da kupić. Np swego czasu mieli najtańszy nocnik jaki widziałam we wrocławiu.
 
Tak mieszkam na Jagodnie, autobus jeździ własnie przez Hubska. Opisalas to tak ze mnie wiecej wiem gdzie to jest :) a jesli chodzi jeszcze o te autobusy to mysle ze jesli jest sie do czegos zmuszonym to nie ma wyjscia.. ja na poczatku tak sie balam , i nadal jak mam wsiasc to mam obawy ale przynajmniej wiem jak to jest i wiem ze nie mam wyjscia. Pozdrawiam i milego weekendu życze, papa!
 
ale ci stokrotko poradziłam, dobrze że dziewczyny czujne:)
nie wiedziałam że go przenieśli. Ale w sumie się ciecze w okolicach psiego pola często bywam to do tego na zakrzowie mi bardziej po drodze.
 
Ledwo żyje. Wykorzystałam ostatni słoneczny Łykend :-) i pojechałam na grób babci świeczkę zapalić, w listopadzie jak spadnie śnieg ( a może nie) nie mam ochoty na taką trasę, a jeszcze mniejsza ochotę na spotkanie rodziny z tej strony :-(
potem w parku południowym nagroda dla małego w postaci zabawy na placu zabaw :-)
wróciłam głodna jak wilk ale obłowiłam się w Lidlu w oliwki i serki Turka :-)
Spożyłam i oddalam się na zasłużony odpoczynek :happy2:
milej nocki !

P.S. z młodym zaliczyłam ( lekko nieudaną w organizacji) akcję "trzymaj się prosto" nawet nie wiedziałam, że ortopedzi przyjmują na ul. Teatralnej we Wrocławskim Centrum SPA. także są tam rehabilitacje pod postacią ćwiczeń i pływania jeśli dziecko umie pływać koszt gimnastyki 3 zł za zajęcia pływania korekcyjnego 4 zł bo maja jakiś program z unii i chyba naganiali na ten koszt jeszcze pacjentów do 12 grudnia :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc. Ja kupiłam Madzi kurtke na jesień w H&M i zapłacilam 80 zł. Jakos tanio tak sie trafilo, w niektorych sklepach z kurtkami gorszej marki mozna kupic duzo drozej.Podroz sie prawie udala, jechalismy 9 godzin. Po tej przejazdzce jestem pewna ze nastepna dopiero na swieta... :) pozdrawiam miłego wieczorku
 
Do góry