reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Takhisis ja chodziłam jeden miesiąc ( Michał miał wtedy 18 m-cy) potem młody załapał pierwsze zapalenie ucha więc odpuściłam :-) Wydaje mi się, że dzięki tym zajęciom szybciej zaczął mówić...Nauczył się wymawiać swoje imię i ruszyło jak z kopyta :-) i fajne są zajęcia SOCAST czy jakoś tak, żałuję że tak późno się o nich dowiedziała :-)
 
reklama
kadia
super że wszystko dobrze, oby tak dalej.

Felidae
HEJO SOCATOTS ! | Socatots Polska
chyba o tym mówisz?
ja się zastanawiałam czy małego na ot nei wysłać, ale jakoś się boimy że on zbyt duży indywidualista i nei będzie chciała w grupie pracować, z drugiej strony może by mu to pomogło właśnie. Troche sobei liczą za te zajęcia.
A słyszałaś o nich coś dobrego od kogoś kto uczestniczył w nich? bo wiadomo że na stronie nic złego o sobie nie napiszą.

my w sobote wybieramy się do zoo, ma niepadać więc zabierzemy dzieciaki :)
 
HEJ!!!
A CO TUTAJ TAKA CISZA????
NO CÓRCIA WRÓCIŁA DO TRENINGÓW OD 2 TYGODNI I NA ZAWODACH SZALEJE LEPSZA OD 5 KLASISTÓW Z INNYCH SZKÓŁ:-), SZALEJE KOBITKA I TO W DAL, 60 M I 300 I 600 JEDYNIE KIEPSKO PIŁECZKA PALANTOWA JEJ IDZIE , ALE TO MA PO MAMUSI :-p

A TAK POZA TYM JESTEŚMY ZDROWI I ZASZCZEPIENI NA GRYPĘ TO MAM NADZIEJĘ ŻE I W TYM ROKU OMINIE NAS CHOROWANIE

POZDRAWIAM I NAPISZCIE CO U WAS SŁYCHAĆ
 
Super


Kadia :-)
Nas właśnie przetrzepała jelitówka :-) na szczęście każdego jeden dzień :-) ale Sobota dla mnie była masakryczna :-( Dziś męczy męża...pierwszy raz miałam gorączkę i bolały mnie wszystkie mięśnie jak przy prawdziwej grypie..:/ ufć, że to już za mną
Na Zoo po wczorajszym nie mam siły :-( ale może do parku na spacer dam radę..:-)
Życzę zdrówka :-)
Asia nie znam opinii, ale każde zajęcia grupowe dają dziecku szanse na oswojenia się z myślą, że na świecie jest więcej małych ludzi :-) Ale te zajęcia są świetne na rozwój, byli na targach i dzieci które pokazywały czego się nauczyły były bardzo zadowolone...a co lepsze można na te zajęcia iść z dzieckiem od 6 miesiąca :-) czy jakoś tak :-)
Takhisis moje dziecko jest przezorne wolał być ubezpieczony, rozczarowany...chyba nie :-) zajęłam go czymś innym, a kombinezon był w sam raz kiedy wracaliśmy bo było już na prawdę bardzo chłodno...teraz trzeba upolować sanki bo co roku pożyczamy i czas sprawić sobie własne
 
Ostatnia edycja:
Moja ginka wyjechała do Anglii wiec nie pomogę :-( inni fachowcy chcieli mnie ciąć bez potrzeby, ale dziewczyny na pewno doradzą :-) Ja właśnie jestem w okresie poszukiwania, już wybrałam przychodnie teraz tylko muszę tam dojechać ha ha (Ginekologia i położnictwo na wysokim poziomie! Klinika we Wrocławiu) a koszt jak we wszystkich innych gabinetach [ chociaż te ceny cytologi gabinety biorą z kosmosu Bo my za badanie bierzemy 12 zł...:szok:, mogę nawet wam doradzić, że jeżeli koszt samego pobrania plus 12 zł nie przekroczy ceny tego ile oni sobie liczą np 50 zł...:| to opłaca się przywieźć szkiełko z pobraną cytologią do Zakładu Patomorfologii na ul. Marcinkowskiego 1 To jest zaraz za porodówką na ul. Chałubińskiego ( budynek koło szlabanu)]
 
ello
przyłącze sie do pytania stokrotki :-)
chetnie tez skorzystam z jakiegos kontaktu bo nieznam we Wrocku lekarzy a na necie to mozna szukac .. szukac ... i poczytac o wszystkim i o niczym ;-)
ja najchetniej poszlabym do lekarza ktory orientuje sie w temacie patologi ciazy.... niestety jestem po 2 poronieniach... 3 dzidzia biega i broi choc teraz spi slodko w lozeczku ale pewnie kiedys znowu sie zdecyduje na kolejne wiec warto by bylo znalesc juz osoba ktora orientuje sie w temacie bo boje sie ze przy kolejnej ciazy znowu moga byc problemy....
tak wiec dziewczyny podzielcie sie namiarami :-)
 
W internecie naprawde mozna poczytac o wszystkim i o niczym, tak naprawde juz mam dosc szukania w necie bo i tak nic konkretnego:baffled:. Potrzebuje na szybko ginekologa, dobrego pediatre i wogole jakas przychodnie rodzinna, bo nigdzie nie jestesmy zapisani a Madzia niedlugo powinna przejsc bilans dwulatka a tez ja musze skotrzystac z kilku lekarzy takze bardzo prosze pomozcie dziewczyny :happy:
 
A jeszcze mam pytanko dotyczace szpitala i porodowki. Czy szpital jest wybierany wzgledem miejsca zamieszkania? czy moze wzgledem lekarza prowadzacego? Jak to jest? Wpisalam w wyszukiwarke oddzial ginekologiczny we Wrocławiu i wyskoczylo mi tyle ze oniemialam... :szok: inadal nic niewiedzialam.
 
reklama
Oddziałów położniczych z porodówkami we Wrocławiu są 4
1. Brochów na ul Warszawskiej
2.AM na ul Borowskiej
3.Kliniki przy SPSK1 na ul. Chałubińskiego
4.WSK na ul Kamieńskiego
Po za wrocławiem
1.Trzebnica
2.Oława
3.Oleśnica
4.Świdnica - Latawiec...
no i zależy gdzie komu się podoba tam się udaje :-) o ile są miejsca na porodówce to z akcją w toku przyjmują jak nie ma akcji lub miejsc to odsyłają do domu lub analogicznie do innego szpitala. Ostatnio do koleżanki usłyszałam dużo pozytywów o szpitalu w Świdnicy. Mam znajomą która, będzie rodzić w lutym :-) i zastanawia się poważnie nad Jelenią Górą, tam trafiała do lekarza po 2 wizytach w Corfamedzie ( co wizytę ciąża była w 4 tyg ciąży :baffled:). Także Stokrotko co kto lubi ;-) wolna amerykanka hihi. Na pewno dużo prościej jest kiedy się chodzi do lekarza który pracuje jeszcze w którymś ze szpitali...Każdy szpital ma swoje wady i zalety...i żaden niestety nie jest idealny.
 
Do góry