reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Julisia wiem gdzie jest ta ulica:) moj tato pracowal w cukrowni jak jeszcze istniala:)aha pytalas sie czemu maja chodzi na klecine do przedszkola to nie wiedzielisy ze jest przedszkole na Oltaszynie bo mieszkamy tu dopiero niecale 2 lata i nie mielismy sie kiedy rozeznac...ale powiem Ci ze nie zaluje ze padlo na to przedszkole..poza tym M pracuje na Braterskiej wiec w kazdej chwili moze podskoczyc do przedszkola jak cos ei bedzie dzialo.a placyk w parku grabiszynskij jest super chodzimy tam czesto z dzieciakami jak jestesmy u moich rodzicow:)

Julisia zdrowka dla dziewczynek:)
 
reklama
https://www.babyboom.pl/forum/members/gie-oska-16414.htmlgie-oska ja będę mieć trochę bliżej bo przez ulicę mam przejść :) boczna Sudeckiej. A kiedy rodziców odwiedzasz? :happy:
Julisia, park jest ogromny, ścieżka zdrowotna/do biegania ma ponad 5 km. Plac zabaw jest w 2 miejscach a w jeszcze jednym taki mały-piaskownica, jakaś huśtawka. Bardzo przyjemnie, dużo zieleni, latem ludzie brali koce i siedzieli na trawie, grilla widziałam nawet ale nie wiem czy tam wolno :)
 
Witam.
Ja tez sie zamelduje, dawno tego nie robiłam ale teraz przy tej przeprowadzce brakowalo czasu i troche natchnienia . My z Madzią zaczelysmy juz wyruszac na zwiedzanie miasta :) Wczoraj odbylysmy samodzielna podróż z Jagodna az na Osobowicwe :) Ide z niunia na spacer odezwe sie poźniej. Papa
 
https://www.babyboom.pl/forum/members/gie-oska-16414.htmlgie-oska ja będę mieć trochę bliżej bo przez ulicę mam przejść :) boczna Sudeckiej. A kiedy rodziców odwiedzasz? :happy:
Julisia, park jest ogromny, ścieżka zdrowotna/do biegania ma ponad 5 km. Plac zabaw jest w 2 miejscach a w jeszcze jednym taki mały-piaskownica, jakaś huśtawka. Bardzo przyjemnie, dużo zieleni, latem ludzie brali koce i siedzieli na trawie, grilla widziałam nawet ale nie wiem czy tam wolno :)
oj tak ten park jest mi doskonale znany w koncu 27lat tam mieszkalam(tzn obok) a grilla niby nie mozna ale robia ludzie. u rodzicow bede jutro ale moje wypady weekendowe do nich polegaja na tym wpadam dzieciaki zostawiam jedziemy na zakupy wracamy jemy obiad i do chaty ale w tyg tez przyjezdzam jak jest dobra pogoda wiec jak chcesz mozemy sie jakos umowic na tym placyku na fiolkowej(ten najwiekszy przy grabiszynskiej):)

Stokrotko alescie dlugo podroz odbyly:) jak Mala zniosla taka podroz??moj K to by rozmiosl autobus..
 
hej dziewczyny
ja już mam malutką obok. i wracam w końcu na forum bo przez te 3 tyg to niebardzo miałam czas.
Ja na spacerki to codziennie rundke na ostrowie robie i w parku koło hali targowej. niestety narazie auta brak żeby gdzieś podjechać w spokojniejsze tereny, zazdroszcze wam tego parku troche, botu niby park ale hałas i masa aut.

Nie wiece może czy gdzieś w centrum są jakieś zajęcia dla mam z maluchami takie fitnes albo coś podobnego żeby do formu wrócić? nie mam zabardzo jak bez małej się wyrwać, a wiem ze takie zajęcia w redeco są tylko tam to dla mnei kawał drogi.
 
hej
my juz w domku w nl... ale tak bardzo nam sie nie chcialo wyjezdzac .....

Katia to super ze wyniki sa dobre i to nic powaznego!

Gie-oska planujemy zostac jeszcze do kwietnia i mam nadzieje ze juz nic nie zmieni naszych planow ;)
 
reklama
Nie wiece może czy gdzieś w centrum są jakieś zajęcia dla mam z maluchami takie fitnes albo coś podobnego żeby do formu wrócić? nie mam zabardzo jak bez małej się wyrwać, a wiem ze takie zajęcia w redeco są tylko tam to dla mnei kawał drogi.
ponoć jest jeszcze fitnes dla mamusiek w FAT na grabiszyńskiej i w Active na Gajowickiej

spotkanko jak najbardziej, ja zawsze jestem chętna na takie rzeczy ;-)
jutro wybieram się do tego parku na przeciwko cmentarza grabiszyńskiego, tak zachwalałyście że muszę się w końcu zmobilizować
 
Do góry