reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

no Michał szedł z marszu bo cały sierpień chodził, więc tylko piętro zmieniliśmy na wyższe :-) pnie sie po szczeblach kariery ha ha oby mu to dobrze wróżyło
 
reklama
Hej.
Dziewczyny my dzis w Mińsku ostatni dzień. Tak sie ciesze ze musze wszystkim o tym powiedziec :) Trzymaj cie sie ! :)
Kadia ja tez trzymam kciuki zeby sie wszystko wyjasnilo, zeby corcia była zdrowa.
 
Kadia2 Jakie wieści?

Właśnie robię rozeznanie terenu, ile może kosztować kolejka elektryczna na gwiazdkę. maskara, bo to co w sklepach to mam wrażenie że zaraz się popsuje, to co znalazłam i mi się podoba, bo jakością przypomina to co miał mój brat w dzieciństwie kosztuje jakieś masakryczne pieniądze :| sama lokomotywa 150 zł :|
 
a więc byliśmy u neurologa , zresztą tam zasłabła i lekarka miala okazję zobaczyć jak się zachowuje i tętno 130, ciśnienie 130/80, pocenie i hiperwentylacja , więc wysłano nas do kardiolog i dzisiaj rano byliśmy u pani dr Krystiana , ona przeczytała opisy od lekarzy i jak to wygląda i powidziała że diagnozę już zna ale dla spokoju zrobimy diagnozę
dopatczyła się coś w ekg ale mówi że to jest najprawdopodobniej wrodzone i z tym może z tym trenować
a diagnoza: wzrost wysoki a waga zbyt niska , ponieważ dużo ćwiczy organizm sobie z tym nie radzi , a że jest niejadkiem
down.gif
mamy zlecone badania które jutro robimy , zakaz ćwiczeń i treningów do odwołania , podtuczenie gwiazdy i jak będzie ok wtedy może zacąć ćwiczyć
wyszło na to że głodzimy dzieko bo ostatnio schudła 2 kg ale ja zawsze nad nią staoję i jęczę że ma jeść i co chwila jej coś daję , czemu tak się stało nie wiem pewnie jakiś błąd popełniłam a i ibm ma 15 a, najmnieszy ponoć dopuszczalny jest 18

ale popłakała u kardiolog i po wyjściu powidziała ze weźmie się w garść
 
Kadia a co ona trenuje ????
Kurcze chyba u takich dzieci nie ma jeszcze problemu z "wagą" w sensie wyglądu ???? aż strach się bać.
Dobrze, że jest pomysł...nutri drinki jej kup :-) zacznie jeść jak popije to świństwo he he. mnie też tak do jedzenia przekonali, Dostawałam jakąś odżywkę ( ohydna w smaku, do tej pory nie tykam nic co gorzkie bo ona taką goryczkę zostawiała...) i jak miałam wybór wypić "mleczko" czy zjeść obiad to wolałam zjeść obiad... ale to juz dietetyk wam doradzi...:-) trzymam kciuki za dalsze wyniki...
 
reklama
dziewczyny mam problem... :( jak wy sobie radzicie z podrozowaniem po miescie z dzieckiem i wozkiem autobusem? ja jezdzilam autobusem tylko w liceum, i to w niewielkim rodzinnym miescie a tu jestem ciemna jak tabaka :(
 
Do góry