reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Gosia i Bartek być może w naszym planie pojawia sie jakieś zmiany ale u Was Realizacja podstawy programowej jest od 8 do 13
i to już ma ręce nogi... :-) Generalnie we Wrocławiu obliczyli wszystko tak by wyszli na swoje lub lepiej :-) Na szczęście jeszcze mnie nikt nie uraczył informacją że nie mam prawa odebrać dziecka o 12...:-) jestem ciekawe co jeszcze wykombinują by wykorzystać tą sytuację...i mówię tu o urzędnikach ... :-) Bo przedszkola same w sobie nie są tu niczemu winne...

O to nasz program dnia:
Ramowy rozkład dnia w przedszkolu.
6.30 - 8.00 - schodzenie się dzieci w salach, zabawy dowolne, praca indywidualna z dzieckiem
8.00 - 8.30 - rozmowy na rozpoczęcie dnia, gimnastyka poranna, czynności samoobsługowe
8.30 - 9.00 - śniadanie
9.00 - 11.30 - zajęcia dydaktyczne, zabawy w sali, pobyt na powietrzu
11.30 - 12.15 - przygotowanie do obiadu, obiad (zupa i deser)
12.15. - 13.45 - zajęcia dodatkowe, praca indywidualna, zabawy dowolne w salach lub na placu zabaw
13.45- 14.30 - czynności samoobsługowe, drugie danie
14.30 - 17.00 - zabawy w salach lub na podwórku, rozchodzenie się dzieci.

Póki co zmianach na forum też nikt nie wspomina...
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny załamana jestem :-(
jak byliśmy na wczasach córcia 2 razy zasłabła , ale rok temu straciła przytomność na dość długo i leżała w szpitalu i dzisiaj to samo , mamy skierowanie do poradni neurologicznej dla dzieci może któraś z Was może mi cos polecić !!!???
 
Witajcie. Zalatana jestem strasznie ostatnio a jeszcze sąsiedzi rozpieszczają mnie dobrodziejstwem inwentarza i smażę konfitury z brzoskwiń wieczorami.
Emilcia ślicznie rośnie, Maciek jeszcze wakacjuje a ja już doszłam do siebie, nawet wagowo ale brzuch jeszcze paskudny
kadiaWspółczuję kochana ci bardzo. Maciek mdlał w 1 klasie gimnzajum, szybko rósł wtedy i okazało sie, ze ma szumy w sercu. lezał na kamieńskiego w szpitalu, na szczęście to były zaburzenia spowodowane szybkim wzrostem. Byliśmy wtedy u neurologa na ostrowskiego bo tam najszybciej dostałam się do dziecinnego ale nie wiem czy ta pani jest dobrym lekarzem i nie pamiętam nazwiska. Wiem, ze pracuje w Korczaku
 
dzieki dziewczyny
dzisiaj to samo słabo jej się zrobiło, zadzwoniłam do poradni w Marciniaku bo ponoc tam jest ok i termin 13 grudzień , masakra
a serce ma ok bo synek ma wadę serca więc po operacji małego zrobiłam i jej echo serca
pozdrawiam
ciesze się Wisieńka że mala się dobrze rozwija nim się obejrzysz da popalić ;-)
 
Upalny :-)

od 6 do 8 umyłam okna u małego i w kuchni wyprałam firanki, pomyłam podłogi, odkurzyłam potem byłam w piekarni a teraz leże i oszczędzam siły ha ha :-)
 
reklama
tak, znajomi mnie na spacer chcieli wyciągnąć, skończyło się na tym, że przyszli do nas . dzieciaki sie bawiły, a my pogadaliśmy :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry