reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Widzę, że coś forum wroclawskich mam zaczyna ożywać :-) Bo odkąd jestem zarejestrowana na BB było tu bardzo cicho...
 
reklama
Witam.
Część rzeczy- włącznie z rogalem dostaniesz w Bajce na Długosza (okolice Kromera). Znajdziesz tam większą część wyprawki dla dziecka, a także część higieniczną dla mamy do szpitala. Część rzeczy możesz też dostać w marketach, ale tam zazwyczaj nie mam bodziaczków całkowicie rozpinanych..
 
ooo, bodziaczki całkowicie rozpinane to fajna rzecz... my o tym nie pomyśleliśmy i nie mieliśmy żadnych takich...

fajne są jeszcze pajacyki z przyszytymi niedrapkami... bo takie luźne to wciąż spadają...
 
znalazłam tego rogala!!!!:>:> w sklepie Paulinka na ul. M. Hłaski, może przepłaciłam jeśli chodzi o porównanie do cen na allegro, ale nie dużo, no i mam już przespaną pierwszą nockę;) ogólnie sklep bardzo dobrze zaopatrzony, ceny szału nie robią, ale jest na bank dużo dużo taniej niż we wszystkich centrach handlowych. No i mają naprawdę duuuuużżżżooooo wszystkiego;)
 
Dziewczyny mam pytanie: Znacie jakąś alternatywę do klocków lego duplo?? Nowe nie należą do tanich, używane na allegro też wcale tanie nie są. A może wiecie gdzie można kupić taniej używane lego duplo??
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie: Znacie jakąś alternatywę do klocków lego duplo?? Nowe nie należą do tanich, używane na allegro też wcale tanie nie są. A może wiecie gdzie można kupić taniej używane lego duplo??

Wiesz co zobacz na gumtree i w komisach:)Alegro wali już ceny z kosmosu niektórzy wystawiajc uzywane rzeczy wołaja więcej niz za nowe;(
 
Do góry