reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Witam się i ja:)

na początku ciąży udzielałam się na wątku regionalnym potem jakoś już nie, czego bardzo żałuję:)
Jestem już praktycznie w terminie i za kilkanaście dni zamierzam tulić w ramionach moją Ninę.

Obiecuję się częściej udzielać:)
 
reklama
Witam się i ja:)

na początku ciąży udzielałam się na wątku regionalnym potem jakoś już nie, czego bardzo żałuję:)
Jestem już praktycznie w terminie i za kilkanaście dni zamierzam tulić w ramionach moją Ninę.

Obiecuję się częściej udzielać:)

Super fajnie,że do nas trafiłaś:)
 
Cześć dziewczyny
Właśnie dziś widziałam reportaż na tvTURBO. Żyłam w totalnej nieświadomości aż do dziś.
Jasne, że to nie to samo co kąpieliska na Węgrzech, ale podróż tańsza:-) i w moim zasięgu jako osoby niezmotoryzowanej :-)
Termy Uniejów - BASENY TERMALNE bardzo sie ciesze ze swojego odkrycia :-)
W Łodzi mam rodzinę więc zawsze mogę spróbować zaplanować wakacje z kilkoma wypadami :-) az mi to humor poprawiło, bo mały znowu coś przyniósł z przedszkola i mi okropnie smutno było, że znowu porażka :-(
 
Cześć dziewczyny
Właśnie dziś widziałam reportaż na tvTURBO. Żyłam w totalnej nieświadomości aż do dziś.
Jasne, że to nie to samo co kąpieliska na Węgrzech, ale podróż tańsza:-) i w moim zasięgu jako osoby niezmotoryzowanej :-)
Termy Uniejów - BASENY TERMALNE bardzo sie ciesze ze swojego odkrycia :-)
W Łodzi mam rodzinę więc zawsze mogę spróbować zaplanować wakacje z kilkoma wypadami :-) az mi to humor poprawiło, bo mały znowu coś przyniósł z przedszkola i mi okropnie smutno było, że znowu porażka :-(
Oj współczuje...Gaja tez na antybiotyku:(
Super te baseny a znasz ceny???
 
Ja tez chcialabym sie przylaczyc jesli mozna :) Poki co jestem troche nie w temacie, ale obiecuje nadrobic. Jestem mama prawie dwulatki juz. Jestem z nia sama, a znajomi tez sie jakos wykruszyli od kiedy nie wychodze juz na imprezy tak czesto, wiec brakuje mi troche towarzystwa doroslych osob ;) Mieszkamy na Krzykach, Jagodnie - miedzy Gajem a Brochowem. Chetnie porozmawiam z innymi mamami.
 
Ja tez chcialabym sie przylaczyc jesli mozna :) Poki co jestem troche nie w temacie, ale obiecuje nadrobic. Jestem mama prawie dwulatki juz. Jestem z nia sama, a znajomi tez sie jakos wykruszyli od kiedy nie wychodze juz na imprezy tak czesto, wiec brakuje mi troche towarzystwa doroslych osob ;) Mieszkamy na Krzykach, Jagodnie - miedzy Gajem a Brochowem. Chetnie porozmawiam z innymi mamami.

Witaj miło Cię poznac;)
 
reklama
dziewczątka a ja mam takie pytanie: gdzie we Wrocławiu działają targowiska miejskie?takie wiecie...od warzywek, owoców, przez artykuły gospodarstwa domowego i ciuchy?takie gdzie kupić można dosłowne wszystko;) nie bardzo się jeszcze orientuję, a czasami człowiek ma ochotę odpocząć od dużych sklepów;)
 
Do góry