reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Witam wrocławskie mamy:)
niedawno przeprowadziłam się do Wrocławia i chętnie się do Was przyłączę. Oczekujemy wraz z mężem na naszego pierwszego synka, który ma się pojawić na tym świecie 9 marca. Tymczasem już nieźle daje się we znaki i nie daje mi spać, a do tego strasznie cierpną mi nogi. Słyszałam, że poduszki dla kobiet w ciąży (tzw. rogal) podobno działają cuda, stąd moje pytanie do Was - gdzie we Wrocławiu mogłabym kupić taką poduszkę? gdzie mogę się wybrać na zakupy dla dzieciaczka i dla siebie i jednocześnie nie zbankrutować? będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi:)
Witaj Kochana!!!
Pisz z nami!!
Ja kupiłam na allergo uzywany ale jak nowy"))
 
reklama
Potwierdzam, że chyba najtaniej na allegro. W ogóle jak coś kupowałam dla dziecka to na ogół allegro było bezkonkurencyjne.
Jest jeszcze Askot (Sztabowa i Św. Jerzego) ale za tanio nie mają - choć w porówaniu ze sklepami dziecięcymi w galeriach są sporo tańsi.
 
i jeszcze oprócz Allegro można różne dziecięce rzeczy upolować na mojeciuchy.pl
ja tam m.in kupiłam właśnie poduszkę do karmienia. No ale tam to głównie używane...
 
echh chciałam kupić z allegro, ale nie ma sprzedawców z Wrocławia, a po dzisiejszej nocy jestem już tak zrozpaczona, że chyba nawet do tego pasażu grunwaldzkiego się przejadę, chociaż wiem, że ceny mogą porazić. Cieszę się, że jest forum BB, bo inaczej chyba zupełnie bym tego wszystkiego nie ogarnęła;) Dziękuję Wam bardzo za ciepłe przyjęcie:)
 
a nie wyjdzie Ci taniej zapłacić za przesyłkę do domku z allegro niż kupować w sklepie?

nooo ale do pasażu i tak warto się wybrać :) ale uprzedzam - tanio nie jest...
 
Cześć dziewczynki
Ale mnie tu dawno nie było:zawstydzona/y:
Witam wrocławskie mamy:)
niedawno przeprowadziłam się do Wrocławia i chętnie się do Was przyłączę. Oczekujemy wraz z mężem na naszego pierwszego synka, który ma się pojawić na tym świecie 9 marca. Tymczasem już nieźle daje się we znaki i nie daje mi spać, a do tego strasznie cierpną mi nogi. Słyszałam, że poduszki dla kobiet w ciąży (tzw. rogal) podobno działają cuda, stąd moje pytanie do Was - gdzie we Wrocławiu mogłabym kupić taką poduszkę? gdzie mogę się wybrać na zakupy dla dzieciaczka i dla siebie i jednocześnie nie zbankrutować? będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi:)
Witaj,najtaniej to na allegro:tak:
eee... poduszkę to chyba najtaniej i najlepiej na allegro. w pasażu grunw. jest fajny ale drogi sklep dziecięcy - Gluck - tam są różne poduszki, rogale chyba też. i prześliczne pościele dziecięce.


a teraz mam wielką prośbę do Was. Zagłosujecie na mojego Dziuba? ślicznie prosimy... jeszcze nigdy nic nie wygraliśmy... :)

Wizaż.pl / Rossmanniaczki
Poszło 5 gwiazdek:-)
 
Poszło 5 gwiazdek:-)

Dziękuję, jesteś kochana :-)

na bank wyjdzie taniej, tylko chciałabym się jak najszybciej wyspać, a w sumie to chociaż pospać więcej niż 3-4 godziny:( stąd moje pytanie, żeby kupić to np jutro;)


Aaaa, no chyba że tak... rozumiem, rozumiem, jeszcze pamiętam jak to jest. To może lepiej tam rano zadzwon i spytaj czy jest w ogóle to czego szukasz... żebys na darmo nie jechała...

Tel. 071 / 328 12 29


aha i tu jeszcze możesz podzwonić popytać.... http://www.askot.pl/
 
reklama
witam Wrocławianki :)
Dołączam do Waszego grono jak Wrocławianka i ciężarówka. W sierpniu spodziewamy się naszego pierwszego maluszka :)
 
Do góry