reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Ale z tego co słyszałam i czytałam ospa w takim wieku może nieść poważne konsekwencje...tzn. niemowlęta i dzieci po 16 roku życia są o wiele bardziej narażone na powikłania niż inne dzieci...mi się to tego nie spieszy...:)

Jeśli nic więcej nie pojawi się na ciele to do lekarza nie będę szła...zobaczę co będzie wieczorem i jutro...póki co Patryk zachowuje się "normalnie"....mam nadzieję,że to jednak uczulenie na groszek:)
 
reklama
jestem pod wrażeniem :szok:
a która u niej zamawiała bo jeżeli dobre to tez bym zamówiła

ja zamawiałam i potwierdzam ze dobre, poprostu domowe (nie czuc cukierni, torty smakowaly naszym gosciom) i najfajniejsze jest to ze mozesz sobie wybrac jaki chcesz tort np bialy biszkopt, masa jakas tam, polewa jakas tam w ksztalacie jakims tam. Zdjecia na allegro to tylko propozycje. Ja brałam jeden tort na jasnym biszkopcie drugi z ciemnym a mase dziewczyna sama zaproponowala bo ja sie nie znam. Postacie na tortach to tez jej pomysl ;)
brałam tez u niej cisto rafaello i tez pycha
zreszta pani Aneta to bardzo sympatyczna dziewczyna, mama 3 córek ;)
 
ano.
Pisałam o zmianie terminów w naszym edukacyjnym dziale

heh a ja dziś przypaliłam makaron buhahah zapatrzyłam sie na foty chaty myśłiwskiej którą można wynająć na wakacje i tak sie rozmażyłam, że już na wakacjach jedna noga byłam hihi.
 
Patryk ma też trzy takie plamki na uszku...czyli dwie na rączce i trzy na uszku...więc to raczej nie jest uczulenie na groszek...Zastanawiam się jaki lekarz mnie jutro przyjmie...rodzinny pewnie nie ma miejsc...Struś na urlopie...
 
dr Strus i tak przyjmuje tylko w poniedziałki i wtorki teraz. a z podejrzeniem ospy Rodzinny musi Cie przyjąć...
rodzinni przyjmują i dziś, maja dyżur na dobrzyńskiej między innymi. a pewnie jutro po poludni tez byś mogła na dobrzyńską sie udać...ja na izbie dostałam operetkę jak misiek miał te biegunki ze nie poszłam najpierw tam...:-(
 
Ostatnia edycja:
hej
Takhisis jak mały??
Byłaś u lekarza?? mam nadzieję że sytuacja opanowana. Przytulam wirtualnie i zdrówka:tak:

Torty super zapisałam sobie numer i pewnie na rodzek naszej Ninki zamówimy a co niech ma jakiś fajowy torcik

A właśnie witam nową koleżankę:-)

dobra idę spać bo dziś na nogach od 5..... i ledwo żyję bo spałam jakieś 4 godziny z przerwami:-p na cycanie

Trzymajcie się ciepło
 
reklama
Do góry