reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

i tak po gg -rozmowach z moją mamą :-) doszłyśmy do wniosku ze zrobimy jutro wyprawę do Zoo. pogoda ma być ok. może nie będzie mega upału ale to dobrze :-) smesy rozesłane po ludzikach :-) i rodzince i teraz czekamy na odzew z Michałem :-)
 
reklama
i tak po gg -rozmowach z moją mamą :-) doszłyśmy do wniosku ze zrobimy jutro wyprawę do Zoo. pogoda ma być ok. może nie będzie mega upału ale to dobrze :-) smesy rozesłane po ludzikach :-) i rodzince i teraz czekamy na odzew z Michałem :-)

to życzę udanego wypadu:-D:-D, my byliśmy w zeszły weekend:-D, jedynie co mnie zdziwiło to dosyć podrożały bilety dla dorosłych szczególnie:-(, no ale widać ulepszenia, więc pewnie stąd i podwyżka:tak: polecam pokaz karmienia kotików:tak:
 
Cześć dziewczynki
My mieliśmy trzydniówke,a teraz mamy wysypke. Tylko kurcze jest jej tak dużo,że nachodzą mnie głupie myśli że może ta wysypka to co innego;/ Mam nadzieje ,że nie
Miłego wekeendu życze

Felidae współczuję z powodu babci :(

U nas bez większych zmian...Patryk bardzo szybko rośnie i zaczął już 7 miesiąc...niesamowicie szybko mija czas.

Jestem zła,bo baaaardzo chciałam jechać w tym roku nad morze. Niestety wizja tych wszystkich brudów wpływających po powodzi do morza skutecznie zniechęciła nas do wyjazdu...a ja tak kocham morze:( już od miesiąca odliczałam dni do wyjazdu.
Zastanawiamy się nad górami...tam chyba nie ma tak dobroczynnego klimatu zdrowotnego jak nad morzem...ale zawsze to zmiana i oddech od miejskich spalin. Któraś z Was była w górach z niemowlakiem?
Ja i tak jade nad morze,ale w lipcu
i tak po gg -rozmowach z moją mamą :-) doszłyśmy do wniosku ze zrobimy jutro wyprawę do Zoo. pogoda ma być ok. może nie będzie mega upału ale to dobrze :-) smesy rozesłane po ludzikach :-) i rodzince i teraz czekamy na odzew z Michałem :-)
Miłej wyprawy:)
 
5 poszła ;-)

Bardzo mi przykro:-:)-(
Dzięki kochana :)

o a my po miłym popołudniu na pikniku :) W tygodniu byli u nas znajomi z Warszawy z synkiem o 9 miesięcy starszym od Kacperka ( niesamowita różnica rozwojowa a niby z tego samego rocznika) z którym doskonale się bawił i aż szkoda że pojechali. Za tydzień egzaminy a przed nami jeszcze dzień dziecka. I zaczynają się imprezy :)
Jeżeli ktoś ma ochotę to serdecznie zapraszam w przedostatni weekend maja do Oleśnicy na imprezę odtwarzającą wymarsz wojsk Konrada Oleśnickiego pod Grunwald, Którą nasza Chorągiew odtwarza. Sądze że będzie to atrakcją zarówno dla dzieci jak i dla rodziców :) My z Kacperczakiem oczywiście jako jedni z odtwórców. Tak więc dodatkowe atrakcje po egzaminach czyli szycie, szycie i szycie... ble :)

A może jakieś spotkano czerwcowe :)
 
Ranek taki ładny :-) ale zapowiadja deszcze i bądź tu mądry :/...
w dziale wrocław dzieciom wkleiłam foto z kafe plaży, aż żałuję że nie mogliśmy zostac dłużej na otwarciu :-(
Dziś w planie mają:
Z okazji Dnia Dziecka w niedzielę 30 maja 2010 zapraszamy rodziców i dzieci do Kafe Plaża, pierwszej nadodrzańskiej kawiarni na 200 tonach piachu. W godzinach od 12:00 do 15:00 dziećmi zaopiekują się młode absolwentki wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. W planach zajęcia artystyczne - budowanie zamków, wspólne malowanie na płótnie, zdobienie twarzy, puszczanie giga-baniek. Do dyspozycji maluchów mamy wiaderka, łopatki, foremki i piłki plażowe. Na rodziców czekają leżaki, zimne napoje, dania z grilla, 3 godziny spokoju i pledy na wszelki wypadek.
Kafe Plaża mieści się na ogrodzonym terenie bez dostępu do wody.
Zapraszamy!

Do Plaży dotrzesz:
• tramwajem – 2, 4, 10 (przystanek Hala Stulecia lub przed Mostem Zwierzynieckim)
• autobusem – 145, 146 i E
• samochodem – najlepiej zaparkuj na Grobli i przejdź przez Odrę niebieską kładką na tyłach ZOO lub przy Hali Stulecia
• statkiem wycieczkowym – rejsy do ZOO z przystani na Piasku lub spod Hali Targowej
No i siedze i myślę :-)
 
Cześć dziewczynki
Mam pytanie:) Macie może jakieś namiary na cukiernie we Wrocławiu gdzie robią torty takie z bajek np.z samochodem z bajki,czy Kubusiem
 
Gondek jest ok:) tort weselny od nich mieliśmy i pychota aż palce lizać a i wygląd jak najbardziej mi odpowiadał <jeno się nie dogadaliśmy - ponoc korki były - i pan kurier prawie godzinkę później przywiózł, ale nic to>
 
reklama
Hej
Mi zamawiała tort koleżanka. po znajmości kosztował 50 zł i był bardzo cięzki bo ok 3kg...i okropnie słodki :-) przez tą masę którą nadaje się kształt tortowi. więc tu bym uważała.
może te od spychały są lepsze i mniej słodkie bo widzę ze nie wszystkie robią tą masą...
Nugat - Piekarnia i Cukiernia
 

Załączniki

  • IMG_4699.jpg
    IMG_4699.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 44
  • IMG_4702.jpg
    IMG_4702.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 47
Do góry