reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Madziaas - dziękuję bardzo:-D:-D
Natasza- ty już tez na dniach utulisz maleństwo, to jesteś czerwcóweczką:-D zachęcam do pisania na naszym czerwcowym wątku:tak:
 
reklama
gratuluje gosiargo :-)
hihi a znikłaś tak na chwilkę:> :-) i sobie mamą zostałaś :-)

:-D:-D:-D ta chwilka trochę trwała, bo trafiłam do szpitala ze skurczami w nocy w czwartku na piątek najpierw na porodówkę uspokoiło się to potem na patologie by znowu ostatecznie trafić na porodówkę o 3 nocy z soboty na niedziele a Maja przyszła świat o 12:30, poród był ciężki, ale jak tylko ja przytuliłam to wszystko minęło:tak:
 
Nie no załamka m nie bierze
Mąż pojechał z małym do teściów na różankę...wszedł do mieszkania żeby małego wprowadzić i rozebrać z kasku itd, a w tym czasie sprzed drzwi ukradli mu rower :-( jeszcze goniąc windę ( ze złodziejem najprawdopodobniej) skręcił poważnie nogę w stawie skokowym :-(
ryczeć mi się chce...
Wklejam foto. przyznam sie, ze rower mamy od dwóch lat i identycznego jeszcze nie widziałam. miał fotelik dla dzieci jasny fiolet ( ja na taki kolor mówię lila róż bo to ani różowy a na fioletowy to taki za jasny)
 

Załączniki

  • 2008_s_SUB-40-V-[matt-psylo-gold-black].jpg
    2008_s_SUB-40-V-[matt-psylo-gold-black].jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 38
Gosiago, moje gratulacja! Piękna duza kobitka się urodziła:)
a tak z innej beczki to w końcu która mieszka w okolicach pereca, lwowskiej? bo wlasnie zostaliśmy z Kubą natchnięci an spacer a taki samotny to nie bardzo, ale cóż, pojdziemy poogklądać dzieciaki na pereca:)
 
gosiargo gratuluję ślicznej i zdrowej córeczki :)
dziewczyny gratuluję przedszkola, bo teraz z rekrutacją do przedszkola to trudniej niż na studia normalnie
nic nie piszę bo chora jestem i normalnie zdycham a za rowerem będziemy z M rozglądać się na spacerze a nóż widelec wypatrzymy to zadzwonimy na policję i damy znać.
Trzymajcie się ciepło w ten pochmurny dzień
 
reklama
tak i jedyna pozytywna wiadomość to taka że też sie dostaliśmy, co prawda do przedszkola 3 wyboru ale zawsze:-) jest na plus....
Rower skradziony na sprzedaż zapewne...wizjer w mieszkaniu teściów zaklejony został kawałkiem foli z chusteczek higienicznych i to tknęło męża że światła w wizjerze nie ma wyszedł. rzucił sie do windy która odjechała . Goniąc w po schodach za windą, M złamał nogę w kostce...4 tygodnie gipsu :/ W pracy kontrola NIK-u przez aferę na dyrekcyjnej ...porażka...
 
Do góry