reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

a ja mam namiar na fajna dziewczyne (okolic bielan wroclawkich), ktora piecze torty na zamowienie, za 1,5 kg wyszlo chyba 70 a tort do wybory do koloru. Mozna z nia ustalic co sie chce, jaki biszkopt, jakie masy, jaki kształt, piecze tez torty dla alergików. torty sa bardzo smaczne, bardzo kolorowe, cudne. Jak ktos chce to podam namiary.
 
reklama
Potwierdzam u spychały sprawdzone teraz na komunię tez brałam i był super a robią w kształcie zigzaka ze zdjęciami z księżniczkami itd:-)

dziewczyny a czy któraś wie kiedy będzie pogoda bo ja juz jestem załamana prosze o zdradzenie tej tajemnicy
 
a ja mam namiar na fajna dziewczyne (okolic bielan wroclawkich), ktora piecze torty na zamowienie, za 1,5 kg wyszlo chyba 70 a tort do wybory do koloru. Mozna z nia ustalic co sie chce, jaki biszkopt, jakie masy, jaki kształt, piecze tez torty dla alergików. torty sa bardzo smaczne, bardzo kolorowe, cudne. Jak ktos chce to podam namiary.
Ja musze sprawdzić na Nowym Dworze w cukierni bo tam na wesele nam robili torta,ale prosiłabym o namiary na tą dziewczyne co robi torty na zamówienie:tak:
Potwierdzam u spychały sprawdzone teraz na komunię tez brałam i był super a robią w kształcie zigzaka ze zdjęciami z księżniczkami itd:-)

dziewczyny a czy któraś wie kiedy będzie pogoda bo ja juz jestem załamana prosze o zdradzenie tej tajemnicy
Słyszałam,że ponoć od połowy czerwca mają być upały
 
Proszę mamy z doświadczeniem o pomoc....jeśli dziecko zachoruje na ospę wietrzną to jak szybko rozprzestrzenia się wysypka? Czy kolejne krostki pojawiają się po kilku godzinach od tych pierwszych czy może następnego dnia? Patrykowi wyszły na rączce takie bardzo ciemno czerwone plamki (a czytałam,ze najpierw przy ospie są właśnie plamki). Wczoraj jadł pierwszy raz groszek, więc nie wykluczam,że to może być reakcja na groszek...z tym,że nigdy uczulenie nie przybierało postaci takich dziwnych plam...zawsze były to drobne krostki...a to są takie plamki bardzo czerwone...Słyszałam,że panuje ospa ...a wiadomo na spacerach spotyka się ciągle mamy z dziećmi...a jeszcze tydzień temu spotkałam chłopaka, który chorował na półpaśca...nie wiem czy go doleczył czy jeszcze miał i już wpadam w panikę...Chyba wypada podarować sobie dzisiaj wychodzenie na spacer? Jak myślicie? Może lepiej poczekać do jutra i zobaczyć czy coś się pojawi? Gdyby to była ospa to chyba do jutra coś nowego pojawiłoby się na ciele...
 
reklama
Laurana zero paniki. ciesz się. W tym wieku ospe przechodzi baro łatwo. im starsze dziecko tym może być gorzej :-) ja tam poluje na ospe :-) a aj k ktoś w otoczeniu ma to najczęściej Michał chory na coś innego, więc takich kombinacji nie robię,
co do wysypki to pojawia sie co dzień to więcej. z tego co pamiętam... i swędzi więc mały może być niespokojny....ale wizyta u lekarza...bo bez tego i tak się nie obejdzie....
a no i obserwuj te plamki, jeżeli zmienią sie w krostki to już duże prawdopodobieństwo że to ospa.
 
Ostatnia edycja:
Do góry