reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Marma - zdrówka życzę:tak:
Felidae - przykro mi z powodu śmierci twojej babci:-( wyrazy współczucia:-(
RoxiAk - ja mieszkam na Żelaznej, czyli blisko Grabiszyńskiej i na razie prąd oraz ciepłą wodę mam, mam nadzieję, ze jej nie odetną:no:
 
reklama
Ja mieszkam na Lwowskiej i też nie odnotowałam żednych przerw w dostawie prądu, ale tak ludzi zmylili tym odcięciem wody, ja jak głupie z bratową pojechałyśmy do hurtowni po 10 zgrzewek wody:)

PS. Gosiagro widzę, że porod tuż tuż. trzymam kciuki:)
 
Ostatnia edycja:
Ja mieszkam na Lwowskiej i też nie odnotowałam żednych przerw w dostawie prądu, ale tak ludzi zmylili tym odcięciem wody, ja jak głupie z bratową pojechałyśmy do hurtowni po 10 zgrzewek wody:)

PS. Gosiagro widzę, że porod tuż tuż. trzymam kciuki:)

Dziękuje:-D odliczam już dni:-D
My tez zaczęliśmy nabierać wodę do garnków i misek:sorry2:, nie mówiąc o zakupionych zgrzewkach:shocked2:
 
Dziewczyny jak macie konto na NK i podobasię wam zdjęcie Kacperka to zagłosujcie i wystawcie nam ocenę :)

Witaj na nasza-klasa.pl - miejscu, w którym znajdziesz swoich przyjaciół!

z góry wielkie dzięki :)

A co do pogody...... znajomi mieli do nas przyjechać z Warszawki ale się wahają... nie dziwię się im...
5 poszła ;-)
Tak Marma . prababcia zmarła dziś rano :-( w poniedziałek pogrzeb. no chyba ze powódź przeszkodzi...
Bardzo mi przykro:-:)-(
 
hej kobietki
nie było mnie bardzo długo bo miałam trochę zawirowań najpierw z kompem i z netem a potem wyjazd do szczecina na komunię mojej chrześnicy, który niestety przedłużył się o tydzień, bo zmarła moja babcia....
nie mam jakoś nastroju do pisania postaram się Was poczytać co u Was.
Felidae wyrazy współczucia z powodu prababci
[*]

U nas wszystko dobrze jesteśmy zdrowe :) teraz powinnam zaglądać częściej- pozdrawiam wszystkie wrocławianki:)
 
Witam Was
strasznie padnięta jestem, nie dość ze ten pogrzeb to jeszcze ta powódź...Powoli emocje opadają, zagrożenie minęło. Tym razem było ok, ale nie było pewności czy nie powtórzy sie sytuacja sprzed 13 lat. teraz mam zagwozdke, bo przychodnie zalało, dodzwonić się nie mogę, żeby zapytać gdzie mam iść zmałym na kontrole uszu...wczoraj ktoś dzwonił z nr zastrzeżonego, ale w samym środku pogrzebu, a idzś już cisza...trudno najwyżej sie zrejestrujemy na koniec czerwca...
pozdrawiam was..serdecznie.
 
Felidae współczuję z powodu babci :(

U nas bez większych zmian...Patryk bardzo szybko rośnie i zaczął już 7 miesiąc...niesamowicie szybko mija czas.

Jestem zła,bo baaaardzo chciałam jechać w tym roku nad morze. Niestety wizja tych wszystkich brudów wpływających po powodzi do morza skutecznie zniechęciła nas do wyjazdu...a ja tak kocham morze:( już od miesiąca odliczałam dni do wyjazdu.
Zastanawiamy się nad górami...tam chyba nie ma tak dobroczynnego klimatu zdrowotnego jak nad morzem...ale zawsze to zmiana i oddech od miejskich spalin. Któraś z Was była w górach z niemowlakiem?
 
Cześć Dziewczynki
Pisałam Wam kiedyś że chodzimy z Alą na zabawianki. Niestety sypie nam się grupa (bo a to ktoś chory, a to gdzieś wyjeżdża-normalne) no i ja do Was z takim zapytaniem
Może chcecie chodzić na zabawianki z nami? Ta grupa nasza to dzieci w wieku 12-18 miesięcy. Jest super. My chodzimy już 7 miesięcy i po Ali widac niesamowity rozwój. Np. juz od miesiąca pokazuje wszystko po kolei co w wierszyku jest (np. tutaj głowę mam, nóżki tupią itd.). Na znak tego że to jest świetne powiem że ja z Karłowic jeżdżę a zajęcia są obok ul.Przyjaźni. Bardzo nam zależy, żeby chodzić stąd szukam koleżanek i kolegów:-)
Zajęcia naszej grupy sa w środy o 16:15. Może ktoś jest chętny?
Jak macie pytania to wyślijcie mi PW, a jak coś więcej to na stronie zabawianek znajdziecie info.
Mam nadzieję, że się ktoś znajdzie i będziemy mogły dalej chodzić.

A poza tym moja Ala nareszcie zaczyna chodzić (tzn. biegać) sama. No i całe dnie na dworze jesteśmy bo w końcu zaczyna być pogoda. Całuje wszystkich.
 
reklama
Do góry