reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
a unas pogromu ciąg dalszy. poszliśmy w wieli czwartek do przychodni bo młody dostał kataru ( trywialnie brzmi) ale jak próbował wysmarkać to sie zaczynał dusić i kasłać...bałam sie, że przy ropnym katarze i takich objawach pójdzie na ucho więc pognałam, dostał bactrim ( biseptol) i ok. święta mineły katar nie do końca, lek sie kończy a dziś problem z uchem i jedziemy znowu. Jak mnie to wkurza, że w przychodniach nie oglądają uszu przy katarze :-(, A dr Struś we Wrocławiu przyjmuje tylko w poniedziałki i wtorki ( jak sie okazało) buuuuu mam dość....:-(
 
hej!!!

no po wizycie jest jeszcze ciaśniej w aorcie zabieg mam pani dr nadzieję że uda się odwlec do początku przyszłego roku zobaczymy za 5 m na wizycie jak sobie organizm radzi:-(
 
Przykra sprawa...aczkolwiek w ostatnim czasie często ginął ludzie w katastrofach lotniczych...z tym,że tutaj mamy znaczące osobistości sceny politycznej...Współczuję rodzinom...
Nie przepadałam za PiSem,ale na Tuska patrzeć nie mogę...z torbami nas puści teraz...
A tak oszczędzali na samolotach...
 
Oczywiście,że nikt nie zasłużył na taką śmierć...tak jak wcześniej napisałam...współczuję...ale jako politolog uważam,że Państwo i polityka to jedno i nie da się nawet na jeden dzień po prostu "odpuścić". Ja się nikogo nie czepiam:) Stwierdzam tylko,że z chwilą tego wypadku odmienił się los Państwa ,a co za tym idzie nasz...W dniu dzisiejszym musiały zostać uruchomione pewne procedury, których nie można odpuścić z żadnego powodu...życie polityczne musi być nadal w toku ...

Wkurzył mnie fakt,że dziennikarze bardzo długo mówili o ofiarach w osobach polityków...dopiero całkiem niedawno wspomniano,że przecież do ofiar oprócz polityków należy doliczyć obsługę samolotu...

Poza tym nie wierzę w łzy Tuska...
 
reklama
Do góry