reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Dziewczyny...głupie pytanie...czy któraś z Was ma może nakrycie na wózek...chodzi mi część, którą się nakłada na gondolę i doczepia do budki....może któraś ma zniszczony wózek, który nie nadaje się do sprzedaży i mogłaby odsprzedać to nakrycie? Prawdopodobnie moja sąsiadka ukradła mi to dzisiaj, kiedy wózek stał przed drzwiami mieszkania....długa historia...Spróbuję jeszcze udać się do askotu (bo tam kupiłam wózek) i zapytać czy można coś takiego dokupić od producenta....załamka...mieszkam z wariatką w klatce...
Jeśli nie macie to umieszczę w ogłoszeniach zapytanie...może akurat ktoś się znajdzie...

Magdalenka12
spacerowałaś może dzisiaj między 14 a 15 w okolicach Urzędu Stanu Cywilnego?
 
reklama
aga221122 hihi to może widziałyśmy sie keidyś w praku bo na plac zabaw to dopiero teraz zacziniecie chodzić....ja mieszkałam na kozanowie... :-) co do przykryci aLaurana jaki wózek ..? może na allegro ktoś bezie miał ...:-)
 
Roxiaktak na legnickiej a raczej chyba już na Lotniczej, a mieszkasz gdzieś niedaleko ??
Felidae ja w tamtym roku już na plac zabaw chodziłam. J miał radochę tam bo duży ruch, jak zaczął chodzić za dwie rączki to śmigał po placu ze mną. Gorzej było jak zaczął raczkować, bo chciał raczkować a już zimno i mokro było. Bywałam tam codziennie, a teraz już się nie mogę doczekać jak w parku się sucho zrobi :). Kozanów to niedaleko więc może uda nam się kiedyś spotkać :)), fajnie by było :))
 
hej kochane mam pytanie czy ma może któraś z was do odsprzedania bądź oddania kurtkę na wiosnę....tak ciężko o to dla kobiet w ciąży patrzyłam juz na allegro ale lipa..:(
 
lenaDTR może po prostu kup duży rozmiar :-) ja wydarłam płaszczyk który kupiłam x lat temu i wisiał w szafie bo był za duzy hihi.
Tradycyjnie pobudka o 5 miałam zamiar sie wyspać i sie nie udało, w związku z tym znikam an spacer... miłej soboty życzę...
 
lenaDTR a może zobacz w lumpeksach Ja miałam ogromny brzuch i kupiłam taką kurtkę za 25 zł może coś dostaniesz pozyczyła bym Ci ,ale niestety juz ja sprzedałam
 
Aga jak Ty 'podrywasz' mamuśki na spacery to może i ja zapytam czy pojawił się ktoś w końcu z Bielan Wrocławskich? ;)
 
HEJ HEJ !!!

PRZEPRASZAM ŻE SIĘ TYLE NIE ODZYWAŁAM ALE ZNÓW MAM MIGRENY A I Z PRACY NIE WRACAM DO DOMKU TYLKO MAM DO ZAŁATWIENIA INNE SPRAWY I DOPIERO JESTEM WIECZORKIEM , W CZWARTEK NAWET O :szok: POSZŁAM SPAĆ O 21.15

A JEŻELI KTÓRAŚ CHODZI NA PLAC W PARKU MIĘDZY KOZANOWEM A ASTRA TO MOŻEMY SIE UMÓWIĆ BO MY TAM CZĘSTO BYWAMY JAK JEST CIEPŁO WRACAJĄC ZE SZKOŁY I PRACY, NO CZASMI JEDZIEMY DO LEŚNICY :sorry2:

POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMY I DZIECIACZKI
 
reklama
Witam...gości jednak nie mam...ale za to mąż chory...kicha, kaszle, smarka...a ja jestem przerażona,że mały się zarazi:( Ja piję herbatkę z cytryną, jem czosnek, łykam witaminy, ale maleństwu przecież nie ma co dać zapobiegawczo:(
 
Do góry