reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
mnie poinformowano, co do zabiegu, że psikają lidokainą podcinają i koniec...bałam sie i nie szłam dużo wcześniej bo jakoś nie wyobrażałam sobie że trzymam małego podczas kiedy podają mu znieczulenie :|
jak to powiedziałam na bilansie to myślałam, że pediatra z krzesła spadnie. stwierdziła, że podanie znieczulenie jest nie potrzebne bo to jest tylko jedno cięcie i że jak sie poda znieczulenie o jakim ja myślałam to dziecko buzi już nie otworzy...nie sprawdzałam jeszcze...załatwię sprawę przed przedszkolem...jak będzie sie goić to może uda nam sie smoczek odstawiać bo to jest koszmar smoczkowy :-( A mówić mówi od 19 miesiąca życia, więc zaczął szybko...jak na chłopca :-)

NUTRAMIGEN co do witamin to ma wszystkiego podobne ilości z tego co pamiętam. studiowałam trochę składy i nie pamiętam by były jakieś istotne różnice prócz smakowych :-)
 
Magda witaj :)

Tu zaglądać i pisać może każdy kto mana to tylko ochotę :)

Co do neurologa polecam Wilczek sama chodzę do niej na kontrole z Kacperkiem i jestem bardzo zadowolona.

Nutronigen jest to mleko specjalnie dla dzieci które mają nietolerancje mleka i inne związane z tym problemy Kacperek je pił przez jakiś czas jak było podejrzenie że ma skazę białkową

Ja po zajęciach, balu jestem padnięta a jutro przede mną egzamin tak więc informacje w skrócie :) Bawiłam się bosko, wszystko pozaliczałam i jestem zadowolona. Jutro o ile nie obleje egzaminu będę już po wszystkim. Trzymać kciuki o 17!
 
HEJ !!!

CZYTAM I KAŻDA Z WAS A SWOJE PROBLEMY Z BĄBLAMI , SAMO ŻYCIE , MÓJ ZACZĄŁ BARDZO KIEPSKO SWOJE ŻYCIE :-(, I MYSLAŁAM ŻE BĘDZIE DOBRZ A TU MASZ:-:)-:)-(, ALE DLA KAŻDEJ MAMY PROBLEM JEJ DZIECKA JEST NAJWAŻNIEJSZY:tak:

Felidae ALE FAJNIE ŻE MAŁY ZACZĄŁ TAK SZYBKO MÓWIĆ MÓJ ZACĄŁ NIEDAWNO A W GRUDNIU SKOŃCZY 2,5:tak:, A NOCNIK WRZESZCZY JAK WIDZI CO ZA CHŁOPAK

JA TEZ POLECAM PANIA DR NEUROLOG Z PROMYKA SŁOŃCA ALE NAMIAR MAM NA PRYWATNIE TZN TELEFON A NAZYWA SIĘ MARZENA AMBICKA-CIMA

POZDRAWIAM A MOŻE KTÓRAŚ W OKOLICACH LEŚNICY MIESZKA????;-)
 
Magda witaj :)

Tu zaglądać i pisać może każdy kto mana to tylko ochotę :)

Co do neurologa polecam Wilczek sama chodzę do niej na kontrole z Kacperkiem i jestem bardzo zadowolona.

Nutronigen jest to mleko specjalnie dla dzieci które mają nietolerancje mleka i inne związane z tym problemy Kacperek je pił przez jakiś czas jak było podejrzenie że ma skazę białkową

Ja po zajęciach, balu jestem padnięta a jutro przede mną egzamin tak więc informacje w skrócie :) Bawiłam się bosko, wszystko pozaliczałam i jestem zadowolona. Jutro o ile nie obleje egzaminu będę już po wszystkim. Trzymać kciuki o 17!

NO TRZYMAMY JUTRO KCIUKI:tak:;-):-) BĘDZIE DOBRZE
 
Felidae

ja dałabym znieczulenie...może i jedno szybkie cięcie,ale nikt oprócz dziecka nie wiem czy faktycznie bezbolesne.

magdalenka12

ja rodziłam 17.11. na Brochowie...chciałam na Kamieńskiego,ale chyba dobrze się stało ,że się nie udało:) Faktycznie mieszkamy niedaleko:)

kadia2
a co dolega Twojemu synkowi?

Marma

powodzenia!!!

Dziewczyny....czy Wy ubierałyście swoje dzieciaczki w wieku niemowlęcym w dzień w inne ubranka niż w nocy? Mam dużo fajnych ubranek,ale nie za bardzo nadają się one do spania....A czy można np. szkraba do snu ubierać przez dwie noce w te same ubranko? Tzn. ściągać nad ranem i do snu znowu przebrać w piżamkę?
 
kadia2
a co dolega Twojemu synkowi?


A MÓJ SYNEK MA WADE SERCA JEST PO OPERACJI MA NAWRÓT WADY :-(, ALE NIE WIDAĆ PO NIM NASZCZĘŚCIE!!!
A JA WŁĄSNIE RODZIŁAM W TRZEBNICY I JAK WYCHODZIŁAM ZE SZPITALA LEKARZ STWIERDZIŁ ŻE OKAZ ZDROWIA :szok:
A ZA KILKA DNI RATOWALI MU ŻYCIE BYŁ W TAKIM STANIE, ALE JEST I DAJE POPALIĆ:tak:
 
reklama
magdalenka12
faktycznie w tym samym wieku:) a jak ma na imię Twój synek? Rodziłaś naturalnie czy przez cc?

kadia2
typowy obraz naszych lekarzy.....nie wiem czy nie wróciłabym do takiego lekarza i nie powiedziała co o nim myślę....z drugiej strony w takim momencie człowiek nie myśli o takich rzeczach tylko ratuje dziecko ...współczuje przyjeść i pozostaje mi życzyć dużo zdrówka dla synka

Dzwoniłam do lekarki i kazała jeszcze tydzień podawać Bebiko plus Debridat i BioGaję....trochę się wkurzyłam ,bo powiedziałam,że Patrykowi zaczęły się zaparcia po tych specyfikach....a lekarka powiedziała,że przecież Debridat też jest na zaparcia,więc powinien pomóc....Jeśli nie będzie się załatwiał to co dwa dni mam podawać czopek,a to dla mnie nie jest rozwiązanie....
 
Ostatnia edycja:
Do góry