reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
Dostałam odpowiedź od admina. Nasz wątek nie ma moderatora tak więc proszą nas abyśmy kogoś z nas wybrały

Ja dalej proponuję Felidae .
po pierwsze jest tu z nas chyba najdłużej , po drugie zagląda tu najczęściej

Co wy na to?

Laurana można zrobić zamknięty bo ma na październikowym mamy dwa osobne jedno dla osób które udzielają się najdłużej i cały czas a drugie dla wszystkich październikówek.
 
ja co prawda bywa tu rzadko, bo jakoś nigdy nie potrafiłam się wkręcić do rozmowy, ale najbardziej to kojarzę Ciebie Marma :)
 
Marma bij zabij. udzielać odpowiedzi to ja mogę, fotkę w profilu też sobie umiem wstawić, ale czy ja dam rade coś więcej :| ?
najgorsze jest to, że nasze dzieci są jeszcze na tyle małe, (mój mniej, ale sam sobą dłużej niż 5 minut tez się nie zajmie)że utrudnia to podjęcie decyzji o zarządzaniu czymś więcej niż dom :-) może ktoś na ochotnika :>????
 
hej dziewczyny - spokojnie, dacie radę. Ja jestem moderatorką na październiku 2010 i wcale nie ma dużo roboty...
 
No właśnie czas...... u mnie z tym różnie bywa. Raz jestem kilka razy dziennie albo w ogóle nie wychodzę z BB a raz nie ma mnie przez 2 tygodnie.....
No chyba żeby były dwie moderatorki ale nie wiem czy jest taka możliwość.

Mam nadzieję że może jakaś mamusia się jeszcze do tego zgłosi.


O wątku prywatnym myślę pod tym kontem, że czasami chce się napisać rzeczy o których nie ma ochoty aby czytały osoby postronne. Nie raz się zdarzyło że ktoś życzliwy czyta to co ktoś napisał a później wychodzą nieprzyjemne sytuacje. Chciała bym żeby mamusie wrocławskie bardziej się zintegrowały, na wiosnę jakieś spotkania, wspólne spacery. Sporo jest tu mam, które są nowe w mieście i nie mają zbyt dużo znajomych.

Ewa witaj i zapraszamy do pogaduszek :)
 
reklama
hmmmmm no we dwie osoby było by zawsze łatwiej, bo tak jak piszesz raz się siedzi ciągle, a raz nie ma na to czasu całymi tygodniami.

Co do miejsc gdzie można iść z dziećmi ja lubię chodzić z Michałem do groty solnej na Grabiszyńską, ale i z Kozanowa i z nowowiejskiej podróż MPK trwa ok 40 minut :-( i jest dość męcząca. wstęp z dzieckiem do lat 3 na 45 minut to koszt 9,50 zł

http://infobot.pl/r/1DUu
kiedyś z panią rozmawiałam i jeśli zapełni się cała grotę to można zrobić i spotkanie :-) "wynająć" grotę :-)
 
Do góry