reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Z tym osobnym wątkiem dla Wrocławia bardzo dobry pomysł.
Muszę tylko poczytać jakie zasady zakładania wątków obowiązują na tym forum. Chyba ,że któraś z Was może założyć:)Ten konował to:
Malcewicz Marcin przyjmuje w Centrum Medycznym Lim


ogłasza się też jako Ortopedyczna-Urazowa Pomoc Wyjazdowa

przyjmuje także w szpitalu : Dolnośląski Szpital Specjalistyczny
im. Tadeusza Marciniaka
Centrum Medycyny Ratunkowej
ul. Traugutta 116 na urazówce.....

Naprawdę....nie życzę nikomu tego co ja wczoraj przeszłam. Do tego mój synek ma podejrzenie wzmożonego napięcia mięśniowego i nie powinien być w ten sposób traktowany. Z tego co wiem to nie tylko ode mnie wpłynęła skarga.
 
reklama
Laurana, szczerze wspolczuje. Jak czytalam to normalnie napinaly mi sie wszystkie miesnie na mysl, ze moglo by mnie to spotkac. Jakby mlodym mamom brakowalo problemow, trosk itp.. to na dodatek taki palant sie trafil. Jak bylam u ortopedy to wizyta tez byla blyskawiczna.. chyba 5 min, ale bez USG, tylko kontrolna, ale w zdecydowanie lepszej atmosferze.
 
Ja nie wiem, że te wszystkie przychodnie prywatne tak na psy schodzą jak tylko renome sobie wyrobią, jakis czas temu pewien lekarz oskarżyl kolege po fachu o błąd w sztuce ( ze nie wykrył u niego zmian nowotworowych na języku) a wspominam o tym dlatego, że to tez byl LIM. i jak wzykle rejestracja. czy to tak ciężko pomyśleć ? to jak pan dr nie mogł pracować do 18:30 to mogli przenieść wizyte na inny dzień ? co na tym zyskali ?? bez sensu ...
 
no to faktycznie nie fajnie......

A z tym wątkiem to dobry pomysł. Jest już kilka tematów związanych z lekarzami ale jak czegoś się potrzebuje to trzeba poszukać a tak wszystko by było w jednym miejscu. To jak?

A jeszcze sobie pomyślałam o jednej rzeczy. Przydał by się wątek na którym można by wpisywać fajne miejsca gdzie można pójść pojechać z dzieckiem we Wrocławiu i okolicach Wrocławia. Np gdzie na spacery, zwiedzanie, wycieczkę, zakupy czy np restauracje, kawiarnie czy zajęcia dla dzieciaków. np ostatnio byłam bardzo mile zaskoczona faktory we Wrocławiu zrobili tam świetny plac zabaw dla malutkich dzieci. My ze spokojem zrobiliśmy zakupy a maluch się wybawił na całego :) Fakt że jedno z nas zawsze musiało być przy nim i pilnować ale mimo wszystko duże odciążenie i nie trzeba za to płacić i niema limitu wieku. polecam dla dzieciaczków które już same się przemieszczają w jakiś sposób.
 
Ostatnia edycja:
przeglądnęłam nasze 3 stronki takich tematów nie ma :-) więc chyba możemy je stworzyć, faktycznie takie usystematyzowanie będzie ok :-) ( ale trudne słowo, prawie jak kopytko)
to jakie tytuły ???
miejsca dzieciom ??? czy jakoś inaczej ???
bo trochę sie tego uzbiera :-) każdy gdzieś był i może coś polecić :-)
 
Co do nazwy się jeszcze nie zastanawiałam ale miejsca dzieciom jest ok.

Proponuję jeden nazwać np. wrocławscy lekarze

A drugi może miejsca przyjazne dzieciom - czyli gdzie wyjść z dzieckiem- wydaje i się że bardziej opisowo lepiej mówi osobą nie śledzącym regularnie forum.

No ale wszystko do przemyślenia

Właśnie przeczytałam to co napisałam i prawie wszystkie moje wypowiedzi zaczynają się od A .....:p :)


A jeżeli są tu jakieś mamusie z Kątów Wrocławskich i okolic to serdecznie zapraszam do Klubu Młodych Mam który rusza w Kątach przy Publicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej od 23 lutego. Zajęcia będą się odbywały co 2 tygodnie we wtorki w godzinach od 9 do 11 rano. Zapraszamy wszystkie mamy z dziećmi od 0 do 3 lat oraz przyszłe mamusie. Zajęcia są bezpłatne. Więcej informacji dla zainteresowanych na priv.

A mam jeszcze taką propozycje dla naszego admina żeby może zrobić pod fora i np jedno na różne ogłoszenia firm, przedszkoli itp w dodatku przydało by się uaktualnić listę wrocławskich mama i kilka innych porządków bo powoli ciężko cokolwiek znaleźć.

A czy ktoś może słyszał o jakimś zamkniętym wątku gdzie można by pisać informacje nie koniecznie dla wszystkich którzy tylko zajrzą a widoczne tylko dla wrocławskich mam?

A czy my w ogóle mamy jakiegoś admina?
 
Ostatnia edycja:
Czy my mamy aktywną moderatorkę Wrocławia ?? :eek:
Jest wątek "miejsca we Wrocław" ostatnie ogłoszenie jest tam z 13-01- 2010 jakiegoś przedszkola które urządza urodziny. wcześniejsze są z roku 2008. http://infobot.pl/r/1DPT można by porostu przenieść ten wątek żeby go nie powielać, ale do tego trzeba mieć uprawnienia :cool:

hihi Marma myślimy o tym samym :-) nic mi nie wiadomo o wątku zamkniętym, być może jest ale nie ma tu już nikogo kto by jeszcze o tym pamiętał :-) czas leci rotacja następuje.
 
Ostatnia edycja:
No właśnie jest sporo takich wątków......

hym a może by tak się zgłosił do moderowania naszego wątku. Ktoś kto miałby na to czas i chciałby się tym zająć.

może jakby uporządkować parę rzeczy nasz wątek lepiej by funkcjonował i więcej by się mamuś odzywało ......

Mi się marzy zorganizowanie na wiosnę jakiegoś fajnego zbiorowego spaceru. Chętnie bym się jeszcze np z Edytką zobaczyła i pogadała bo ostatnio naprawdę było fajnie.

Ja tu już z dwa lata jestem :)
 
reklama
haha Marma miło mi, tylko ja nie wiem co z czym się je :-) nawet nie wiem gdzie trzeba by się zgłosić :-)

aniaslu jest naszym adminem ???


gafa Ona jest adminem :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry