reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

LAURANA fajnie, że trafiłaś do pani Ewy, co do kupki to wydaje mi sie ze masz na myśli kupiki przejściowe :-) troszkę to wygląda jak by w kupce byly resztki nie strawionych ziaren ?? to wszystko ok :-) być może przez zmiane mleka na modyfikowane. Bakterie maleństwo dostanie w Biogaji, więc jelitka szybko sie nimi zapełnią i będą pracować coraz lepiej.
KADIA2 formularze będzie można pobrać i z netu, i z przedszkola. przynajmniej narazie innego info, nie ma. Jak mieszkasz po za wrocławiem i pity składasz na ul. Klimasa to nie dostaniecie punktów za meldunek, tak sobie w tym roku wymyślili.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hejka
Postanowiłam dać info tylko nie wiem czy dobry wątek :-)
koleżanka z pracy musiała iść z 2 letnią córką do ginekologa dziecięcego. Do lekarki która została jej polecona w poradni była długa kolejka, więc szukała przychodni gdzie mogła szybciej zasięgnąć porady. no i zapisała się do Promyka, dobrze ze z umówionej wizyty do poleconego lekarza nie zrezygnowała. Okazało sie ze pani dr w promyku to pediatra zatrudniony na etat ginekologa dziecięcego bez odpowiedniej specjalizacji...(prócz praktyki życiowej) Podobno ginekologów dziecięcych we Wrocławiu jest aż dwóch... a w Polsce 14 :/ reszta bez komentarza...
gin. dziecięcy(dziewczęcy) Dr n. med. Lidia Hirnle
:szok::szok::szok:jestem w szoku
mam podobnie.. Nie pochodze z Wroclawia, poznalam tu meza, coprawda on ma tu rodzine, ale Ja oprocz kolezanek z pracy nie mam znajomych (mieszkam tu od 3 lata) a teraz przez ta zime, to nawet nie ma jak zagadac do kogos, bo na ogrodkach i w parkach pustki (kto by wysiedzial na tym mrozie na oblodzonej lawce). Ja mieszkam przy Grabiszynskiej i placu Pereca wiec jesli ktos tam czasami spaceruje to moge zaproponowac nasze skromne towarzystwo :)
daleko do ciebie nie mam :tak:
hej!!!
laurana wysyłam na pw namiar na p. Doktor

ejjj dziewczyny z nowego dworu osiedle ładne mój mały tez tam spaceruje ale z babcią ;-), a ja pracuję na tym wosiedlu w szkole i mam teraz ferie i jestem szczęśliwa ale póki co nie mam czasu odpocząć

pozdrawiam wszystkie wrocławianki i dzieciaczki
Kiedyś na Nowym dworze tam mieszkalam 20lat:-)uwielbiam tam jeździć do koleżanek
widzę, że tylko mnie dopada nuda i samotność
ja z kolei pochodzę z Wrocławia, całe życie mieszkałam przy parku Grabiszyńskim, a od 2 lat mieszkam w Bielanach Wrocławskich. Powinni tą nazwę zmienić na NUDA :)
przy tym parku mieszkam tam tylko od strony Inżynierskiej ,szkoda że tam już nie mieszkasz


widze że forum ruszylo !!! tez mam dosyć tej zimy a te moje dzieci mnie do grobu wkopią jak tak dalej będe siedzieć w domu
 
KADIA2 formularze będzie można pobrać i z netu, i z przedszkola. przynajmniej narazie innego info, nie ma. Jak mieszkasz po za wrocławiem i pity składasz na ul. Klimasa to nie dostaniecie punktów za meldunek, tak sobie w tym roku wymyślili.[/QUOTE]

ALE MOJE DZIECI SA ZAMELDOWANE NA NOWYM DWORZE , A POZA TYM MAM NADZIEJE ŻE MOŻE NAM SIE JAKOS UDA BO IDZIEMY DO INTEGRACYJNEGO A MÓJ SYNEK JEST POD OPIEKĄ KARDIOLOGA I MOŻE TO COS DA A OBECNA JEGO SYTUACJA NIE JEST OK , A JESZCE JEDNO CZY CHODZI O MELDUNEK DZIECKA CZY MAMY???


ARLENA W SUMIE OSIEDLE PRZYJEMNE DUZO PRZESTRZENI I NIE MA BLOKU NA BLOKU
 
czesc kobietki

ale porażka z tymi lekarzami:szok:
a ja dziś byłam w MOPSie walczyć z niekompetencją tamtejszych urzędniczek, w sprawie becikowego wykłuciłam się o swoje i trochę poczułam się lepiej bo jakby nie patrzeć to zawsze odskocznia od codziennej rutyny:-p jestem taka padnięta że nawet nie mam siły pisać o co poszło może jutro mi się uda do was zajrzeć:-)
Pozdrawiam papa
 
kadia chodzi o to gdzie rodzice PIT-y składają. meldunek dziecka może i swoją droga, my tez mamy meldunek w innym miejscu mieszkamy gdzieindziej i tez nie wiem czy przez to punkty nie uleca. z dziećmi w przedszkolach integracyjnach faktycznie może byc inna sytuacja ale może lepije dopytaj sie gdzieś.
 
kadia chodzi o to gdzie rodzice PIT-y składają. meldunek dziecka może i swoją droga, my tez mamy meldunek w innym miejscu mieszkamy gdzieindziej i tez nie wiem czy przez to punkty nie uleca. z dziećmi w przedszkolach integracyjnach faktycznie może byc inna sytuacja ale może lepije dopytaj sie gdzieś.
ALE KOMPLIKUJA LUDZIOM ZYCIE :-(, MIESZKAM NIECAŁE 2 KM OD WROCŁAWIA I PRACUJE NA NOWYM DWORZE , CORKA CHODZI DO SZKOŁY WE WROCŁAWIU NA A JA MAM WOZIC DO ŚRODY DZIECKO PONAD 10 KM I POTEM DO PRACY W TYM MOMENCIE PONAD 23 KM :szok:, ALE SMIESZNE , CHORE PRZEPISY
NIC CHYBA JEDNAK SKORZYSTAM ZE ZNAJOMOŚCI TAK JAK CÓRKĄ BYŁ NABÓR INTERNETOWY I OCZYWIŚCIE SIĘ NIE DOSTAŁA DOPIERO JA PRZYJELI W SIERPNIU POZA NABOREM , NIENORMALNE:zawstydzona/y::-(
 
A czy w Polsce było kiedyś normalnie?

Widzę że sporo tu mam związanych z edukacją :-) Ja właśnie aktualnie też szkolę się w tym kierunku :-D

A ja dziś w doskonałym humorze bo z mężem na zakupach byłam i kupiłam sobie buty narciarskie bo za 2 tygodnie planujemy wypad na narty. W dodatku jeszcze sobie polar i spodnie dresowe kupiłam, bo mam teraz ważny powód aby troszkę jeszcze schudnąć i nabrać kondycji bo od wiosny chcemy się starać o kolejne maleństwo :-D

A wczoraj u nas była akcja ewakuacja. Nagle moje zadupie zrobiło się sławne bo się gaz zapalił na stacji benzynowej. Z racji tego wszyscy mieli wolne i moja cała rodzinka zwaliła się do nas, bo mieszkają blisko tej "słynnej" stacji i ich ewakuowali. :-D A tak serio to mieliśmy niezłego stracha. :sorry2:
 
reklama
Do góry