reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Normalnie forum ruszyło :-D

No teraz tylko ja nie mam czasu.

Co do końca zimy to i ja się doczekać nie mogę. A jak tylko się ociepli proponuję jakieś spotkanko spacerowo-kawkowe :-) To się mamuśki zintegrują i pogadają i nowe znajomości zdobędą :-)

A ja dalej w książkach....
 
reklama
Hej!!!!

Laurana juz masz wiadomość ;-), poprostu zapomniałam napisac niestety starość:tak:

a na szczepin dobrze znam mam tam sporo znajomych i córka chodzi tam do szkoły

pozdrawiam
 
Hej Laurana napisz u kogo byłaś :-) każdy kontakt dobry na dobrego lekarza :-) jak by nasza dr gdzies wyjechała :-)

Dziewczyny zaczyna sie gorący okres dla 3 latków :-) i o ile znałam przedszkola na kozanowie to w śródmieściu sie pogubiłam.
mam 4 potencjalne przedszkola 3 w okolicy zamieszkania a 4 bizej pracy, a ze teraz wynajmujemy bliżej mojej pracy, a to i tak jeden rejon...i mam pytanie czy któraś mama wie coś na temat przedszkola na ulicy Krętej ??? lub Nowowiejskiej 36 ? bo to dwa które mi sie spodobały :-) i zastanawiam sie czy nie rozsądniej bylo by zapisac małego na Sienkiewicza bo bliżej pracy i wrazi zmiany mieszkania nie trzeba by zmieniać małemu przedszkola. ah te wybory życiowe.
 
Felidae A SKĄD SIE BIERZE FORMULARZE I CZY TYLKO ELEKTRONICZNIE , A CHYBA OD MARCA SIE ZAPISUJE :sorry2:
JA CHCĘ MAŁEGO ZAPISAC NA ŚCINAWSKĄ OBOK SZKOŁY CÓRKI JAK BEDE ODBIERAC TO DWOJE A MIESZKAM ZA WROCŁAWIEM WIĘC TAK BEDZIE MI ŁATWIEJ
MOJA SIOSTRA MA SYNA NA SIENKIEWICZA I ZADOWOLONA JEST
 
w okresie kiedy mąz pracował była to trudna szkoła bo dzieci pochdziły z patologicznych rodzin , zreszta wtedy wydarzyła sie straszna rzecz z udziałem uczennic tej szkoły , ale jak widac teraz chyba jest zupełnie ok:-) super!!!
 
reklama
kadia2 dzieki za wiadomosc

Bylam u Pani dr Ewy Strus i jestem zadowolona. Synek ma prawdopodobnie refluks zoladkowo-przelykowy i mamy przez dwa tygodnie stosowac jej zalecenia. Poki co dostalam Debridat i do tego Biogaja...jesli nie pomoze bedziemy myslec dalej. Leki w przypadku takiego malenstwa sa podobno niebezpieczne.

Mam pytanie do mam,ktore karmia badz karmily mlekiem modyfikowanym. Czy Wasze dzieci tez wydalaly z kalem takie biale grudki? Moj synek od kiedy pierwszy raz dostal sztuczne mleko ma takie grudki w kupce...jest tego baaardzo duzo. Mialam tyle pytan do lekarza,ze o to zapomnialam zapytac....
 
Do góry