reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Cześć dziewczyny:)
Chciałabym dołączyć do wątku...17.11.2009r. urodziłam na Brochowie pierwsze dziecko, synka Patryka. Byłoby miło powymieniać się doświadczeniami.

Niestety nasz synek ma problemy zdrowotne i potrzebny nam dobry pediatra. Znalazłam lekarkę, która ma świetne opinie,ale chyba nie przyjmuje prywatnie,bo wszędzie w necie jest tel. do przychodni. Przyjmuje także w Promedisie,ale w gabinecie dzieci chorych...a mój synek nie ma choroby zakaźnej dlatego nie za bardzo mogę go zabrać do dzieci chorych. Może zna ktoś lekarkę Zofię Kopeć?
 
reklama
Cześć Laurana!

Cieszę się że jesteś z nami. Niestety nie pomogę, bo nie znam tej p. doktor. Mówisz o Promedisie na Pilczycach czy o jakimś innym oddziale?
 
Na Rękodzielniczej:) Z tym,że obojętnie mi gdzie pójdę...bo mam pakiet pracowniczy do każdej przychodni Lux Med, Lim i Promedis...tylko problem ze znalezieniem dobrego lekarza...niestety...
 
A może któraś z Was zna lekarkę : Wiolettę Kucharską albo Zofię Ryng? Dzisiaj okazało się,że synek przestał przybierać na wadze...mimo że jest na mleku modyfikowanym:( nie wiem czy możliwe jest,że pokarm jest dla niego aż tak mało kaloryczny żeby nie przybierał:(
 
Hej dziewczyny
witam nowe mamusie:-)
kurde jak ja tęsknię za wiosną:-( za słońcem i ciepłem:-(
co do lekarek to nie pomogę bo nie znam tu we Wrocku żadnych konkretnych lekarzy, ale raz był u nas pan doktor wziety z ogłoszenia i byliśmy bardzo zadowoleni. Poświecił nam sporo czasu, odpowiedział na wszystkie pytania... jak któraś chciałaby nr tel to piszcie na priv.
Mój mały ssak trochę sie uspokoił ostatnio ale i tak mam ja stale przy sobie, niezbyt chetnie spuszcza mnie z oczu wiec o wyjsciu do miasta moge zapomniec sama bez niej a z nia nie chce łazić po sklepach bo teraz rózne chorubska mozna złapać:baffled:
a co do przeziebienia w ciazy to paskudnie bo człowiek boi sie o zdrowie dzidziusia i boi sie brać leki ale teraz jest wiele leków bezpiecznych wiec jak trzeba brac to trzeba, ja bioparox tez brałam i nie zaszkodził nam:tak:
trzymajcie sie ciepło, musze uciekać bo Ninie znudziło sie siedzenie przy kompie i trzeba sie poruszać:-p
 
Ja niestety tez nie doradze dobrego lekarza.. chodzimy do przychodni na Zelaznej i Ja jestem zadowolona tyle, ze dziecko puki co nie choruje wiec nie musze sie martwic. Wiem tylko, ze przyjmuje u nas dobry pulmonolog chyba Dziecic sie nazywa wiec jak cos z pluckami to warto do niej, oslucha, opuka wie w czym rzecz.
Eedytka Ja tez tesknie za wiosna.. wkurza mnie to ubieranie i rozbieranie.. sama temperatura mi nie przeszkadza, tylko zanim wyjde z dzieckiem na spacer, wytaszcze wozek to jestem cala upocona, Grrr.

Pozdrawiam wszystkich cieplo, nie dajcie sie zimowej depresji i popatrzcie jaki dzis piekny ksiezyc w pelni :)
 
Hej!!!

Teraz jeste tu juz nowa:-), ale jak się cofniecie troche to pisałam tu dość dawno i dość długo;-)
ale przeczytałam co napisała laurana i jeżeli chcesz moge dać Ci namiar na bardzo dobra lekarkę przyjmuje i prywatnie i na NFZ , znam ja sporo lat i to ona pomogła mi wyciągnąć moja córkę z poważnych problemów zdrowotnych

pozdrawiam reszte mam

ulisia a tak w ogóle to sp 19 mój mąz tam parował bardzo dawno temu a ja tez nauczyciel;-)
 
Witam się i ja po dłuższej nieobecności. Z moich choróbsk udało mi się wyjść. Oczywiście wyjazd koszmarny, no bo jak może być przyjemny leżąc przez cały w łóżku. Za to jestem już po części zaliczeń i egzaminów, kolejna część czeka mnie za 2 tygodnie. Tak więc ostatnio siedzę z nosem w książkach. Co do naszej wspaniałej zimy to owszem bardzo jej wyczekiwałam i nie mogłam się doczekać jak w końcu po raz pierwszy wyjdę z syneczkiem na saneczki ale jak dla mnie to ona też mogła by sobie już pójść i mogło by w końcu zaświecić cieplutkie słoneczko. Tak więc dla was wszystkich dużo ciepełka i do zobaczenia na bb. Witamy nowe mamuśki :)
 
reklama
kadia2
dzisiaj mam już umówioną wizytę u lekarza i mam nadzieję,że pomoże....bo już mi naprawdę szkoda ciągania mojego synka po lekarzach. Jeśli możesz to podaj namiar,bo zawsze może się przydać...Ja też mam dość zimy. To ubieranie synka w warstwy ciuchów i niewygodne kombinezony dobija mnie....Już nie mogę doczekać się kiedy wyjdziemy na dłuższy spacer bez obawy,że mały zmarznie.
 
Do góry