reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

czesc dziewczyny
witam nowa kobitke wsród nas:-):-):-)

My z Ninka ostatnio troche odciete od swiata jestesmy bo trudno znalesc chwile na siedzenie przy kompie:-p


Pozdrowionka slemy i moze potem jeszcze wpadniemy;-)
 
reklama
To dobrze że do mamusi!!:)) to będzie synalek mamusi;-)
on jest tak grzeczny niż Natalia jak była mała
Dziewczyny piszcie co tam u was
bo ja to tylko siedz w domu i jak to nie ktore koleżanki mówią że zapuszczam korzenie w domu :-D ide do kuchnie zabrać się za jakiś obiadek ;-)
 
Hej dziewczyny :) U nas też ostatnio brak czasu. Rzadko zaglądam na BB. Może w lutym będę miała troszkę więcej wolnego czasu.

Jak tam u was zimowe szaleństw? Edytko znalazłaś jakiegoś pediatrę? My w przyszłym tygodniu jedziemy na tydzień w góry a za 3 tygodnie mam duży egzamin i sporo nauki. Tak więc raczej na BB nie posiedzę.
 
hej
moja Ninka dzis marudna ze szok wczoraj zasneła o 21 haha ale obudziła sie o 3,30 i koniec spania, oczywiscie w miedzyczasie karmiona była:-p tak wiec obie jestesmy niewyspane, a M do północy w pracy:baffled:
Marma co do pediatry to był raz u nas jeden pan wziełam nr z gazety i powiem ze bylismy zadowoleni:tak: ale musimy zmienic przychodnie małej bo tam gdzie nalezymy sa do kitu pediatrzy:-p
Marma udanego wypoczynku życze a egzamin na pewno zdasz- bedziemy trzymać kciuki

Arlena ja też już korzenie zapuściłam w domu i czuje sie WYALIENOWANA:-p

DOBRA MIŁEGO WIECZORU PAPA
 
Witam, tez rzadko zaglądam na BB, mając 2,5 miesięcznego Kacperka czasem brakuje czasu abym sama zjadła śniadanie.
Też czuję się nieco uwiązana i wyobcowana , a wyjście na zakupy stało sie dla mnie atrakcją.
Karmię piersią a nie mam mleka na tyle dużo, aby i nakarmić i odciągnąć, a nie chcę dokarmiać odżywkami, wiec wyjścia należa u mnie do rzadkości, zakupy itp mąż załatwia :(
a Wy macie jakieś sposoby na zorganizowanie czasu dla siebie ?
 
reklama
Gosiaczku jak mój Wojtuś był taki mały to chodziłam z nim nawet do kina na przedpołudniowe seanse, ludzi mało, dzidziuś spał przy cycusiu, a ja miałam czas dla siebie :tak::-)
teraz już gorzej bo Wojtek doskonali sztukę przemieszczania się i ciężko utrzymać go w jednym miejscu :sorry2::dry:
 
Do góry