reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Ja, też zaglądam, ale w pracy jestem w stanie tylko poczytać, a jak się biorę do pisania, to zaraz coś się dzieje i później już do domku, a w domku mały bączek i nici z czym kolwiek, a jak już uśnie, to ja padam razem z nią:szok:
O spotkaniu pamiętam, bo nawet miałabym co przynieść, tylko, że jeszcze w ten weekend musimy sprzątać, to mieszkanie przeznaczone pod wynajem i nie wiem jak z czasem dam radę, ale będę się starać.
Widzę, że maluszki czy te najmniejsze, czy już trochę większe, to i tak są bardzo absorbujące tak do 18 roku życia;-):-)
eedytka, a jak tam teściówka, przeszło jej juz, czy dalej obrażona, podziwiam Cię, ja też mieszkam z teściówką, ale daleko jej do Twojej, choć też ma swoje humory, ale to jak każdy z nas:tak:, teraz akurat nie odzywa się do swojego syna, bo się wczoraj pozarli, a mają oboje takie same porywcze temperamenty, ale to ich sprawa, ja się nie wtrącam:tak:
Pozdrawiam, bo już mi przynieśli kolejną partię roboty:szok: i moze do zobaczenia, Marma, a o której się wybierasz godzinie:confused:
 
reklama
No to miłego pobytu Edytko :)

Gabi ja planuję być od ok 10/10 30 do końca o ile mój maluch mi na to pozwoli bo będę z nim.
 
Marma niestety nie udało mi się pojawić na spotkaniu, jak wyszliśmy z domu przed 10, to skończyliśmy sprzątanie koło 17 i jeszcze czeka nas jeden dzień w następny weekend, zeby już wszystko pozapinać na ostatni guzik, porobić zdjęcia pomieszczeń i zamieścić w internecie ogłoszenie. Jestem już zmęczona tym sprzątaniem, ale efekt widać tych naszych męczarni, także mam nadzieję, że szybko uda się znaleźć chętnych na wynajem.
Mam wanienkę do nawet oddania, bo Majka już kąpie się pod prysznicem i pampersy te najmniejsze do oddania, także jak będzie następne spotkanie, to muszę się tego pozbyć:tak:
pozdrawiam
 
powiem że tym razem nic nie straciłaś. Dziewczyn sprzedających było kilka, odwrotnie niż poprzednim razem gdzie byłyśmy tylko dwie, natomiast kupujących zero. Pogoda koszmarna i nikomu się z domu ruszyć nie chciało. poza tym impreza miała być rozpropagowana a nie była i nikt o niej nie wiedział.....Ja za organizatorów tego robić nie będę.

A może po nowym roku jakieś spotkanko.... :)
 
Witam wszystkie mamusie z Wrocławia i ich pociechy . Jestem mamą 3 letniej rozrabiary :) i 9 letniej laseczki :) Mam nadzieje, że szybko odnajde się tu na forum i miło spędze czas. Pozdrawiamy
 
Właśnie zaglądamy, ale coś forum się nie klei:-(
fiona 1 witaj na naszym forum, chciałabym, żebyś z nami miło spędzała czas, ale przy takiej ciszy, to chyba ciężko bedzie:-(
natusiaMa widzę rówieśnika mojej małej:-), napisz jak karmisz swojego dziabąga, bo u nas jakaś tragedia co do nowości, wszystko, co nie ze słoiczka, to be, tylko jeszcze zupki babcine wchodza, choć, to też zależy, ale cały czas tłumaczę ją zabkami, tylko co mają wychodzące zabki do dań ze słoiczka, czy robione samemu, brrrr...., a sadzasz małego już na nocniku:confused:
Dziewczyny piszcie!!!!!
 
reklama
____________./\.
_________ __>_<_
__________Ѽ.\/ Ѽ
________;->( ɕѼ Ҩ .
________@.♥ '(█) ♥ *$
_____Ѽ "( ()♥t (Ѽ)o*♥*
____(█),-♥.-Ѽ _Q@,0 ɕ(█)
__________▓▓▓______
W te święta magiczne, życzenia ślę liczne.
Pachnących jodełek z ogromem światełek.
Pod obrusem sianka, a za oknem bałwanka.
Prezentów pod choinką od Mikołaja z wesołą minką
Ciepła rodzinnego w Dzień Narodzenia Pańskiego.
Dużo jedzenia na stole,
NIECH TE ŚWIĘTA BĘDĄ WESOŁE!!! :)
 
Do góry