reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
Witam dziewczyny noworocznie i życzę oby ten 2010 rok był lepszy od poprzedniego i żeby wszystkie nasze marzenia doczekały się spełnienia:tak::tak::tak::-)


U nas dalej Ninka rządzi śpi tyle co nic i nie chce u nikogo na rękach tylko u mnie bo inaczej płacz ale powoli zaczyna trochę odpuszczać, chociaż powiem Wam że to jej niespanie jest wyczerpujące bo dzieci w jej wieku śpią ok 16-18 godzin na dobę a ona może 10 . W dzień ucina tylko drzemki 10-15 minut i to na rekach przy karmieniu a w momencie odłożenia budzi się i jest ryk........
no ale nie będę wiecznie narzekać i to w nowym roku:-p ogólnie jest super każdy jej uśmiech jest cudny i można już z nią pogadać:-p i przynajmniej nikomu nie wypapla:-p
dobra muszę spadać bo córka wzywa

 
Hej dziewczyny WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU

nie było mnie tu dawno a dlatego że miałam przeprowadzkę i byłam bez internetu mieszkam teraz\ koło Oławy
Moj maly synek wyluzował jest grzeczny śpi je i śmieje się i tak powino być od początku a nie miesiąc męczarni bo ciągle płakał,,,,,,,,, bardziej mam problem z córką jest niegrzeczna mściwa i robi wszystko nazłość robi sobie co chce a ja wychodzę z siebie ,,,,na dodatek trochę się zaniedbałam i muszę schudnąć 10kg
 
hej Arlena
córcia pewnie zazdrosna, ale tak to bywa pewnie z czasem jej to minie. A co do męczarni z małym to nie martw się nie jesteś w tym osamotniona bo moja Ninka też należy do tych cudaków co dnia bez płaczu jeszcze nie miały ale pewnie też to minie i nie będziemy tego pamiętały:) A co do kilogramów do stracenia to nie martw się same spadną jak wiosna przyjdzie i będziemy więcej na powietrzu z dzieciaczkami. Ja tydzień po porodzie na szczescie ważyłam tyle co przed ciążą... Ostatnio trochę mi przybyło ale nie martwię się bo mój M twierdzi że ważę tyle ile trzeba a jak się czasem śmieje to mam za mało wzrostu do swojej wagi i tyle.
 
Wszystkiego najleprzego w nowym roku :)

U mnie w końcu chwila oddechu. Wczoraj wróciliśmy z sylwestra i jeszcze wieczorem mieliśmy gości. M pojechał odwieść córkę do matki a my z Kacperciem idziemy na roczek jego koleżanki :)
 
Witam w Nowym Roku i ślę spóźnione życzenia dla wszystkich wrocławskich Mamuś!

Odzywam się co prawda trochę interesownie, bo mam pytanie, czy któraś z Was może orientuje się w temacie pediatry w przychodni NZOZ "Na Biskupinie" przy ul. Olszewskiego? Bo to najbliższa ode mnie przychodnia, ale nie chciałabym dziecka tak w ciemno zapisywać. Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje!

pozdrawiam
 
reklama
Do góry