reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

czesc dziewczyny
u nas dzień jak codzień tzn mała daje nam czadu a ja powoli zapominam co to sen... powoli zaczynam się przyzwyczajać do tego i nawet bałagan mi aż tak bardzo nie przeszkadza... bo normalnie nie mam kiedy posprzątać... czasem jak mała przyśnie to z grubsza pogarnę ... Arlena mam nadzieje ze nie jest az tak źle??? jak cos to pisz...
dziewczyny ja jak patrze na ta moja mała płaczkę to normalnie wiem ze warto to wszystko znosić że mam piekna i zdrowa córke... a wyśpię się kiedyś....
Pomimo wszystko jestem najszczęśliwszą mamą na świecie... a przecież kiedyś moje dziecko zacznie spać dłużej niż 30 minut, to i ja się wyśpię:tak:
 
reklama
eedytko. pewnie karmisz piersia.
a czy jezt mozliwe ze mala nie toleruje mleka krowiego ???
u mojego malego uspokoilo sie wszystko jak zaczal dostawac nutramigen,
bo tak to kolki dawaly mu popalic i kupek nie mogl robic...wiec 15 minutowy sen w dzien dobrze pamietam.doszlo do tego ze kapalam go dwa razy dziennie bo tylko po cieplej kapieli spal dluzej.i podawalam espumisan w kroplach...
 
uległam epidemii :-) ...
bombek, w moim otoczeniu hihi
spod moich palców wyszly takie oto dwie sztuki :-)
 

Załączniki

  • 1f2802c389.jpg
    1f2802c389.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 33
Witam serdecznie, mam do sprzedania mleko NUTRAMIGEN 1, 3 opakowania w cenie 12 zł za jedno. Dodatkowo przekaze 1 op ,ktore zostało otwarte 29.11.2009r, wszystkie opakowania zostały wykupione w aptece 28.11.2009r., musimy zrezygnowac z tego mleka , poniewaz nasza córka wogóle go nietoleruje , chetnych prosze o kontakt pod adres marta000000@poczta.onet.pl
 
eedytka ja mialam tak samo z małą, chodzilam czasem już na rzęsach, a żeby mala pospala dłużej, to kładłam ją na sobie i wtedy potrafiła przespać nawet do dwoch godzin, jak pozycja była wygodna, to i ja moglam się zdrzemnąć, gorzej bylo z potrzebami fizjologicznymi:-):szok:. Młoda już ma 13 miesięcy i już jest co raz lepiej ze spaniem w nocy, a w dzień wolny od pracy, to jak ją kladę w południe, to pierdziele wszystko i śpię z nią. Bałagan nie ucieknie, a najważniejsze korzystanie z każdej chwilki, kiedy można przyłożyć głowę do poduszki:-):tak:
arlena co się dzieje, dzidzia pewnie daje w kość:confused:, nie daj się i trzymaj, na początku nigdy nie jest łatwo, ale uwież, że czas wynagradza wszystko, będzie dobrze, musi być:tak:
Marma jak nigdzie nie wyjadę i mala bedzie zdrowa, to się wybiorę na te targi 12 grudnia, moze uda nam się spotkać:tak:
Felidae bombki rewelacja, że Ci się tak chciało, nie wygląda mi to na latwą robótkę, ale super:tak::-)
 
hej wpadam na chwilę bo Ninka chwilowo śpi:sorry: nie wiem jak długo to potrwa ale cóż trzeba korzystać.
Najgorsze są takie dni jak teraz M ma na drugą zmianę i nie ma go od ok 14 do 00,30 to normalnie nie wiem już co robić:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
najśmieszniejsze jest to że mieszkamy z teściami i żadnej pomocy nie mam nawet nikt nie pobawi jej jak płacze ale przynajmniej teraz teściowa jest na mnie obrażona i nie stoi mi nad uchem z tekstami czemu ona płacze, a zrób to tak czy siak:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a obraziła się w czwartek jak jej zwróciłam uwagę ... od początku...
w czwartek byłam z ninką na szczepieniach... sama po powrocie oczywiście standardowo płacz i nynanie na rękach... a moja teściowa bez uprzedzenia zaprasza do mojego bałaganu swoją koleżankę bo tamta chciała zobaczyć dziecko:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
tak się wk...:wściekła/y: mało tego że w domu burdel na kółkach bo całą noc nie spałam a od 7,30 do 11 byłam w przychodni i jak mi Ninka wreszcie usnęła na rękach to tamta przyszła i ją obudziła:szok: a teściowa zadowolona i dumna z siebie:wściekła/y::wściekła/y:
to jej powiedziałam wieczorem bo nie byłam taka bezczelna żeby robić to przy obcych że tak się nie robi i że to nie wporządku a ona mi na to ale przecież to tylko moja koleżanka:sorry: więc ja jej powtarzam że dla mnie to obca osoba i że ja swoich znajomych nie wprowadzam bez uprzedzenia do jej pokoju ( bo wogóle tego nie robię) to ta mi odp że każdy rozumi9e ze przy małym dziecku jest bałagan więc ja jej powiedziałam że ja sama chce decydować kto ma mój bałagan oglądać, mój kochany mąż mnie poparł:tak: a teściowa odwróciła się na pięcie i poszła i od czwartku mam spokuj. nawet nie przychodzi do małej chociaż nie powinna obrażać się na dziecko ale jak jej nie zaniosę wnusi jak chce to niech sama przyjdzie:-p

ale się wyżaliłam a dziecko daje znaki że pora kończyć
pozdrowionka
 
Witam mamuśki :)

Przypominam o sobotnim spotkaniu wymiankowym :)

Ja ostatnio rzadko zaglądam ale zalatana jestem i czasu na wszystko brak. Zaczełam studia, piszę projekt i w dodatku maly ostatnio robi się coraz bardziej absorbujący.

O ile moja maluda się nie rozłoży to będę na wymiance i proponuję może jakieś małe spotkanko na miejscu. Co wy na to?
 
reklama
hej kobietki
ja zaglądam jak tylko mogę tzn że niezbyt często bo nasza Ninka niewiele śpi i niestety nie ma kiedy podejść do kompa:sorry: czasem konczy się to tylko włączeniem kompa i niestety nic nie da się zrobić, ale ogólnie nie jest żle. Radzimy sobie z kolkami przy pomocy BOBOTICU i jakoś przynosi jej to ulgę, ale niestety jest marudna sama w sobie i najlepiej jej na rękach u mamy... Niedługo są świeta i informuje Was że nie będzie mnie bo jedziemy do szczecina na ok tydzien no może dwa. Więc gdybym nie miała sposobności wejść na forum to wszystkim życzę wesołych świąt!!!!!!!!!:-)
 
Do góry