reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Cześć dziewczyny.

Co tu tak cisza? Nikt już nie zagląda? Słuchajcie kolejne spotkanie wymiankowe odbędzie się 12 grudnia w tym samym miejscu gdzie ostatnio. Ja osobiście polecam jakby któraś miała ochotę to zapraszam na wątek wymiankowy i tam jest adres i godziny podane ( takie same jak poprzednio) zresztą poprzednim razem wkleiłam informacje.

eh właśnie zauważyłam że wątek został wywalony....:(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ech, właśnie zorientowałam się, że 12 grudnia to sobota i sobie zerknęłam na godziny, i właśnie w tym czasie siedzę na uczelni, więc niestety lipa. :(
Może innym razem mi się uda wybrać.

pozdrawiam
 
witam Mamusie z Wrocławia,

zakładamy z koleżanką klub malucha, bo w naszym mieście nadal brakuje takich miejsc gdzie można zostawić pociechę na te kilka godzin ze spokojnym sercem. Wiem bo sama szukałam dla synka. Jesteśmy w trakcie organizacja która pochłania troszkę czasu i nerwów niestety. Do sprawy postanowiłyśmy podejść na poważnie więc będzie– program opracowany przez pedagogów, warsztaty, bezpieczny i wygodny lokal, i dużo dużo zabawy:-D:-):rofl2::eek::tak::-D (no bo kiedy jak nie teraz ;) no jednym słowem pracujemy ciężko żeby było dobrze.

Piszcie mamusie J dajcie znać w jakiej okolicy jest takie zapotrzebowanie:tak:
Więcej informacji na maila malevipy@gmail.com
 
Witam
wiem długo mnie nie było ale jak pisałam Arlenie byłyśmy z Ninką 2 tyg w szpitalu na zapalenie ucha a do tego moja Ninka tak płacze dniami i nocami że normalnie nie mam czasem jak iść do kibelka, bo nie można jej z łapek puścić ...
Sami już nie wiemy co jej dolega niby jest zdrowa a ryczy tak przeraźliwie że serce pęka... nie wiem czy to kolki bo te niby łapią głównie wieczorami a dla mojej córki nie ma znaczenia dzień ani godzina... jak śpi godzine to jest super a jak przespała nam 2 godziny to 5 razy sprawdzałam czy oddycha:-p
chętnie spotkałabym się z Wami ale na najbliższy czas nic nie planuję bo i tak nic nie da rady z naszą małą zaplanować. A właśnie czytałam trochę co u Was i też szukam dobrego pediatry, mozecie kogoś polecić??

Trzymajcie się ciepło
 
Hej dziewczyny mój diabeł śpi więc mam troszkę czasu a tu cisza

a gdzie ostatnio było te spotkanie wymiankowe ? można tam też kupić?

powiem wam dziewczyny że jakoś tak urodzić dziecko na jesień to przekichane !
 
arlena oj tak wiem coś na ten temat. Poszukaj moich postów powyżej tam jest wszystko napisana. Tam można i sprzedać i kupić i wymienić. Na co tylko masz ochotę :)

A czemu taka cisza to ja pojęcia nie mam.
 
Ostatnia edycja:
"Dla wszystkich mam zainteresowanych spotkaniem w celu kupna, sprzedaży lub wymiany mamy do zaoferowanie jedyne takie miejsce we Wrocławiu. Specjalnie dla Państwa w Centrum Medycznym "Baby Vita" organizowany jest "Baby Targ"!!

Giełda odbędzie się w sobotę 12 grudnia od godziny 10.00 – 14.00
WSTĘP WOLNY!!

W trakcie BABY TARGU doradztwo psychologiczne – BABY WIZAŻ.
Centrum Medyczne „Baby Vita”
ul. Zelwerowicza 4; 53-676 Wrocław
Szczegóły pod numerem telefonu 0 – 71 349 39 11 0-602 64 54 43
lub drogą mailową centrum.babyvita@gmail.com
Centrum Medyczne "Baby Vita""
 
reklama
Do góry