reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Kacperek przez pierwsze 2 miesiące był aniołem. Przesypiał pięknie noce, w ciągu dnia mało spał jak na dziecko w jego wieku ale za to w ogóle nie płakał za to bardzo szybko się rozwijał. Cyrki zaczęły się od 3 miesiąca. Przez trzy miesiące niespanie po nocach, płacze bez przerwy, wkurzanie się że nie pozwalam mu siedzieć. Urodził się 13 października a w lutym potrafił się podnieść sam do siedzenia z pozycji pół leżącej i siedzieć bez potrzymania ale że mu na to nie pozwalałam to był ryk. Nie mogłam odejść od niego, kilka drzemek 10- 15 minutowych w dzień i cycek co 30 minut. no ale w wieku 5 miesięcy uzyskał wagę 9 kilo aktualnie waży 11.W sumie od 3 do 6 miesiące do puki sam nie zaczął się sprawnie prawnie przemieszczać i lepiej komunikować no i pogoda na spacery nie zrobiła się ładniejsza, wcześniej siedzieliśmy prawie cały czas sami w domu, był non stop ryk.Po prostu horror a później z każdym dniem lepiej.
 
reklama
Marma - wystraszyłaś mnie :szok: Ciekawe czy nasz szkrab też tak zmieni opcję :)
W każdym razie super, że już wyszliście z trudnego okresu.
GohaLab tych nocy to ja Ci zazdroszczę z kolei :) Asia zasypia na najdłużej 3-4 godziny i to jeden raz na dobę, czyli w nocy muszę wstawać do niej kilka razy, bo je co dwie godziny. Raz Asia spała przez bite 5 godzin i wtedy obudziłam się taaaaka wyspana :D
 
Cześc dziewczyny, mogę dołączyć? Może któraś z Was mieszka w moim rejonie. Wiem,że pogoda nie nastraja do spacerów, ale mieszkam od niedawna na Różance , dokładnie 3 tygodnie, i nikugo tu prawie nie znam.:-(
 
Selena ja niestety mieszkam poza granicami miasta :( Ale kiedyś możemy się gdzieś umówić na jakiś spacer :)

dziewczyny wybiera się któraś jutro na to spotkanie wyminakowe ?

"Dla wszystkich mam zainteresowanych spotkaniem w celu kupna, sprzedaży lub wymiany mamy do zaoferowanie jedyne takie miejsce we Wrocławiu. Specjalnie dla Państwa w Centrum Medycznym "Baby Vita" organizowany jest "Baby Targ"!!

Giełda odbędzie się w sobotę 14 listopada od godziny 10.00 – 14.00
WSTĘP WOLNY!!

W trakcie BABY TARGU doradztwo psychologiczne – BABY WIZAŻ.
Centrum Medyczne „Baby Vita”
ul. Zelwerowicza 4; 53-676 Wrocław
Szczegóły pod numerem telefonu 0 – 71 349 39 11 0-602 64 54 43
lub drogą mailową centrum.babyvita@gmail.com
Centrum Medyczne "Baby Vita""

Ja się chyba przejadę i zobaczę co i jak.
 
Witam wrocławskie mamy:):) Ja chcę podejśc zobaczyć co tam będzie ciekawego mam bardzo blisko bo po 2 stronie ulicy prawie!!!

witam Was dziewczynki :)
ja mieszkam po tej samej stronie ulicy co to centrum medyczne :)
i codziennie się zastanawiam jak przechodzę co tam mają i dopiero dzisiaj do Was pierwszy raz weszłam i juz wiem :)
dziękuję
 
hej dziewczyny staram was na bieżąco czytać ale nie mam czasu przy dwójce dzieci jest sporo roboty a starsza córka daje mi nieźle popalić że nieaz z tego wszystkiego to rycze ja usypiam Marcela a ona mi go budzi i tak nieraz spędze 3godziny na usypianiu go

a U edytki jak mi wcześniej pisała to Nina była w szpitalu zapalenie ucha plus do tego bidulka ma kolki
 
Cześć dziewczyny

byłam wczoraj na tym spotkaniu wymiankowym i powiem wam że super sprawa. Kobitki chcę aby te spotkania były cykliczne,dają salę za darmo. Odbyło się to dopiero pierwszy raz i było mało rozpropagowane dlatego nie pojawiło się zbyt wiele osób ale mam nadzieję że następnym razem będzie już lepiej. Dziewczyny sprzedają naprawdę tanio ciuszki albo wymieniają jak się trafią odpowiednie ciuchy. Można przynosić też inne przedmioty takie jak zabawki, akcesoria, itp. Miejsca jest sporo i miła atmosfera. A że przewaga mam to i można sobie poplotkować i wymienić doświadczeniami i poradzić. Ja byłam bardzo zadowolona a następnym razem czyli 12 grudnia planuję przygotować więcej rzeczy małego i posprzedawać. Naprawdę warto. Raz że można się pozbyć zbędnych rzeczy w miłej atmosferze to i jeszcze na tym zarobić. A no i jeszcze fajne miejsce. Bo w samym centrum Wrocławia :)

Arlena no to macie kłopot :( Szkoda że niema kontaktu teraz z Edytką bo może udało by mi się jej coś pomuc z tymi kolkami. Kacperek też bardzo cierpiał :(
 
reklama
Hejka! Dawno nie zaglądałam na nasze regionalne forum i właśnie widzę, że ominęło mnie spotkanie. :( Ale następne w moje urodziny, więc raczej zapamiętam datę. Muszę częściej do Was zaglądać tutaj.

pozdrawiam
 
Do góry