reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Hym wydaje mi się że lepiej by było gdzieś bardziej w centrum. Ja na przykład mieszkam poza Wrocławiem i to z zupełnie drugiej strony niż korona. A może w blablacafe. Można się zapytać tam na miejscu. Albo na inną kafejkę/ restauracje przyjazną maluchom. W końcu straszni dużo osób raczej nie będzie poza tym jest gdzie usiąść i pogadać a dzieciaki mają się gdzie bawić. Może dać temat na jakiś osobny wątek wrocławski.
 
reklama
Pomysł na spotkanie wymiankowe jest fajny, tylko nie tak daleko jak w koronie:szok:
Marma, czy Ty przyszlabyś ze swoim dzieciaczkiem, bo moja mala skończyla roczek i nie wiem, czy bawilaby się ze starszymi dzieciaczkami, a Twoj synek jest w przybliżonym do niej wieku.
Jeszcze nie mialam okazji zobaczyć jak bedzie się zachowywala z innymi dziećmi, choć raz przez chwilkę miala kontakt z dwólatkiem i biegala za nim na czworaka jak szalona:szok::-)
 
Dziewczynki- ja podobnie jak bosastopka poszukuje dobrego pediatry we Wroc.
Moja mała nie jest chora, ale coś zaczyna się dziać na skórze. Odwiedziłam przez jej pół roku życia 3 pediatrów (na stałe jestem w LIMie a na NFZ na Syrokomli) i żadna z nich nie wypytała mnie nawet co jem i jak ew. moją dietę zmienić. Albo bagatelizują albo tylko mówią, " tak to skazowe, odstawić wszystko". Wkurza mnie to, że bez pytania ktoś mi mówi po jednej dziecka plamce że ma skazę.
Szukam lekarza, który mnie przepyta o wszystko i poleci co ja mam jeść i jak rozszerzać małej dietę, żeby nie miała problemów.
Będę wdzięczna.
 
Pewnie była bym z Kacperkiem.

misza a u kogo byłaś na Syrokomli? Tam jest jedna lekarka która jednocześnie jest dermatologiem dziecięcym. I jest bardzo dobra. Nazywa się Iwona Pirogowicz.

No to jeżeli jest takie zainteresowanie to zapraszam do szukania miejsca i ustalenia terminu. Jak któraś z was coś znajdzie interesującego to dawać znać a wtedy założy się osobny wątek i może jeszcze jakieś dziewczyny się skuszą co tu nie zaglądają.
 
Marma- dzięki za info. Ja tam chodze do dr Pokornej-Kałwak, która nigdy nie ma czasu, a często jak się do nie umawiam to "obsługuje" nas lekarz rodzinny a ona wpada na 5 sekund. Kompletnie nie patrzy w historię dziecka i nigdy nie ma czasu na porozmawianie z rodzicem. A umówić się na "dzieci zdrowe" nie można, bo cyt. panią z recepcji " jest teraz tyle chorych dzieci że nie ma kiedy".
Gabi - dla mnie w Koronie to właśnie nie daleko, druga pd. strona miasta to daleko :-) Myslę że centrum bedzie jednak bardziej sprawiedliwe. Bla bla OK ale ciasno, to zależy ile bybyło mam.
 
DZIEWCZYNY JA TEZ BYLABYM ZAINTERESOWANA TAKA WYMIANA MAM SPORO RZECZY PO SYNKU MA TERAZ 6 MIES ALE POLOWY NAWET NIE ZDAZYL WLOZYC JAK COS BEDZIE KONKRETNIE WIADOMO TO DAJCIE ZNAC JA JESTEM Z PSIEGO POLA:cool:
 
Widzę że jest spore zainteresowanie.

Zakładam osobny wątek na głównym forum i zapraszam do pomocy przy organizacji. Najgorzej to znaleźć odpowiednie miejsce.
 
Hej GohaLab :) ja też mam takie malutkie (no ciut większe, bo 2 miesięczne). Piękny bobas z Twojej Zuzi! Gratulacje.
Dziewczyny co robicie jak Wasze dziecię śpi? Moja Asia mi daje sporo wolnego czasu, jak już wszystko posprzątam i ugotuję to czytam książki. Ostatnio "Klub Pickwicka" a na spacery zabieram audiobooki w komórkę :) Ciekawe jak szybko Asia zacznie mi absorbować cały wolny czas? :cool2:
 
reklama
hej tangola moja Zuzia prawie cały dzień nie śpi tylko zaśnie odejde od niej i za 15 min płacze także ci zazdroszcze:tak:ale na szczeście jak zaśnie o 23wieczorem to mam spokój do 10rano tylko raz budzi sie na jedzonko mja pediatra powiedziała ze tylko pozazdrościć
 
Do góry