reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

edytka to fajnie ze pozytywne wrazenia po targach :D

a mama zostaje na dluzej czy juz pojechala??

u nas wielkie pakowanie i juz na 100% w czwartek wieczorem wyjezdzamy.. w piatek bedziemy we Wroc a w nastepny wtorek przyjada do nas nasze pakunki (najpotrzebniejsze bierzemy teraz a reszta jedzie ciezarowka z kolega, ktory kursuje do legnicy raz w tygodniu z firmy przewozowej :D) wiec sie mu postawi flaszke i tyle bedzie nas kosztowala przeprowadzka na drugi koniec Polski :D fajnie :D

tazke jak znikne to znaczy ze jeszcze nie mam neta na mieszkaniu, ale mam nadzieje ze szybko to sie rozwiaze :D

pozdrawiam!!
 
reklama
Witam,
mam sporo ciuszków, które chciałabym oddać. Jeśli jest jakaś zaiteresowana mama z Wrocławia to zapraszam. PS ciuszki będą w sam raz dla dzidziusia który urodzi się w jesieni/zimie.
 
Kazeno mama już pojechała:-( niestety wszystko co dobre szybko się kończy:-(
ale dziś będę miała następnych gości ze Szczecina na jedną noc a w piątek przyjeżdża moj brat z żoną i córką więc też jestem happy:-)
życzę udanej przeprowadzki:)

Dziewczyny a co z tym naszym spotkaniem?? czy nadal aktualne??
 
czy ktoś tu jeszcze czasem zagląda? Co słychać mamuśki. Ja w końcu mam Internet w domu i mogę pisać :-D Mój Kacperek już ładnie zaczyna chodzić za rączkę. Szukam towarzystwa dla nas na Basen w Aquaparku. Jest któraś chętna?
 
reklama
Do góry