reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

To, ja też dołączam do spotkania, może następny piątek tak o 18.00:confused:, na 17.00, też może mi się udać wyrobić, jak by 18.00, była za późno.
 
reklama
U mnie akurat piątek przyszły odpada bo mam gości. Właściwie każdy inny dzień. O 18 mi pasuje tylko że bez maluszka.
 
Ja się przypominam :-) z nowiną będzie druga dzidzia:-):tak::-) pozdrawiam wszystkie mamy i dzieciaki
gratulacje
cześć dziewczyny dobrze gabi powiedziała nic się nie dzieje dlatego ja tu juz nie zaglądam.bo po co napisac pare słów i tak w kółko żadnej rozmowy.no có??
Agnes wracaj do nas szybko :crazy:
więc znowu będę was odwiedzac
to dobrze


wiem że ostatnio zaniedbałam ale nie miałam czasu z dzieckiem na dworze byłam do 20 a późmniej nie chciało mi się zaglądać i mam przeprowadzkę
 
TAK!!! bo tu nudą wieje trzeba coś z tym zrobić :-p


tak się popatrzyłam na mój suwaczek i zobaczyłam żże jeszcze tylko 46dni aż się ciesze że już koniec bo mam dość
 
Ostatnia edycja:
Marma, to może inny dzień tygodnia, np. czwartek:confused:
arlena, no nic dziwnego, ostatnio faktycznie pogoda dopisywała, więc szkoda by było dziecko w domu trzymać. Babcia mojej córci, która ją pilnuje, też cały dzień na dworze z małą przesiadywala, ja w pracy, to mam zawsze chwilę, żeby wpaść na forum:-). A, ciąża zleci i znow nie będziesz miała chwili, żeby do nas zagladnąć:-)
 
arlena przez pierwsze miesiące pewnie zaglądać będziesz miała czas tylko nie koniecznie siły :) a później.... A mnie tak coś ostatnio myśli się o brzuszku...:zawstydzona/y::-D

Gabi9 czwartek mi pasuje :) po prostu w piątek mam urodzinki i rodzinka i znajomi się zwalają :sorry:
 
reklama
Do góry