reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

aneta podam Ci pierwszy przykład z rzedu np ja wczoraj jak opisywałam o moim wypadzie do Aquparku i pytałam się czy byłyście itp?do tej pory nikt nie odpisał mi mo ze dziś posypało sie kilka postów,także nie tylko twoje posty są pomijane naprawdę.
 
reklama
No wlasnie....ale jak tak bedziemy sie wzajemnie pomijac to forum bedzie zamierac.......To chyba jest oczywiste i nie trudno to zrozumiec....Od jakiegos czasu staram sie to Wam uswiadomic :sorry:
A grupki tematyczne - ok...tylko przy okazji ferworu zwiazanego z przedszkolami niech inne tematy nie beda pomijane bo sie odechciewa zagladac tutaj....
A na Twojego posta i zawarte w nim pytanie AGNES nie odpwoiedzialam dlatego zeby uswiadomic jak to wlasnie wyglada....a zauwaz ze zwykle staram sie nikogo nie pomijac.....Po prostu skupilam sie na problemie zamierania tego dzialu...
Kilka razy pisalam ze Kuba jest odpieluchowany....ostatnio ze Filip ma pierwsze zabki - czy ktos ze mna podzielil ta radosc???? :no: Ty napisalas tylko zyczenia zaraz pod moim postem - a mozna bylo sie odezwac, to napewno byloby o czym pisac - bo zagladam tu codziennie.....

A w Aquaparku - nie bylismy......Kiedys chodzilismy z Kuba na kursy plywania do Redeco (od 4 mca do skonczenia roku)....No a teraz z dwojka troszke ciezko sie poki co zebrac...bo to cala wyprawa :sorry:Choc chetnie bym tam poszalala :-p
 
moje też posty nie raz są pomijane - ale nie jest możliwością odpisać na wszystkie posty - a czasami się poczyta i chce odpisać, ale za chwilkę i jakoś .... potem się zapomina
np. ja mam przeważnie czas coś napisać w pracy - ale internet mam taki powolny, ze jak coś mam pisać - to dostaję świra, i nie che mi się czekać na otwieranie stron po 5 minut -a w do mu - to u mnie cieńko z czasem - po prostu pózno wracam z tych rehabilitacji i basenów Mirka
agnes - twój post nma forum pominęłam, ale żywa bysła dyskusja u mnie w pracy - jak to fajnie macie, zę macie gdzie mała oddać - u mnie to nieststy niemozliwe
mama moja ma dosyć MIrka - po całym tygodniu+ po zajęciach na szkole
teście - hmmmm... teściowa jest bardzo gruba i się prawie nie rusz - a więc też odpadają
co do aua parku - to mu chodzimy z Mirkiem tam na basen - i on uwielbia tam chodzić - tylko my przeważnie chodzimy zaraz po pracy i w tygodniu mniej ludzi i taniej niz w weekend) - a u nas to na to idzie sporo kasy
 
ja mam propozycję aby teraz nie wiliczać komu co zostało pominiete bo to bez sensu tylko zeby to jakoś naprawić i starac się utrzymywac rozmowę.
ja się postaram:-):-):-):-):-)
 
aneta powiedz mi jak wyglądaja te kursy płuywania w redeco bo zaczynam mysleć aby gdzieś Oliwkę zapisac.jak to wygląda cenowo?chyba drogo,tak myslę.i co szybko nauczył sie pływac???


gosia tak ja z tesciami mam super,teściowa do pozazdroszzcenia,zawsze chetnie weźmie Oliwkę do siebie z tym nie mamy problemu,gdyby nie pracowała to ja dawno poszłabym do pracy a ona by sie nią zajmowała a tak pozostaja tylko weekendy.ale odskocznia jest,czasami taki weekend wolny od dziecka jest potrzebny,mozna solidnie odpocząć :tak::tak::tak::tak:

Oliwka parę dni temu nauczyła sie piszczec i teraz chodzi i cały dzień piszczy a ma siłę w płuchach,głowa mi peka,to jej piszczenie jets niedozniesienia :no::no::no:

dzis tez wstała niewysoana,spała tylko 1,20h mimo że wstała o 6.00 rano.obudziła się i już jeczy i byle co to płacze jak jej nie po mysli.ciężki będzie to popołudnie :tak::tak::tak::tak::tak::tak:


zje zupke i idziemy ze znajoma i jej córeczką do biedrobki na strzegomskiej,organizuja tam co roku na dzień dziecka na parkinku na górze.przejdziemy się i zobaczymy co tam będzie.
 
AGNES - rozmawiamy to daje przyklad.....nie bede ucinac w polowie.....I nie jest moim celem wytykanie teraz komus, bo gdybym miala wszystkie takie sytuacje wymienic to dnia by nie starczylo.....
Dla mnie to wyglada tak - ja sie odnosze do wiekszosci postow....ale jak notorycznie moje wypowiedzi sa pomijane to jest mi troche przykro i nie mam ochoty tu zagladac bo i po co......
GOSIEK - owszem sa pomijane zapewne.....tylko ja osobiscie nawiazuje do wypowiedzi i oczekuje tego samego......A jak nie to przestaje i kolko sie zamyka....
A naprawic AGNES....no gdybym sie nie starala podtrzymac tu rozmow to przestalabym zagladac bo mam do tego duze powody....Jak widac ciagle jestem...;-)

AGNES - z tymi kursami to nie jest tak, ze niemowlak nauczy sie plywac...To raczej ma na celu oswojenie z woda i nauke utrzymywania sie na wodzie w kolku, albo naramiennikach...Jest tez nurkowanie - masakra jak dla mnie....Ogolnie fajnie - maluch jest z rodzicem w wodzie (grupa sklada sie moze z 10 os) i wykonuje sie cwiczenia wskazane przez instruktora...
Co do ceny - to z tego co pamietam 30 zl za jedna lekcje - w kursie jest ich ok. 12. 1 lekcja trwa 30min.
Tu jest stronka to mozesz poczytac co nieco
http://www.wrobel-wroblewski.pl/
 
Ostatnia edycja:
:-)
az wam zazdroszcze :-) normalnie nie mam czasu bo pracuje zagladam wieczorami albo nie bo juz nie mam sily, o zlobkach napisalam bo akurat temat na czasie :-)
jak dla mnie :-)
co do wieku mojego szkraba
nie ma miejsc w gr III i dlatego gdyby byl mlodszy 4-5 miesiecy to wcisneli by go do II ale tak to miala bym mozliwosc na zemska lub hubską...trudno musimy sie pousmiechac do tesciowej bo jechac cale miasto odwizc dziecko potem na drugi koniec do pracy jak sie mieszka na 3 krańcu to dla mnie bez sensu...:-(
 
moje dziecko juz spi :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: sama w to nie wierzę.ale padła,a to pewnie dlatego że wstała dziś o 6.00 ,spał tylko 1,20 h w południe i wyszalała sie na dworze.była wyczerpana dzisiejszym dniem.mam nadzieję ze pospi do rana.
 
reklama
Forum umiera i wcale sie nie dziwie.....skoro zwykle rozmawia sie z kims wtedy jak ma sie w tym jakis wlasny interes.....Wiec sorry, ale ja sie nie bede produkowac niepotrzebnie i pisac w niebo :sorry:Pamietnik moge pisac do szuflady...
EVE - u fryzjera bylam, ale w Quattro :tak:...ceny raczej nie najnizsze bo 110 zl zaplacilam za ciecie - scielam moje dlugie wlosy na krotko :-p...fajnie sie ukladaja - jaqk na moje, w salonie bardzo sympatyczna atmosfera.....ogolnie pozytywnie :tak:
w sumie przyznam Ci racje zaglądam tu co dzień i nuda a udzielam się na październik 2009 i tam dziewczyny co dzień po 5 stron piszą a tu tak jak by była jakaś grupka która tylko do siebie pisze :szok::szok:
 
Do góry