reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
ja wychodzę koło 12 , ale jak będzie pogoda to zbiorę się szybciej :-D
w ten weekend zjeżdża z trasy mój mąż i tydzień będzie w domu , wtedy zazwyczaj latamy po bankach, urzędach i znajomych i nadrabiamy zaległości, ale za tydzień dam znać to się umówimy:tak::-)
 
ja wychodzę koło 12 , ale jak będzie pogoda to zbiorę się szybciej :-D

w ten weekend zjeżdża z trasy mój mąż i tydzień będzie w domu , wtedy zazwyczaj latamy po bankach, urzędach i znajomych i nadrabiamy zaległości, ale za tydzień dam znać to się umówimy:tak::-)​
Ok - super :-)
 
Witam !!!

nie chce mi sie pisac bo ... cos w pracy sie wydarzyło:-(
ale u nas ok maly miał temp po ostatnim szczepieniu , a wczoraj był szczepiony na mennigo i koniec wszystko narazie

pozdrawiam wszystkie mamy i dzieciaczki
 
aneta23 byąłś już moze u tego fryzjera?? Gdzie wkońcu zdecydowałas się iść, bo mnie ten w Magnoli kusi :-) Muszę obciąć jakoś fajnie włosy, za długo nic nie robiłam (całą ciążę)
 
Witam!!!

tak piszecie o fryzjerach to i ja napisze ja mam swojego prywatnego , przykeżdza do mnie i jest super , ładnie włoski robi i niedroga jest

a my jutro na wesele , mam nadzieję że zabawa bedzie udana

gosiek u nas w sumie też chodzi o zwolnienia i mniejsze etaty , naszczęście mnie to nie dotchnęło , ale chodziło mi o coś innego na mojej lekcji był wypadek i niby ok ze strony prawnej ale i tak sie martwie co z uczennicą :-(

pozdrawiam wszystkie mamy i dzieciaczki
 
Właśnie mam problem z fryzjerami, bo moja wyprowadziła się do Trzebnicy. Kto zna jakiegoś konkretnego??
 
kadia - ojej współczuję:-( - nie dziwię się, ze się martwisz, mam nadzieję, ze jakoś wszystko się ułoży
 
reklama
Witam dziewczyny.:-):-):-):-)
dawno mnie tu nie było a tu takie pustki :baffled::baffled::baffled::baffled:
To forum umiera śmiercia naturalną :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: a szkoda.

kadia skoro mówisz że niedrogo bierze twój domowy fryzjer to jak to wyglada mniej więcej cenowo?


miałam super weekend dziewczyny.Oliwkę zawieźliśmy na cały weekend teściowej.
A My spedziliśmy wreszcie troche czasu razem.Bylismy w sobotę w naszym wrocławkim Aquaparku :tak::tak::tak::tak::tak::tak: super było :tak::tak::tak:
byłyscie tam?????

Wyszalelismy sie na całego,te zjeżdżalnie były świetne ale ja wszystkiego sie boję więc zjeżdzałam tylko na niebieskiej ale i tak sie bałam bo strasznie szybko się zjeżdżało,masakra.
Mój mąż wszedł na tą najtrudniejszą to myslałąm że zawału dostanie taki z niej wyszedł,nie mógł dojść do siebie :-D:-D:-D:-D:-D więcej na niej nie zjechał.

Oliwka bawiła sie swietnie bawiła u dziadków.wcale za mna nie tęskniła,ąż się zdziwiłam bo pierwszy raz za mna nie płakała i nie było prob;lemu ze spaniem,przespał całą noc.jak przyjechalismy po nią to rzuciła mi się na szyję a potem pobiegła się bawić z dziadkiem i nie zwracała na mnie uwagi.to ja się bardziej stęskniłam niz ona.:-p:-p:-p

No i wyspałąm sie wreszcie za wszystkie czasy.potrzeba mi było tego,teraz mam naładowane akumulatory.
 
Do góry