reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

no to od 4 odstalismy w kolejce do zlobka na klodnickiej i gdyby byl 4 miechy mlodszy to by sie udalo
i tak do przedszkola za mlody do zlobka za stary :|
mam nie smak co oni porobili z tym krajem ....polityka prorodzinna ponizej krytyki...zmarzlam i skonczy sie na chorowaniu podczas wyjazdu i ide zaciągnąc mojego kawalera do lozka :-) moze rozgrzeje mame a potem do magnoli maja nbys jakies zabawy
 
reklama
no ale przecież w tym roku kolejność przyjmowania podań do żłobka miała być bez znaczenia.bynajmniej na zemskiej,tak mi powiedziała dyrektorka.dlatego ja jeszzce nie złozyłam papierów do żłobka,powiedziano nam że mozna składać od 1-5 czerwca.więc jak to w końcu jest? :baffled::baffled::baffled:bo się zaraz wkurzę jak ta dyrektorka mnie w błąd wprowadziła :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
a i owszem od 1 do 5 od godz 8-15 ale jak beda miec 200 dzieci z punktacja np 50 to decyduje kolejnosc na liscie a jak bedzie zobacvzymy
z rocznikiem 2008 moze jest ciut inaczej ale nie sadze skoro zarobki nie sa brane pod uwage :|
 
Forum umiera i wcale sie nie dziwie.....skoro zwykle rozmawia sie z kims wtedy jak ma sie w tym jakis wlasny interes.....Wiec sorry, ale ja sie nie bede produkowac niepotrzebnie i pisac w niebo :sorry:Pamietnik moge pisac do szuflady...
EVE - u fryzjera bylam, ale w Quattro :tak:...ceny raczej nie najnizsze bo 110 zl zaplacilam za ciecie - scielam moje dlugie wlosy na krotko :-p...fajnie sie ukladaja - jaqk na moje, w salonie bardzo sympatyczna atmosfera.....ogolnie pozytywnie :tak:
 
teraz jest cieplej - więcej czasu spędza się na dworze - a więc na forach jest ciszej
w zimie - też cichną fora turystyczne - to jest normalne
 
no to od 4 odstalismy w kolejce do zlobka na klodnickiej i gdyby byl 4 miechy mlodszy to by sie udalo
i tak do przedszkola za mlody do zlobka za stary :|
Felidae, a dlaczego Twój synek jest już za stary??? Z suwaczka wynika, ze urodził się w 2007 roku, czyli kwalifikuje się do żłobka. I skąd już wiesz, że się nie dostanie?
no ale przecież w tym roku kolejność przyjmowania podań do żłobka miała być bez znaczenia.bynajmniej na zemskiej,tak mi powiedziała dyrektorka.dlatego ja jeszzce nie złozyłam papierów do żłobka,powiedziano nam że mozna składać od 1-5 czerwca.więc jak to w końcu jest? :baffled::baffled::baffled:bo się zaraz wkurzę jak ta dyrektorka mnie w błąd wprowadziła :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Agnes, Tak jak pisała Felidae, do tej pory było tak, że decydowała ilość punktów, a jeśli ilość była taka sama a miejsc za mało, to wtedy brali pod uwagę kolejność zgłoszeń. Choć w zeszłym roku też nam mówili, że liczą się tylko punkty a nie kolejność, a przy takiej samej ilości brane są pod uwagę indywidualne sprawy - np niski dochód w rodzinie, dużo dzieci w domu itp. Więc może zadzwoń i dopytaj w żłobku. No chyba, że masz bardzo dużo punktów i nawet jak przyniesiesz podanie ostatniego dnia, to nie musisz się martwić.
 
teraz jest cieplej - więcej czasu spędza się na dworze - a więc na forach jest ciszej
w zimie - też cichną fora turystyczne - to jest normalne
Gosia to w cale nie jest tak.ja np siedzę stale na forum na domówkach i rozmawiamy stale ze soba na live :tak::tak::tak::tak: tak się zżyłyśmy ze sobą że np gotując obiad czy sprzatając piszemy coś,potem wracamy do obowiazków i potem tez każda cos napisze,jak dzieci spią to też każda coś napisze i forum sie kręci stale. a nie jak tu jeden post na dzień lub kilka dni.w sumie tu na naszym forum nie zdazyło mi sie nigdy z nikim porozmawiac na live.

I aneta nie uwazam żeby ktoś odzywał się tlko w tedy jak coś chce od kogoś.Ja bynajmniej tak nie robię.kiedyś częściej tu do nas zaglądałam i częściej pisałam ale sjak wchodzę i przez cały dzień lub dwa dni nikt nic nie nap[isał to się to mija z celem myslę.co mam pisać sama do siebie.po co?
 
I aneta nie uwazam żeby ktoś odzywał się tlko w tedy jak coś chce od kogoś.Ja bynajmniej tak nie robię.kiedyś częściej tu do nas zaglądałam i częściej pisałam ale sjak wchodzę i przez cały dzień lub dwa dni nikt nic nie nap[isał to się to mija z celem myslę.co mam pisać sama do siebie.po co?
A ja wlasnie mam takie wrazenie....na moje posty czesto nie ma odezwu...i to miedzy innymi z Twojej strony rowniez :sorry:....Byl odzew glownie jak fotki wklajalam a poza tym :confused2:......A mnie drazni jak posty sa pomijane notorycznie....Rozmowa nie jest podtrzymywana, albo nie ma jej wcale....Wiec nie widze sensu produkowania sie...
O tworzeniu sie "grupek tematycznych" juz pisalam...tak jest z przedszkolami i zlobkami - rozmawiaja mamy ktorych ten temat bezposrednio dotyczy...A to co pisza pozostale mamy, jest przez te pierwsze pomijane....
Troche dziwne ze tylko ja to zauwazam :sorry:

A z pierwsza czescia Twojej wypowiedzi sie zgadzam.....Na BB na kwietniowkach rozmawiamy codziennie - nikt nie spedza calego dnia na dworze, dzieci tez spia itd - wiec to nie kwestia pogody.....
 
reklama
A ja wlasnie mam takie wrazenie....na moje posty czesto nie ma odezwu...i to miedzy innymi z Twojej strony rowniez :sorry:....Byl odzew glownie jak fotki wklajalam a poza tym :confused2:......A mnie drazni jak posty sa pomijane notorycznie....Rozmowa nie jest podtrzymywana, albo nie ma jej wcale....Wiec nie widze sensu produkowania sie...
O tworzeniu sie "grupek tematycznych" juz pisalam...tak jest z przedszkolami i zlobkami - rozmawiaja mamy ktorych ten temat bezposrednio dotyczy...A to co pisza pozostale mamy, jest przez te pierwsze pomijane....
Troche dziwne ze tylko ja to zauwazam :sorry:

A z pierwsza czescia Twojej wypowiedzi sie zgadzam.....Na BB na kwietniowkach rozmawiamy codziennie - nikt nie spedza calego dnia na dworze, dzieci tez spia itd - wiec to nie kwestia pogody.....
aneta ale moje posty też często sa pomijane,dlatego przestałam tak często pisac jak kiedyś.a jesli chodzi ogrupy tematyczne jak piszesz to chyba normalne że jak np moje dziecko ma iść do złobka i kogoś też to że sie wymieniamy informacjami itp.
 
Do góry