reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Hej

Na początek się przedstawię. Jestem mamą Kacperka który urodził się w 13 października 2008. Aktualnie ma 7 miesięcy i jest małym rozrabiaką. Jest to moje jedyne dziecko. Na razie jestem na wychowawczym i najprawdopodobniej dopiero od września wrócę do pracy. Mam nadzieję że uda mi się zadomowić na tym wątku tak jak moim październikowym.

Jestem nowa na tym wątku i przyznam się szczerze, że kiedyś tu zajrzałam i nic się nie działo i tak o nim zapomniałam. Dziś zajrzałam tu ponownie i widzę, że jest poruszony interesujący mnie temat basenów :-D Byłam już z moim bąblem w aqua parku i bardzo się tam nam podobało. Byłam z moim M i teraz chciała bym się wybrać sama bo on niema czasu tylko się zastanawiam czy z tym moim łobuzem sama sobie poradzę :-) Czy często bywacie na tym basenie?
 
reklama
Hej

Na początek się przedstawię. Jestem mamą Kacperka który urodził się w 13 października 2008. Aktualnie ma 7 miesięcy i jest małym rozrabiaką. Jest to moje jedyne dziecko. Na razie jestem na wychowawczym i najprawdopodobniej dopiero od września wrócę do pracy. Mam nadzieję że uda mi się zadomowić na tym wątku tak jak moim październikowym.

Jestem nowa na tym wątku i przyznam się szczerze, że kiedyś tu zajrzałam i nic się nie działo i tak o nim zapomniałam. Dziś zajrzałam tu ponownie i widzę, że jest poruszony interesujący mnie temat basenów :-D Byłam już z moim bąblem w aqua parku i bardzo się tam nam podobało. Byłam z moim M i teraz chciała bym się wybrać sama bo on niema czasu tylko się zastanawiam czy z tym moim łobuzem sama sobie poradzę :-) Czy często bywacie na tym basenie?

Witam nową mamusię :-):-):-):-):-):-)
a powiedz jak od września wracasz do pracy to co z małym?żłobek,babcia czy opiekunka?jak rozwiązujecie ten problem???

ja w naszym Aquaparku byłam tylko raz ale z M teraz w weekend,z Córką jeszce nie ale zamierzamy ja tam zabrać.bo bardzo mi sie tam podoba.Tylko niestety sama raczej się z nia nie wybiorę bo ona jest tak zywiołowa że nie wiem czy bym sobie poradziła.raczej z tylko z mężem jak na razie.
 
A ja sie dzis wkurzyłam,byłam zanieść dokumenty do żłobka no i dyrektorka powiedziała że jest ogromna ilość dzieci i że bardzo dużo matek samotnych w tym roku -także one maja pierwszeństwo i że dla pozostałych będą o wiele mniejsze szanse przyjecia sie.

załapałam doła normalnie.
dzis będziemy rozmawiać z moimi rodzicami,odwlekaliśmy to tak długo ale teraz już musimy.poprosimy ich aby zajęli się Oliwką przez ten rok a później myslę że do przedszkola powinni ja przyjąć.oby ten rok jakos przetrwać.
az się boję ich odpowiedzi.trzymajcie kciuki.
 
Ja myślę o opiekunce bo w mojej miejscowości żłobka niema. Mieszkam pod Wrocławiem.

arlena jak byłyśmy w ciąży to u nas na wątku tez tak było. Teraz jak mamuśki wróciły do pracy i pociechy się pojawiło ilość produkcji stron spadła :-D
 
kurczę mam już dobry humorek :tak::tak::tak::tak::tak: rozmawialiśmy z rodzicami,bałam się strasznie tej rozmowy bo byłam pewna że odmówią.ale nie odmówili,powiedzieli że zajmą się nią.kurczę jak się cieszę,będę o nią spokojniejsza,będzie w domu,także upiekło jej sie od żłobka.ma farta dziewczyna i ja spokojne sumienie :-):-):-)
 
Ja myślę o opiekunce bo w mojej miejscowości żłobka niema. Mieszkam pod Wrocławiem.

arlena jak byłyśmy w ciąży to u nas na wątku tez tak było. Teraz jak mamuśki wróciły do pracy i pociechy się pojawiło ilość produkcji stron spadła :-D
a jak u Was ceny stoja opiekunek?bo we Wrocławiu to nie znajdziesz raczej opiekunki za mniej niż 1000zł,byłoby ciężko :tak::tak::tak::tak::tak:
mnie niestety nie stac na opiekunke:baffled:
 
Ja mam o tyle dobrą sytuację że razem z M pracujemy w firmie moich rodziców. Szukam opiekunki ale na kilka godzin dziennie ok 4-5 i ja bym była na dole w firmie a ona na górze z maluchem. Cenowo z tego co wiem to ok 5-10 zł za godzinę. W zależności czego się od niej oczekuje.
 
Ja mam o tyle dobrą sytuację że razem z M pracujemy w firmie moich rodziców. Szukam opiekunki ale na kilka godzin dziennie ok 4-5 i ja bym była na dole w firmie a ona na górze z maluchem. Cenowo z tego co wiem to ok 5-10 zł za godzinę. W zależności czego się od niej oczekuje.

no to o tyle dobrze ze tylko na tyle godzin i ze będziesz mieć tą osobę na oku praktycznie cały czas,będziesz kontrolować so się dzieje z TYwoim dzieckiem.
Bo ja osobiscie bałabym sie powierzyć dziecko obcej kobiecie,tyle się teraz mówi co te opiekunki wyrabiaja z tymi dziećmi że szkoda słów.trzeba mieć sprawdzona osobę,tak osoby np z ogłoszenia z gazety to raczej bym nie zatrudniła,bałabym sie.:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Czesc dziewczyny :-)
Udalo sie dzis chlopakow okielznac....Dotlenili sie porzadnie i teraz spia...i oby tak przez 2 godz. :-p
Za to wczoraj dali mi popalic nieziemsko, az wyc mi sie chcialo razem z Filipem....a ten urzadzal koncert caly dzien....Nienawidze takich dni, nic moge na krok sie ruszyc tylko go nosze a on i tak ryczy :baffled:
Na 17:20 bylismy umowieni do pediatry...M mial byc o 16, tradycyjnie sie spoznil i byl o 17 :sorry:....wsiedlismy do auta o 17:10 i jak na zlosc cos sie spieprzylo - szybko znalazlam w instrukcji ze to uklad wspomagania kierownicy nawalil i nie ruszymy :confused2: - co chwila cos nawala w tym gracie.....Dobrze ze M przyjechal sluzbowym, wiec sie przesiedlismy......ale i tak jedna wizyta przepadla - dobrze ze w ogole zdarzylismy....
Byla fajna pani dr - Kuba nie ryczal i dal sie obejrzec...szkoda ze ona tylko na zastepstwie....
Udalo sie pomierzyc i powazyc chlopakow...
Wiec Kuba 88 cm i 10900 g - czyli bardzo zle, bo to 3 centyl...w ciagu roku przytyl tylko 1 kg :baffled::confused2:...No ale co ja niby mam zrobic :confused2:
A Filip - 8300 g i 70 cm
Z jajkiem Kubalowym lipa....po operacji bylo ok, a teraz nie - tak jak mi sie wydawalo...Dr mowi ze wyglada jakby naseniowod byl za krotki i dlatego to jądro jest zassane do gory...:eek:
A dla Filipa dostalismy recepte na masc zeby zmiekczyc napletek...
No i tak......w ogole to okazalo sie, ze M dostanie sluzbowe auto na stale :-) - fajnie bo wezmiemy kombi i bedzie duzy bagaznik :tak:
I jeszcze na koniec dnia kupilam sobie butki, o! :-)
A teraz sie ciesze, bo M mial leciec w czwartek na delegacje do Madrytu, ale odwolano, wiec tylko w weekend go nie bedzie bo do W-wy jedzie :tak:

AGNES - to super ze sie rodzice zgodzili, macie problem z glowy....Mnie tez martwia te przedszkola...ja chcialabym zeby Kuba poszedl za rok, ale chyba marne szanse...
I jak dlugo Ci mala pospala wczoraj, cala noc juz?
MARMA - witam serdecznie...fajnie miec taka prace......ja gdybym wrocila do mojej to bym prawie dzieci nie widywala :sorry:
Co do basenow - jak juz wczesniej pisalam w aquaarku nie bylam....jakis czas temu chodzilismy na kurs do Redeco
ARLENA - 5 stron to moze nie da rady :laugh2:....w ciazy z pierwszym dzieckiem jest wiecej czasu, wiec wiecej pisania....Ale jak bedziemy wszystkie zagladac i pisac to moze forum nam nie zniknie ;-) Tak wiec zagladaj i piszzzzz :-)
FELIDAE - oby usmiechanie sie do tesciowej przynioslo rezultaty ;-)

 
reklama
aneta tak Oliwka przespała calutką noc,nawet ani razu się nie budziła :tak::tak::tak: ale wstała pare minut po 6.00,nie dała pospać rano :no::no::no::no: no ale coś za coś.


to co Kuba nie chce Ci jeść?niejadek z niego?ze tak mało Ci przybrał przez rok?
Moja Oliwka wazy teraz równe 13kg ,taka nabita z niej babka :tak::tak::tak::tak:

a Filipek ładnie Ci waży :tak::tak::tak::tak::tak:karmisz go piersią czy butlą?


no rzeczywiscie macie przygody z tym samochodem,tak jak na ślubie :tak::tak::tak::tak:

może bys pokazała nowe buty?????pochwal się :-):-):-):-):-)
 
Do góry