reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

hmmm.... mój tez zasnął koło 18:30



w piątek szczepiłam Mirka na pneumokoki - za miesiąc menigokoki, potem ratowirusy
no i może we wrzesniu będzie mniej chorować w przedszkolu
 
reklama
w piątek szczepiłam Mirka na pneumokoki - za miesiąc menigokoki, potem ratowirusy
no i może we wrzesniu będzie mniej chorować w przedszkolu
Gosiek, to sporo szczepień Was czeka. A na rota czym szczepisz? Jest coś dla starszych dzieci? Bo ja wiem tylko o rotarixie i rotatecu, ale to niemowlęta tylko się szczepi, chyba do 26go tygodnia (nie pamiętam dokładnie). Ale pamiętam, że jak szczepiłam Milenkę to się na styk zmieściłam w terminie.
 
Czesc dziewczyny :-)
U nas wszystko ok.....dzieciaki zdrowe tradycyjnie ;-)
Filip moze pochwalic sie pierwszym ząbkiem :tak:
Kuba bez pieluch - zadnych wpadek nie ma...w nocu budzi sie na siku i zanim zasnie ze 4 razy wola - troche to meczace ale coz....
Poza tym od 2 dni chlopaki juz spia razem w pokoju - a rodzice maja sypialnie znow tylko dla siebie :cool2:
Za zyczenia i graulacje jeszcze raz dziekujemy :-)

IRMAA - o super....ja na spacerek wspolny jak najbardziej jestem chetna :tak: Na codzien chodze tu obok nas do Popowickiego :tak:Daj znac kiedy bedziesz miala czas - Ty chyba pracujesz prawda?
I jak zrobiliscie malej te badania?
GABI - hop hop...gdzie wsiąkłaś??????? Jak po powrocie do pracy?
AGNES - trzymam kciuki zeby bylo ok w tym zlobku.....oby mala sie przystosowala :tak:
BETI - wlasnie bylam ciekawa gdzie sie podziewasz ;-)Fajnie ze z przedszkolem sie udalo
KADIA - i jak sie Krystian czuje?
Pozostale mamusie pozdrawiam cieplutko.....
Ciekawe jak tam PUSI z rozkrecaniem firmy idzie...I ANIELKA wcale sie nie odzywa :-(
 
Witam dziewczyny!
Napiszcie mi czy któres z waszych(jesli są takowe) dzieci uczęszcza do przedszkoli z zFundacji Familijny Poznan?


A tak wogóle to witam serdecznie wszytskie wrocławskie mamusie:tak:
Zagladam do Was czasami i czasem coś tam podczytam.:-p:sorry:
Zdarzyło sie mi tez kieeedyś coś tam napisac:-p

A sa tu jakies mamy z Psiego Pola?
 
Aneta ja teraz jestem na macierzyńskim , więc siedzę w domku i też chodzę na spacery do naszego parku. Musimy się więc kiedyś zgrać i umówić na spacerek, tylko niech pogoda się poprawi bo dziś niezaciekawie jest :tak::-)
 
IRMAA - a to slepak ze mnie...wybacz...przeciez z Wojtusiem teraz w domku siedzisz :tak:
A Ty chodzisz do Zachodniego parku czy Popowickiego??? Bo jak do Popowickiego to jak to mozliwe ze sie jeszcze nie widzialysmy....hmmmm :eek:

Ja sie pochwale - moj mlodszy bączek zaczął sie unosic na czworaka......:-) Podnosi sie i sie buja - nareszcie...bo on troche taki leniuszek.....Marudny przez te zeby jak diabli....az dzis Viburcol w dupsko dostal bo sie nie chcial uspokoic :confused2:
A ja wybieram sie do fryzjera......jakiejs radykalnej zmiany chce :-p
Czy ktoras z Was slyszala cos o salonach: Quattro na Legnickiej i Akademii Berendowicz&Kublin w Magnolii????????
Help.......bo zapisalam sie i tu i tu.....i nie wiem....ale sklaniam sie do tego pierwszego....:sorry:
 
Aneta ja chodzę na polanę albo koło swojego bloku tu gdze jest górka z oponami (na przeciwko kościoła) co do fryzjera to nie znam żadnego z wymienionych, ja kiedyś chodziłam do saloniku w rynku a teraz do Beaty w białym pawilonie.
No i gratulacje dla Filipka, pewnie lada moment zacznie ci raczkować.:tak::-D
 
Aneta ja chodzę na polanę albo koło swojego bloku tu gdze jest górka z oponami (na przeciwko kościoła) co do fryzjera to nie znam żadnego z wymienionych, ja kiedyś chodziłam do saloniku w rynku a teraz do Beaty w białym pawilonie.

No i gratulacje dla Filipka, pewnie lada moment zacznie ci raczkować.:tak::-D
Ejjjj...no to ja chodze w te same miejsca :-D......wczoraj bylami i w parku i tam przy gorce z oponami :-D....Musimy mieszkac bardzo blisko siebie - ja mieszkam w tym nowym pomaranczowym bloku przy quatro forum :tak:
 
reklama
a ja w wieżowcu przy górce, górkę widzę z balkonu :-D może wychodzimy w innych godzinach, albo po prostu się mijamy
 
Do góry