reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Agnes dzięki za namiary na lekarza:tak::-)
Giza od rana Iza czuła się dobrze , byłam dziś u swojego rodzinnego, za bardzo nie wiedział co przepisać, najpierw trzeba zrobić wymazy kału i moczu, już się boję co będzie dzisiaj, bo jeśli to owsiki to pewnie czeka mnie powtórka z rozrywki:baffled:
a co Iza miała już kiedyś owsiki?
 
reklama
nie miała, ale swędząca pupa kojarzy mi się z owsikami :sorry2:

ale dzisiejsza noc spokojna, Izę nic nie bolało, więc nie mam pojęcia co jej dolega :baffled:
 
hejka witam po bardzo, bardzo długiej przerwie, ale kompa miałam popsutego, ot złośliwośc rzeczy martwych. Teraz mąż mój znalazł chwilke i go reanimował, ale nie wiem na jak dlugo. Musimy koniecznie kupic nowy. Pewnie na laptopa sie zdecydujemy bo mniej miejsca zajmuje.

U nas bez zmian, tzn mąz znalazł prace ale cigle szuka czegos lepszego. To na razie tylko dopóki nic nie znajdzie. Maksio pochodził dozłobka 1,5 miesiaca i ma angine, ale sytuacja już opanowana. Ja pracuje i mam sie nieźle.

Witam nowe mamusie:)
Ktora to z Was na Grabiszyńskiej mieszka? Gdzie na spacerki chodzicie? Do ogrodków przy Stalowej? Bo my tam prawie codziennie jestesmy:)

Anetko kochana gratuluje mężatkowania, pamietałam oczywiscie chcialam przyjśc ale nie wiedziałam na która godzinę, bo nie moglam na kompa wejść by sprawdzić. Oby Wam w zyciu juz tylko dobrze było:)Przezycia jednak mieliście niezapomniane:)

Pisałam, ze Maksio sie dostał do przedszkola:)? strasznie się cieszymy.

Mksio mówi coraz więcej, broi za 3 i do złobka chodzi z własnym jedzeniem, bo innego nie chce jeść:)Tak po za tym to wszystko oki.

Mam nadzieję zaglądać do was częsciej:)
 
a ja bywam codziennnie -ale mało piszę -popiszę później ostatnio mam mega doła
w pracy nieciekawie - ale nie chce pisać co i jak
z Mirkiem też - ale jak na razie podjęłam decyzję - nie operuję go w tym roku
 
znacie dziewczyny może jakiś fajny klub malucha niedaleko Nowego Dworu żebym mogła Oliwke przyzwyczajać do żłobka?tak myślałąm żebym ją zaprowadzała z 2 razy w tyg na 2-3 godz.
bo cienko widzę jej pujście do żłobka,ona na krok nie chche mnie zostawić.jak gdzieś muszę iść to jest wielki płacz i histeria mimo że zostaje z tata lub dziadkami.ręce mi opadają.
 
Agnes na popowicach na wejherowskiej jest "urwisek" mają tam fajne zajęcia , wprawdzie rodzice zostają razem z dziećmi, ja z Izą chodziłam tam od 1,5roku i Iza coraz chętniej tam si e bawiła, a ostatnimi czasy to już wcale na mnie nie zwracała uwagi czy ja jestem czy nie:tak::-)
..:: URWISEK.pl
 
Agnes na popowicach na wejherowskiej jest "urwisek" mają tam fajne zajęcia , wprawdzie rodzice zostają razem z dziećmi, ja z Izą chodziłam tam od 1,5roku i Iza coraz chętniej tam si e bawiła, a ostatnimi czasy to już wcale na mnie nie zwracała uwagi czy ja jestem czy nie:tak::-)
..:: URWISEK.pl
dzięki irma,muszę z M porozmawiać,zastanowimy się :tak::tak::tak::tak:
 
HEJ DZIEWCZYNY !!!!!

młody ma stan pdgorączkowy około 37,8 teraz 37,4 i kurcze nie wiem co o tym mysleć bo nic mu innego nie dolega, czy opóźniony zapłon po szczepieniu w środę , czy coś się wykluwa i spi od 17.30:szok:, ciekawe do której

a co u reszty słychać
pozdrowienia dla wszystkich mam i dzieci
 
reklama
HEJ DZIEWCZYNY !!!!!

młody ma stan pdgorączkowy około 37,8 teraz 37,4 i kurcze nie wiem co o tym mysleć bo nic mu innego nie dolega, czy opóźniony zapłon po szczepieniu w środę , czy coś się wykluwa i spi od 17.30:szok:, ciekawe do której

a co u reszty słychać
pozdrowienia dla wszystkich mam i dzieci

kadia moim zdaniem to nie od szczepienia,skoro mówisz ze był szczepiony w środę,to trochę za długo-4dni:confused:
od 17.30 Ci spi? to chyba organizm jest osłabiony,może jakis wirus?obym nie miała racji :tak::tak::tak::tak::tak:

podawaj mu cos na wzmocnienie :tak::tak::tak:

Zyczę zdrówka. :-)
 
Do góry