reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
bara82 nie ma co zazdroscic.....trzeba sie o swojego drugiego maluszka postarac:-):-)
najsmieszniej ze kupilismy sobie malego psiaka... no i teraz bedzie ekipa.

Dziewczyny wstawcie jakies zdjecia, tak dawno Was ie widzialam i Waszych maluszkow rowniez!!!!!!!!! Pochwalcie sie!
 
narazie mogę tylko pozazdrościć, bo mój mąż stracił pracę i sama zarabiam narazie:tak: ale mam nadzieje że sie odmieni:-)
 
Hej witam!!!!
nonek wspólczuję nich te choroby sobie pójda precz!!!
bara równiez wspólczuje i życze oby mąż szybciutko znalazł pracę
miauczuś jeszce raz gratuluje i wklejam kilka zdjęć
 

Załączniki

  • Obraz 015 (2).jpg
    Obraz 015 (2).jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 27
  • Obraz 014.jpg
    Obraz 014.jpg
    11,8 KB · Wyświetleń: 21
  • Obraz 013.jpg
    Obraz 013.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 23
  • Obraz 006 (2).jpg
    Obraz 006 (2).jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 24
i jeszcze!!!
 

Załączniki

  • Obraz 012.jpg
    Obraz 012.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 23
  • 111.jpg
    111.jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 25
  • Obraz 001 (4).jpg
    Obraz 001 (4).jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 22
  • Obraz 003 (2).jpg
    Obraz 003 (2).jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 22
narazie znalazł taka tymczasową na 1/2 etatu wiec nie jest najgorzej:tak:najważniejsze że jesteśmy zdrowi i mamy siebie a pieniadze raz są raz ich nie ma i trzeba sobie radzić;-) a to moja Zuzia:tak:
 

Załączniki

  • IMG_0241.jpg
    IMG_0241.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 34
  • IMG_0313.jpg
    IMG_0313.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 25
  • foto3.jpg
    foto3.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 24
  • IMG_0238.jpg
    IMG_0238.jpg
    32 KB · Wyświetleń: 28
  • IMG_0264.jpg
    IMG_0264.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 30
narazie mogę tylko pozazdrościć, bo mój mąż stracił pracę i sama zarabiam narazie:tak: ale mam nadzieje że sie odmieni:-)

to możemy sobie podac łapke, mój mąż dostał w piatek wypowiedzenie, kryzys, redukcja etatów itp. Tez zarazbiam na nas teraz, tzn mąz do końca lutego pracuje ale trzeba zacisnąć pasa, mam nadzieję ze szybko cos znajdzie. Juz szukamy.
Może znacie k0ogos kto szuka kierowcy cięzarówki, ale chodzi nam tylko o Wrocław.

U nas po za tym oki, podczytuję, bo brak czasu, Maksio w złobku na razie oki, 3 tyg bez choroby i nadal sie trzyma, oby jak najdłużej. Tylko nadal nic nie je.
We wtorek idziemy do logopedy, bo byliśmy ostatnio w promyku na kontroli rehabilitacyjnej, wszystko oki, ale nasza rehabilitantka zanipepokoiła się ze Maksio mało mówi i alatwiła nam wizytę u swojej koleżanki.

Miałczuś gratuluje 2 kresek i po cichu zazdroszczam,tak calkowicie pozytywnie, w obecnej chwili nie możemy sobie pozwolic nawet o mysleniu o drugim dziecku.:-(

Wczoraj spotkalam w Magnolii Anetke z Kubusiem i Filipkiem. Jakie cudniaste chłopaki. Kubus urósł, a Filipek rany jakie on ma rzęsy:szok:
 
Hej dziewczyny,
chciałam dołączyć do grona mamusiek z Wrocławia. Urodziłam Karolcię 16 lipca 2008. Mieszkamy w akademiku na Wittiga.
Pozdrawiamy wszystkich serdecznie
 
Czesc Kacha79 GRATULACJE córeczki, moja imienniczka :) jesli moza widziec a gdzie studiujesz/walas? Wklej jakies zdjecia:)

Beti77 to nieciekawie....slyszalam ze duzo osob zwalniaja we Wrocławiu:-:)-( wiem ze kiedys szukali w ikei osob do ciezarowek dostawczych, ale chyba nie do konca tego szukacie.
Trzymam kciuki za Maksia ....oby dobrze sie zaklimatyzowal i byl zadowoloy:)

bara82 nieciekawie, ale tak jak napisalas sa lepsze i gorsze okresy, oby szybko minelo!!

SUPER ZDJECIAAAA!!!!!!!!

A u nas po roczku...na szczescie, o 20 30 mamusia z Alankiem poszli spac...taka bylam padnieta. Wszystko sie udalo, bylo wesolo...oczywiscie miejsca jak zawsze malo, ale jakos sie zmiescilismy. Jedna z najwiekszych atrakcji byl...piesek:)

a dzis cos katar mnie zlapal, oby zadne chorobsko sie nie przyplatalo! w czwt bede musiala isc na badania-mocz, morfologia....ehhh A i nowosc, cos mnie lapia mdlosci i brak apetytu....z Alkiem tak nie bylo wiec moze to bedzie dziewczynka....eh
Trzymajcie sie mamuski!
 
reklama
Witajcie, czy ja również mogę dołączyć do waszego grona?:-) mieszkam we Wrocławiu i jestem mamą pięciomiesięcznej Izabelki.
 

Załączniki

  • 3-glitery_pl-bella08-6133.jpg
    3-glitery_pl-bella08-6133.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 25
Do góry