reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Witam Wszystkie mamusie z Wrocławia i okolic.jestem tu nowa na tym forum jakiś czas siedzę na wrześniówkowe mamy 07.
Mieszkam na muchoborze małym ,może jest tu jakaś mama która mieszka niedaleko???
Postaram się tu zaglądać często do was?????

Ja w sumie mieszkam blisko ale najwięcej czasu sp,edzam na Nowym Dworze bo tam pracuje i tam mam teściów

Sie wiam :-)
U nas szpital w domu:baffled:. Marianka ma taki kaszel, ze wlasnie siedze i jej pilnuje ( czesto zdarza jej sie przy kaszlu wymiotowac). Pewnietak pol nocy spedze:baffled::baffled:.

A mnie padlo na zatoki znow. Ech, niech bedzie juz prawdziwa wiosna:sorry2:

Witam nowe Wroclawianki:-). Ja niesttety nie te okolice, ale przeciez Wroclaw maly jest.

Gosiek jak tam juz po odpoczynkowan? Opowiedz jak bylo koniecznie!Niech poczuje choc smaczek ciepelka;-).

Kadia a jak u was? Choroby juz sie skonczyly? Jak tylko my sie pozbieramy to sie bede kontaktowac.

U nas kochana juz ok , ide w poniedzialek pierwszy raz do pracy od 3 tyg :-), szpital sie skończył, dlatego do Ciebie nie dzwoniłam , ale mam nadzieję że jak Wy dojdziecie do sibie to sie spotkamy;-) z dziecmi oczywiście , życzę Wam zdrówka

Witam mamusie te nowe i te " stare" na forum:))
Bardzo długo nie pisałam że względu na kompletny brak czasu, wróciłam na uczelnie, zajęcia, bez 2 dni co dzień, nauka w nocy. Teraz jestem już po sesji, wymordowana:)
Alan mq już prawie roczek, jeszze nie chodzi- uparty diabelek, najchętniej na raczki do mamy, czekam lada dzień a w końcu oderwie się od kanapy:)
Dużo sie zmieniło, pojawił się nowy piesio:) no i " tajemnicze " 2 kreski na teście!! Nic nie pisze bo nie potwierdzone...
JeszcE raz serdecznie witam Was i kochane dzieciaczki!!!!!!!! Pozdwawiam

No to gratuluje tych kresek i pozdrawiam
 
reklama
Czesc dziewczyny
Widze ze we Wro szerzy sie chorobsko, my tez przez to przeszlismy, poczawszy od mojej mamy, a skoczywszy na Alanie. Kurujcie sie, zdrowiejcie! Ja mam nadzieje ze nic juz u nas nie zawita....
Jutro wizyta u gin, no i bedzie wiadomo....ehhh, strasznie sie stresuje- najwazniejsze zeby wszystko bylo ok. Mysl o drugim maluszku juz tak nie przeraza. Wrzucam zdjecia Ala....15.02 bedzie mial roczek! ale to szybko minelo:)
 

Załączniki

  • IMG_2891.jpg
    IMG_2891.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 25
  • IMG_2798.jpg
    IMG_2798.jpg
    35,2 KB · Wyświetleń: 29
  • IMG_3046.jpg
    IMG_3046.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 23
  • IMG_2709.jpg
    IMG_2709.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 26
no hej - już jestem
w sobotę i niedzielę miałam już zajęcia w szkole - więc nie miałam czasu

jak na razie coś wkleją:
 

Załączniki

  • 088.jpg
    088.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 20
  • 177.jpg
    177.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 26
  • 307.jpg
    307.jpg
    10,8 KB · Wyświetleń: 22
  • 636.jpg
    636.jpg
    36,4 KB · Wyświetleń: 29
Witam wszystkie mamy.jak pisałąm wcześniej jestem na tym forum nowa,częściej bywam na wrzesniówkowe mamy o7 i mamy będące w domu.
Mam nadzieję że tu tez zostanę miło przyjęta.

Moja córcia spi sobie słodko a ja zrobiłam sobie przerwę w sprzątaniu.

miauczus 54 sliczny ten twój synuś,moja córcia troszkę już starsza bo ma już 17mies.
Zgadzam się-czas szyko leci,kiedyś tego tak nie dostrzegałąm ale teraz od kąd mam córkę to widzę to po niej jak szybko rośnie, z dnia na dzień umie coś nowego.Trzeba łąpać każdy dzień i każda chwila bo już się nie powtórzy.
 
Hej dziewczyny!!!!

U nas w sumie juz ok tylko młody nie może na swoje tory wejść ze spaniem :-(
gosiek zdjecia super , sama bym sie wygrzała

miauczuś widzialam alanka w sierpniu ale od tej pory to juz chłop wielki się zrobił:tak: i trzymam kciuki za wizyte u gina
 
Gosiek zazdraszczam wygrzania;-). Super zdjecia.

Kadia :-). Wczoraj moj maz wrocil chory:angry:. Trafia mnie juz.

Miauczus no no to trzymamy mocno kciuki za wizyte u lekarza:-).

Ja postuluje o wiosne wreszcie!
 
gosiek powiało wakacjami, aż łezka w oku zakrecila sie:) my już zaczelismy planować wakacje i w tym roku Leba arena slonca-- super miejsce, ogrodzony płac zabaw dla dzieciaków:) osobne wolnostojace domki.
Kadia wstaw zdjęcia!!! :)

A ja po wizycie u gin i ..... Jestem w ciąży!!! Ah. Nie dadzą odpocząć:)
 
To wielkie gratulacje fasolki!
U nas jakis armagedon- maz ma 40 st goraczki, starsza core wyslalam do dziadkow, mlodsza niestety z nami, bo ona teraz bez mamy ani na krok. Mam nadzieje, ze nie zalapie. To teraz czekam az ja zalapie:baffled:.
 
Nonek dziękuję, zdrowia dużo, nie dajcie sie chorobie!!
A ja z rana, wlsnie szykuje śniadanie,Alek bazgroli po kartce- jego ulubione zajęcie- długopis q ręce:)
 
reklama
Do góry