reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
hej - ja jestem
ostatnio mało zaglądałam
trochę roboty w pracy przed urlopem - tydzień czasu w pracy nie miałam neta - be serwer naprawiali a w domu - wir pracy
a tak u nas

  • Mirek jeździ do babci - nawet nie chce słyszeć o żłobku - nie wiem co zrobić po powrocie - bo planujemy go puścić do żłobka 9 lutego

  • powoli robimy przygotowania do wyjazdu - kupiliśmy mu deskę sedesową dla dzieci ( mniejsze to niż nocnik) - dzisiaj jedziemy po adidasy i klapki zabudowane do chodzenia po wodzie ( ochrona przed kamykami i ew. rafą)

  • mnie złapały zatoki - ale się kuruję

  • wczoraj miałam kolędę

  • w poniedziałek Mirek tak nie chciał ćwiczyć w Promyku - ze ze złości mnie pobił :szok: - porażka
  • moja Ania ma już luzy w szkole
  • dzisiaj jest zebranie rodziców
  • zarezerwowaliśmy sobie Turcję na drugą połowę sierpnia
  • ot i tyle nowości u mnie ......
a co u was???????
 
gosiek zazdroszcze, bez zawisci oczywiscie:-). A czemu Mirek nie chce do zlobka? Tak nagle mu sie zmienilo?

U nas byla awaria pieca i pol weekendu siedzielismy jak w zamrazarce. Oczywiscie zaden z fachowcow z "goracej lini" nie odbieral telefonow. Bo po co. Na szczescie nie ma to jak kobieca logika. Wzielam suszarke do wlosow, podsuszylam beben pieca i odpalil ( awaria polegala na zalaniu sie komory zaplonowej).

A tak siedze w domu i sie kuruje z zatok rowniez- 3 tygodnie antybiotyku.
 
hejka zostałam ciocią, dzis w nocy siostra uroziła córeczke:-)Kornelke Pole:-D jest cudowna!
Maksio ma zapalenie spojówek, oczywiście nie poszedł juz do złobka dziś. Siedzi w domu do piątku. Mnie tez cos łapie. ech szkoda marudzic. Juto nie ide do pracy tylk do lekarza, bo okulista nie dal mi L4 Maksiowi oczka trzeba kropić.

Ja tez zazdroszczę wyjazdów, szczególnie Egiptu, ale bez zawiści.

Ide spać.hej
 
Witam mamusie z Wrocławia i okolic,
Też mieszkam we Wrocławiu okolice Dw.Nadodrze,
Szukam fajnych znajomości bo mam bardzo mało kolezanek z dziećmi w okolicy:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Mam 28 lat i córeczkę Juleczke która niedługo skończy roczek a teraz ma 10 miesięcy prawie,bo skończy za tydzień
Pozdrawiam wszystkich na tym forum :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
Beti Gratulacje bycia ciocia!:-D:-D:-D
Martunja witak wsrod Wroclawianek:-).
Cos tu za spokojnie ostatnio :sorry:.

Czy Wasze dzieci chodza za Wami wszedzie? Manka ma ostatnio klimat na mame. Nie opuszcza mnie na krok, normalnie juz nie mam sily. Jak pies przy nodze sie trzyma:dry:.
 
Witajcie,
pewnie mnie już nie pamiętacie tak dawno tu nie pisałam, ale czytam regularnie.

Głupio to pisać, ale wpadam po prośbie. Otóż blog mojego synka bierze udział w konkursie na blog roku 2008 w kategorii "ja i moje życie". Jeśli zajrzycie na naszą stronę (adres w podpisie) i Wam się spodoba, to może zechcecie też wesprzeć nas SMS...
Wszystkie szczegóły znajdziecie na naszym blogu.

Obiecuję odzywać się częściej.

Czy któraś z Was jest z Psiego Pola lub Zakrzowa?
 
hejka Maksio mi się na calego rozłożył, goraczka, smary ech i to zapalenie spojówek. Nic mi sie nie chce normalnie. a to nasz cud nowy w rodzinie
Kornelia-Pola

220f6867497e036e663d2f30fd935ef9,10,19,0.jpg
 
O jaki sliczny kudlaty ludek:-)
Z Masiem to jakis chyba wstretny wirus. Wsrod naszych znajomych tez to panuje dziadostwo. I wlasnie razem z oczami. Wspolczuje. Mam nadzieje, ze szybko minie.
 
reklama
Hej dziewczyny!!!
A my od wigili nie możemy wyleźć z choroby , była Klaudia przez 2 tyg, potem Krystian i przestał brac antybiotyk w piatek, teraz ja i od wieczora znówm mały ma temperature ponad 38,5 i kaszle .

Kochane pozdrawiam Was sedecznie i ucałowania dla dzieci oby nie chorowały
 
Do góry