reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

No to swieta swieta i po swietach. Za duzo wolnego, stanowczo. U nas swieta spokojne, bez wiekszych problemow i chorob. Majerana wieczny katar- ida jej piatki i na bank od tego ma wiecznie zawalony nos.

Kasia a Ty nie masz problemow z tarczyca? Wiem, ze takie jazdy moga byc od tarczycy. Moj tesc mial tak samo, az z przychodni go pogotowie zabralo. I pierwsza rzecza jaka kazali zrobic to hormony tarczycy. Trzymam kciuki, zeby wszystko bylo ok.

Kadia jutro do Ciebie przybywam:-).

m4r1ka Witaj!
 
reklama
hejka wieczornie:)
juz po świętach, Sylwester przed nami. My siedzimy w domu, sami.
Tesciowie namolnie nas do siebie zapraszają, ale ja sie wole w domu nudzic:-)niz z nimi;-)

Maksio zdrowy nieźle mi daje popalic.Za to ja chora, chyba sie od młodego zaraziłam, gardło mnie boli przeokropnie i nic nie pomaga no:szok::crazy:

Nonekja sie z Toba kochana umówię w połowie stycznia, bo mam impre zakładową w hotelu Jasek i normalnie musze się do czlowieka upodobnic:rofl2:bede chciała henne i paznokcie:-p

Ide spac,jutro zajrze standartowo;-)
 
Hej dziewczyny !!!!!!

Niech Nowy Rok przyniesie Wam radość pomyślność i spełnienie marzeń ..a gdy one sie spełnią dodajcie garść nowych .. bo tylko one nadają życiu sens.. Szczęśliwego Nowego Roku i szalonej zabawy Wam życzę ..
Goska , Piotr, Klaudiai i Krystian

 
Hejka!
Witam się ostatni raz w starym roku:tak: Byłam dzisiaj u lekarza z wynikami-w sumie wszystko ok, wyniki w normie, anemii nie ma, elektrolity też w normie, choć bliżej dolnej granicy, tylko niedobór magnezu i takychardia (zbyt szybkie tętno), podobno na tle nerwowym:dry: Dostałam magnez, jakieś tablety uspokajające do brania w razie jakby coś się działo, no i propozycję skierowania do psychologa... Odmówiłam-czekałaby chyba pół roku, jak nie dłużej... Jak będę potrzebować, to udam się prywatnie;-)
Na sylwestra wybieramy się do znajomych-z Basią:tak: Oni mają 5 letniego synka, a ona jest w 9 miesiącu ciąży:happy: Poza tym będzie moja siostra z Hanią-także będzie "wesoło":blink:

Chciałabym Wam życzyć Miłego Wieczoru i Szczęśliwego Nowego 2009 Roku
 
No i ja sie witam ostatni raz w tym roku. Oby przyszly byl sto razy lepszy od tego. Wszystkim mamom i dzieciaczkom zycze wszystkiego czego mozna sobie zapragnac:-), i przede wsztystkim duuuuuuuzo zdrowia!!!

U nas sylwester roboczo-przeprowadzkowy.
Kasia dobrze, ze z wynikami w normie. Jesli chodzi o psychologa to moge polecic nasza bbowa kolezanke- kate less. Ona ma gabinet w Swidnicy, ale czesto bywa we Wroclawiu i ma tez tu pacjentow. Naprawde warta polecenia jak cos.

Kadia jak stopki? Mam nadzieje, ze jestes zadowolona:-). Po nowym roku zamawiam super maske na stopy.

Dobra, lece klecic jakas salatke.
 
Happy-New-Year-Bunny.gif
 
Hej dziewczyny!!!!!!
Wszystkiego Dobrego W Nowym Roku!!!!!!

My w sumie bawilismy sie dobrze młody spał w sumie tylko 2 godz i balował do 2.30 .
Nonek jestem bardzo zadowolona i cos u mnie zostawiłaś:tak:, ale jesteśmy umówione już na następny raz.:tak:

A ja w sumie smutna bo Klaudia starsznie kaszle ale byłysmy ulekarza we wtorek i twierdzi że jest ok tylko że ona jest alergikiem i tak to może wyglądać, a mały jak się okazuje (tak sie cieszyłam że ma hemoglobinę 14 :-() a tu lekarka mówi że nie ma się z czego cieszyć bo nie jest aż tak dobrze i oby juz więcej nie rosła a taka jaką ma jest związana z jego wadą:-(. I fakt odrazu sprawdzilam jaką miał wczesniej , a robilam mu juz 3 razy i od poczatku roku urosła z 11.9 do 14.
 
Co to tu taka cisza znow?
Wszystkie odpoczywaja po szalenstwach swiateczno- sylwestrowych?

U nas Manka dostala kilka dni temu mega pokrzywke, chyba znow ma uczulenie na mleko. Szlag by to trafil, bo ta bez mleka i kaszy zyc nie moze. pupe ma az w liszajach a reszta skory jak papier scierny. Musze jutro leciec do apteki po balsamy dla atopikow. I poniedzialek znow po lekarzach:baffled:.

Kadia to przynajmniej mam powod dodatkowy zeby u Ciebie zawitac:-). Ciesze sie, ze jestes zadowolona. Jak Klaudia? Lepiej? A Krystian? Mam nadzieje, ze wiecej hemoglobina nie bedzie rosla. Super jest ten Twoj chlopak! Jestem nim zauroczona.

My w okresie swiateczno- wolnym codziennie mielismy gosci. Trzeba sie w koncu zabrac za robote. Szczerze mowiac nie moge sie doczekac poniedzialku. Wszo wroci do normy, maz przestanie sie szwendac pod nogami;-).
 
reklama
hejka ja jestem, ale czasu brak, dzis caly dzień na sankach, Maksio mega szczęsliwy nie chciał isc do domu:-)

a jutro do pracy i do złobka. nie chce!
 
Do góry