reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Witam Was kobietki!!!!!!!

Muszę przyznac że byłam wczoraj u mojej lekarki zufanej z Klaudią i Krystiankiem i zmieniła mi ciut inhalacje oraz dostala clemastinum , wapno i przeciwkaszlowy mocniejszy na noc i szok 2 dni i super poprawa, a jeżeli chodzi o małego mam się nie przejmwać tymi węzłami w pachwinach , gdyż są fakt ciut powiększone , ale sa identyczne po dwóch stronach i ruchome , a poza tym jak zobaczyła wynikistwierdziła że rewelacja i hemeglobina jest super jak oczywiście u niego i ma taka być , i nie musi już rosnąć ;-), więc sie uspokoiłam.
Nonek a czym on tak Cię zauroczył ten rozrabiak;-). Dzięki bardzo, jestem bardzo zadowolona i w takim razie do zobaczenia

Dziewczyny a co tam u WAS??????

i zdjęcie jedno z sylwestra a drugie przed
 

Załączniki

  • Obraz 002.jpg
    Obraz 002.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 32
  • Obraz 001 (4).jpg
    Obraz 001 (4).jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 31
reklama
Witam wszystkie mamuśki - Mam na imię Basia, mieszkam jeszcze poza Wrocławiem choc w najbliższych tygodniach czeka mnie przeprowadzka na Karłowice
. Wraz z mężem spodziewamy się synka.
 
U mnie choróbska zmogły najpierw jelitowa grypa Zuzi, teraz ja z zatok sie nie moge wygrzebać, poza tym rok sie zaczął beznadziejnie mój mąż stracił prace z dnia na dzień:baffled:nawet mi sie nie chciało na kompa usiąść:-(
witam nowe mamy i pozdrawiam, byle do wiosny
pokaże wam moją bąblownice na sylwestrowym balu
 

Załączniki

  • Zima 2008 117.jpg
    Zima 2008 117.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 26
hej dziewczyny!tez jestem z wroclawia!mam takie pytanko nie wiecie czy np do zlobka mozna dac dziecko w jakichs okreslonych tylko miesiacach tj np do przedszkola czy mozna w kazdym momencie jak sie chce??Oraz czy orientujecie sie ile taki zlobek moze kosztowac i czy ciezko sie dostac??dzieki z gory za odpowiedz:-):-):-)
 
bara strasznie wspolczuje. Mam nadzieje, ze wszystko sie powoli pouklada. Maz ma szanse na znalezienie szybko pracy? Zatoki to nawet dwa m-ce antybiotyku. Przechodzilam w zeszlym roku, koszmar.

gie-oska ze zlobkami jest tak, ze jak sa miejsca to mozna w kazdym momencie dziecko zapisac, ale szczerze powiem, jest to malo realne. Ze zlobkami we Wroclawiu jest koszmar, listy rezerwowe po kilkanascioro dzicieci. No, ale trzymam kciuki oby ci sie udalo. Zlobek kosztuje srednio kolo 300 zl, przynajmniej tak bylo u nas.
 
hejka wspólczuję choruszkom bardzo! zdrówka zyczymy.
Ja powoli wpadam znowu w rytm pracowy, ale mam doła jak musze wstawac tak wczesnie a na dworzu jest -18 st. ( wczoraj):szok:
ale już blisko sobota!:-D

Jutro idziemy do aquaparku, Maksio się wyszaleje znowu, dawno nie bylismy!

co do złobka to my chcieliśmy by szedł od wrzesna 2008 r zappisalismy go w maju jak była rekrutacja ale się nie dostał. dostał się dopiero w listopadzie z miejsca rezerwowego. uważam, zę to co się dzieje ze żłobkami we Wro to masakra!:crazy: ale można spróbować pochodzić, może miejsce się znjdzie. mojej kolezanki synek dostał się na Wieczysta od razu pare dni temu.

ide zając się Maksiem, wrocił właśnie ze sniegu i musi coś zjeśc.

dodam, ze w złobku nadal nic nie je!:baffled:
 
reklama
U nas teraz -18 st i mega mgla. Juz wiem czemu mnie tak potwornie bolala glowa. Na szczescie juz po bolu.

Beti moze w koncu sie przekona do jedzenia. Tez bym polazla do aquaparku wymoczyc sie w ciepelku. Niestety na razie nie moge:baffled:.
 
Do góry