reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

kadia - jak sika normalnie - do od razu do kubeczka , jak nie - to w aptece są takie woreczki do naklejania - ja tak pobierałam Ani i Mirkowi
 
reklama
Ja z siuskami nie pomoge. Jak kiedys mialam pobrac Majeranie to 3 dni walczylam z woreczkami.

Ale przede wszystkim:

Wszystkiego Najlepszego z okazji Swiat Bozego Narodzenia, duzo zdrowia, pogody ducha i pieniedzy :-p!!!!!
 
Co do siusiek to woreczki są oki, ale trzeba go nałożyć najlepiej z rana i dobrze wymyc sisiaka rivanolem. Nie jest to łatwe, ale siusiak musi byc czysty.Maksio już siusia do kibelka na stojaco i ostatnio miał radoche jak do kubeczka siusiał:-D
Tylko posiew to specyficzna sprawa, bo naprawdę wystarczy ciut brudny siusiak i wychodza złe wyniki.
 
nytq81.jpg
 
Życzę nadziei,
własnego skrawka nieba,
zadumy nad płomieniem świecy,
filiżanki dobrej, pachnącej kawy,
piękna poezji, muzyki,
pogodnych świąt zimowych,
odpoczynku, zwolnienia oddechu,
nabrania dystansu do tego co wokół,
chwil roziskrzonych kolędą,
śmiechem i wspomnieniami.
Wesołych Świąt! Spokoju i miłości, wielu tylko miłych gości!
Smacznej wigilii i całusów moc -
w tę najpiękniejszą w roku noc!
Wesołych Świąt życzą
Kasia, Radek i Basia
 
Obżarstwa i prezentów ciąg dalszy, jutro powtórkaz rozrywki, chyba pekne.
a co u Was? Jak święta?

Maksio powrócony do formy juz nie gorączkuje, ale antybiotyk podajemy do poniedziałku.
 
Hej jestem mamą 22 miesięcznej Zuzi i 3 miesięcznego Olusia. Pozdrawiam mamusie z Wrocławia
 

Załączniki

  • collage.jpg
    collage.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 21
  • collage2.jpg
    collage2.jpg
    131,5 KB · Wyświetleń: 27
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny!!!!

Jak tam swieta u nas tak sobie!!!! Jeden powód to taki o którym wolę nie pisać bo aż przykro!!!! A drugi to w wigilie byłam z klaudią u lekarza i ma zapalenie oskrzeli dostała antybiotyk ma inhalacje i poprawy nie widać , juz nie wiem jak mam jej pomóc tak sie dusi. Dzieci zadowolone z prezentów , ja zmęczona bo swieta u mnie i brak pomocy w czym kolwiek:-(.
No ponarzekalam!!!!!!
Witam nowa mamę !!!!
Nonek i jak spotakmy się ?????Masz czas????

Pozdrowienia dla wszystkich mam i dzieci
 
reklama
Cześć!
Widzę, że święta minęły u wszystkich jednakowo szybko:tak:;-) U nas również... Nie najadłam się za dużo, bo mam coś takiego, że jak widzę tony jedzenia to od patrzenia mam brzuch pełny:szok::-p A później żałuję, że mogłam zjeść te smakołyki...
Poza tym prezentów dla Basi cała masa, część schowałam, bo nie wiedziałaby czym się bawić:sorry2:
Ja znowu zaniemogłam-w wigilię źle się czułam, w pierwszy dzień świąt również, a w drugi serce mi tak waliło, miałam takie duszności i zawroty głowy, że wezwałam pogotowie:-( Najprawdopodobniej to po kawie i muszę zrobić badania krwi (bardzo dokładne), bo może to być anemia, niedobory elektrolitów, co niesie za sobą złe ukrwienie i wysokie tętno (130-140):dry:
Dzisiaj rano byłam u lekarza, dostałam skierowanie na EKG i badania krwi (te już załatwiłam, będą w środę:sorry2:), no a później z wynikami z powrotem do lekarza:blink:
Z miłych rzeczy to bratowa M powiedziała w wigilię, że jest w ciąży-w 9 tygodniu, a więc rodzinka się powiekszy:tak:

Kadia-mam nadzieję, że Klaudia szybko wyzdrowieje, a Ty poradzisz sobie ze wszystkimi problemami:tak:
Beti-i jak Maksio? Zdrowy?:confused::-)
M4R1Ka-witaj:happy:
 
Do góry