reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Witajcie dziewczynki :-)
My wlasnie wroczaj wrocilismy do do domku - bylam od czwartku wieczorem u rodzicow :tak:
Kuba nadal czesto budzi sie w nocy.....niech te zeby w koncu sie cale przebija......jestem zmeczona :-(
Ale pogoda cudna wiec to nastraja optymistycznie :-)

Witam nowe mamy.
Pozdrawiam cieplutko Was wszystkie kochane.
ANIELAP - dziekuje za foteczki :tak:
 
reklama
hej dziewczyny musze się tutaj połapac ale pewnie często bedę zagladać.
dziękuje za miłe przyjecie:)

Ja obecnie mieszkam na Grabiszynku na Pereca, ale wychowałam sie na Kosmosie tzn na os. Kosmonautów. Mam prawie 31 lat:szok:, ale czuje się młoda mama:-D, Maksior jest super dzieciaczkiem choc potrafi nieźle dac w kość, bunt dwulatka moge spokojnie uznac za rozpoczęty:tak:, ale damy rade.

w obecnej chwili mój bączunio śpi, jak wstanie to dam mu zjeśc 2 danie i wymaszerujemy na nasze ukochane ogródki:-D
 
GINGEROS - najserdeczniejsze życzenia z okazji 28 urodzinek :-):-):-):-):-):-)
Samych szczęśliwych dni :-)
vh7xv4.jpg
 
Robi się nas coraz więcej, tylko widzę że Kacper cały czas najmłodszy ... może niedługo zagości tu jakaś mama z ruwieśnikiem lub ruwieśniczką Kacperka :tak:;-):-)


moja Madzia wczoraj 3 miesiace skonczyla - jest z 9 grudnia

mmadzia096fb5.jpg


a noce przesypia ladnie juz ok miesiaca, zasypia po wieczornej kapieli i jedzonku czyli ok 20:30 a wstaje ok 4:30 - 5 rano, akurat jak moj TZ wstaje do pracy
 
GINGEROS - najserdeczniejsze życzenia z okazji 28 urodzinek :-):-):-):-):-):-)
Samych szczęśliwych dni :-)
vh7xv4.jpg

Dokładam się do życzeń :tak:

moja Madzia wczoraj 3 miesiace skonczyla - jest z 9 grudnia

mmadzia096fb5.jpg


a noce przesypia ladnie juz ok miesiaca, zasypia po wieczornej kapieli i jedzonku czyli ok 20:30 a wstaje ok 4:30 - 5 rano, akurat jak moj TZ wstaje do pracy

OOO w końcu Kacper nie jest najmłodszy :tak:Twoja Madzia jest śliczna :)). A co do nocek to Kacper bardzo podobnie spał a teraz różnie bywa :tak:
 
cudna pogoda, prawda? :tak: spacer, ławeczka, książeczka, spacer i jeszcze raz spacer ;-) ale nie teraz - później ;-) teraz dochodzę do siebie przy kawie :-)!

No właśnie pogoda cudna a my cały dzień w domku. Gorączka nadal powyzej 38. I okazało sie że to jednak nie zęby, tylko gardełko chore... Pierwsze nasze chorowanie:-(

Olcia jak u Was? Lepiej?

chcialam sie przywitac :-)
od 4 lat mieszkam w obornikach Slaskich, wczesniej we Wroclawiu ale nadal baaardzo czesto tam bywam

My również witamy!!!:-)

ANIELAP - dziekuje za foteczki :tak:

Cieszę się ze dotarły:-)

Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko i niech już nikt nie choruje!!!
 
Witam dziewczyny!
Ale dziś piękna pogoda. Aż żyć się chce:-):tak: Basia była dwa razy na spacerku-raz ze mną, a raz z M. Byłam dzisiaj na jazdach-juz troche lepiej niż w czwartek:-p
Noce i poranki u nas różne-wczoraj Basia spadła z łóżka i strasznie sie potłukła-mam do siebie wyrzuty, że wcześniej nie zabezpieczyłam tego (stało się to w łóżku w sypialni między łóżkiem a ścianą, jak jeszcze spała rano):szok::szok::-(

Anielap-zdrówka dużo dla Zuzi:-D Do mnie dotarły 4 zdjęcia zatytułowane zdjęcia c.d. Czy to to czy jeszcze coś było?
Gingeros-jak tam spacerek i książka?:cool2: No i wszystkiego najlepszego;-)
Pusia-mam nadzieję, że dzisiejsza noc będzie spokojniejsza:tak:
Bara-jak tam w pracy-wróciłaś już?:-p
Ja również witam nowe mamy i gorąco pozdrawiam:tak::tak::-):-D
 
Witam dziewczyny!
Ale dziś piękna pogoda. Aż żyć się chce:-):tak: Basia była dwa razy na spacerku-raz ze mną, a raz z M. Byłam dzisiaj na jazdach-juz troche lepiej niż w czwartek:-p
Noce i poranki u nas różne-wczoraj Basia spadła z łóżka i strasznie sie potłukła-mam do siebie wyrzuty, że wcześniej nie zabezpieczyłam tego (stało się to w łóżku w sypialni między łóżkiem a ścianą, jak jeszcze spała rano):szok::szok::-(

Anielap-zdrówka dużo dla Zuzi:-D Do mnie dotarły 4 zdjęcia zatytułowane zdjęcia c.d. Czy to to czy jeszcze coś było?
Gingeros-jak tam spacerek i książka?:cool2: No i wszystkiego najlepszego;-)
Pusia-mam nadzieję, że dzisiejsza noc będzie spokojniejsza:tak:
Bara-jak tam w pracy-wróciłaś już?:-p
Ja również witam nowe mamy i gorąco pozdrawiam:tak::tak::-):-D

oj nocka chyba będzie lipna. Na razie Kacper ma problemy z zaśnięciem i coś mu cycki nie pasowały mam nadzieje że zaraz uśnie ... O Piotrek przyszedł Kacper usnął zobaczymy jak długo
 
reklama
Przed chwilką wróciłam i przypędziłam do was:-)witam wszystkich szczególnie nowe mamy:tak:dzień miałam fajny ale pod wieczór niunia coś płakała mojej mamie i nie wiem dlaczego?:baffled: Anielap dużżżżżżżżżżżżo zdrowia dla Zuzolinki:tak:Moja Zuzia rano odstawiła szopke, wyszła z mężem do skrzynki po listy i nie chciała wrócić do domu tylko od razu do piasku z wielkim płaczem wciągnełam ją do domu żeby ją ubrać i już o 9:30 miałam warte na dworze w piasku:tak:na obiad też z płaczem wciagałam do domu:tak:ale mam nadzieje że taka pogoda juz zostanie
 
Do góry