reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Oj znowu choróbska, dużo dużo zdróweczka dla Olcii i Milenki, szybko sie kurujcie:tak:a ja dzisiaj ide na imieniny, nie chce mi sie ale wole to niz siedzenie samej w domu bo M w pracy do nocy:tak:a co do Berka to jestem chetna bo jeszcze nigdy nie byłam tam a słyszałam wiele dobtrego:-):tak:
 
reklama
Oj znowu choróbska, dużo dużo zdróweczka dla Olcii i Milenki, szybko sie kurujcie:tak:a ja dzisiaj ide na imieniny, nie chce mi sie ale wole to niz siedzenie samej w domu bo M w pracy do nocy:tak:a co do Berka to jestem chetna bo jeszcze nigdy nie byłam tam a słyszałam wiele dobtrego:-):tak:

Dziewczyny a co to jest ten Berek bo ja nie wiem :(
 
anielap chciałam ci powiedziec ze tez na uczelni miałam zajęcia z czamarą!!!!!:-)

Ja pana Czamarę miałam okazję widywać jedynie na akademiach:-) On nie prowadzi zajec w swojej szkole...:-)​


Antonek jak Antonek ;-) już na nogach, szaleje, przestawia, lata, krzyczy i mi porządki w komodach robi :angry: jeden plus, że już swojego wózka nie liże ;-) bo nie wiedziałam gdzie go ustawiać/chować ;-)

No właśnie, co tu zrobić z tym cholernym wózkiem. Moja Zuzka codziennie myje kółka, aż błyszczą:-D:-D


hej mamuski, ja na chwile... mam angine, Mili ma jakas infekcje bakteryjna (wyszlo w badnaiu krwi) i stad goraczka juz 3 dni do 40 stopni dochodzi.... obie na antybiotyku :-( w kinie goraczka sie zaczela a wczoraj od 22 do 00 probowalismy zbic miala 40 stopni i dreszcze i w ogole strasznie wygladala :-( jak spadla goraczka Mili zaczela plakac, strasznie drarla sie 2 godziny!!! jestem w okropnym stanie, psychicznym i gardlo strasznie mnie boli, trzymajcie kciuki za szybkie ozdrowienie!!

Ojejkujej:-( Biedactwa... Tulimy Was cieplutko i szybko zdrowiejcie...​


Długo nas nie było bo sie woziłysmy z Zuzką po koleżankach... Troszkę Was czytałam ale sił brakowało by pisać...​
 
Ja pana Czamarę miałam okazję widywać jedynie na akademiach:-) On nie prowadzi zajec w swojej szkole...:-)​





No właśnie, co tu zrobić z tym cholernym wózkiem. Moja Zuzka codziennie myje kółka, aż błyszczą:-D:-D




Ojejkujej:-( Biedactwa... Tulimy Was cieplutko i szybko zdrowiejcie...​



Długo nas nie było bo sie woziłysmy z Zuzką po koleżankach... Troszkę Was czytałam ale sił brakowało by pisać...​


HEJ WITAM!!!!!!
JA WIEM ZE U SIEBIE NIE PROWADZI ALE JAK STUDIOWAŁAM TO ON JESZCZE BYŁ PRACONIKIEM AWF-U
 
Olcia jak Wasze zdrówko?
I wogóle co Was?

Moja Zu dziś cały dzień bardzo marudna... A wieczorem gorączka. Nasza pierwsza....:-( I dylemat czy to może w końcu zęby, czy jakieś choróbsko. :-(
pozdrawiamy....​
 
Olcia jak Wasze zdrówko?
I wogóle co Was?

Moja Zu dziś cały dzień bardzo marudna... A wieczorem gorączka. Nasza pierwsza....:-( I dylemat czy to może w końcu zęby, czy jakieś choróbsko. :-(
pozdrawiamy....​

hej mamuski, ja na chwile... mam angine, Mili ma jakas infekcje bakteryjna (wyszlo w badnaiu krwi) i stad goraczka juz 3 dni do 40 stopni dochodzi.... obie na antybiotyku :-( w kinie goraczka sie zaczela a wczoraj od 22 do 00 probowalismy zbic miala 40 stopni i dreszcze i w ogole strasznie wygladala :-( jak spadla goraczka Mili zaczela plakac, strasznie drarla sie 2 godziny!!! jestem w okropnym stanie, psychicznym i gardlo strasznie mnie boli, trzymajcie kciuki za szybkie ozdrowienie!!

Kobitki życzę zdrówka dla Was i Waszych Skarbów.

U nas przez weekend byli moi Rodzice było fajowo :tak:

 
Pusia to ja Ci powiem że mieszkam we Wrocławiu juz 8lat i ani razu moja mama nie była u mnie:no:. A mieszka 60km od Wrocławia... Ciągle jej nie po drodze...

A martwię sie bardzo o małą Zu. Kurczę, może to te ostatnie wojaże tak na nią wpłynęły...:-( Lecimy jutro do lekarza... I oby to były już te zęby...
 
reklama
Olcia jak Wasze zdrówko?

I wogóle co Was?​

Moja Zu dziś cały dzień bardzo marudna... A wieczorem gorączka. Nasza pierwsza....:-( I dylemat czy to może w końcu zęby, czy jakieś choróbsko. :-(

pozdrawiamy....​


KOCHANA OBSTAWIAM ŻE TO ZĘBY!!!! NASZ JAK WCZORAJ OD 23 ZACZĄŁ MARUDZIC TAK SOBIE NIE SPAŁ I MARUDZIŁ DO RANA , PADAMY DZISIAJ , NADODATEK ZASNĄŁ OKOLO 10 NA 40 MIN:szok:, NO PO OBIADKU ZASNĄŁ NA 2 GODZ , ALE ZOBACZYŁAM DWÓJKI NA GÓREZ I NA DOLE WIĘĆ BEDZIE 8 ZĘBÓW , ALE CZEMU TYLE NARAZ!!! BIEDNY ON I MY!!! WIĘC KOCHANA TRZYMAM KIUKI POWOLI I BEZBOLEŚNIE !!!!:tak:
 
Do góry