reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Kadia oby to zęby były. Niestety nic jeszcze na dziąsłach nie widac.:-( I musze powiedzieć że w końcu, no bo 9miechów wkrótce nam wybija, a my bezzębne jeszcze...

A u Was aż 8 naraz...:szok::szok::szok: Hmmm... Współczuję?​
 
reklama
witajcie nazywam sie Beata jestem mama prawie 2 letniego Maksia. jestem z Wrcławia mieszkam tu od urodzenia. pozdrawiam i myslę ze fajnie mi tu z wami bedzie.
 
witajcie nazywam sie Beata jestem mama prawie 2 letniego Maksia. jestem z Wrcławia mieszkam tu od urodzenia. pozdrawiam i myslę ze fajnie mi tu z wami bedzie.


Witaj Beti77!!!
Rozgość się i często do nas zaglądaj!!! Pisz co u Ciebie, gdzie mieszkacie i jak Maksiu?
Pozdrawiamy!!!​
 
Kadia oby to zęby były. Niestety nic jeszcze na dziąsłach nie widac.:-( I musze powiedzieć że w końcu, no bo 9miechów wkrótce nam wybija, a my bezzębne jeszcze...​



A u Was aż 8 naraz...:szok::szok::szok: Hmmm... Współczuję?​

dzieki kchana!!! ale niemrtw sie twoja bedzie miala zdrowe i piekne zęby!!!:tak: a tak w ogóle to nie jest późno jest ok e jej tak wychodza zęby, nie musisz widzieć ale jak ma takie napuchniete i czerwone to to i lada moment zobaczysz!!!!


witajcie nazywam sie Beata jestem mama prawie 2 letniego Maksia. jestem z Wrcławia mieszkam tu od urodzenia. pozdrawiam i myslę ze fajnie mi tu z wami bedzie.


hej beatka witamy serdecznie i zapraszamy jak najczęściej!!!:tak:
 
dzieki kchana!!! ale niemrtw sie twoja bedzie miala zdrowe i piekne zęby!!!:tak: a tak w ogóle to nie jest późno jest ok e jej tak wychodza zęby, nie musisz widzieć ale jak ma takie napuchniete i czerwone to to i lada moment zobaczysz!!!!

Dziąsełka nie są napuchnięte, ani czerwone:-:)-(​
 
cześć dziewczynki, u nas wekend nawet spokojny, wczoraj Zuzia pierwszy raz bawiła sie w piasku i chyba jej sie spodobało:tak::-)Anielap jak mojej Zuzi wychodziły zęby to nie miała nawet obrzmiałych dziąseł, marudziła w dzień i w nocy popłakiwała rano patrze a tu w buzi coś białego świeci ZĄB :tak:
Witaj Beti zapraszamy do nas, napisz cos o sobie i w której dzielnicy mieszkasz?
dzisiaj mam drugą zmiane i nie chce mi sie isc:dry:Olcia jak sie macie?
 
cudna pogoda, prawda? :tak: spacer, ławeczka, książeczka, spacer i jeszcze raz spacer ;-) ale nie teraz - później ;-) teraz dochodzę do siebie przy kawie :-)

OLCIA zdrowia, zdrowia dla was!!!

KADIA jestem geologiem :-D dokładnie to geologiem poszukiwaczem :tak:

BAETA witam, witamy!
 
reklama
Witam kobitki :-D:tak:;-):-)
Kacper dopiero zasnął ...a noc była beznadziejna :( . Kacperek usnął o 21 ale....... obudził się o 22:30 a potem budził się nawet nie wiem ile razy ale na pewno minimum 5 achhhh i prawie w ogóle nie spałam bo jak on nie spał to był przy cycku mam nadzieje że teraz choć godzinkę pośpi ...


Pusia to ja Ci powiem że mieszkam we Wrocławiu juz 8lat i ani razu moja mama nie była u mnie:no:. A mieszka 60km od Wrocławia... Ciągle jej nie po drodze...

A martwię sie bardzo o małą Zu. Kurczę, może to te ostatnie wojaże tak na nią wpłynęły...:-( Lecimy jutro do lekarza... I oby to były już te zęby...

Kadia oby to zęby były. Niestety nic jeszcze na dziąsłach nie widac.:-( I musze powiedzieć że w końcu, no bo 9miechów wkrótce nam wybija, a my bezzębne jeszcze...

A u Was aż 8 naraz...:szok::szok::szok: Hmmm... Współczuję?​

To przykro że mama Cię nie odwiedziła (trochę tego nie rozumiem) :-(.
Trzymam kciuki żeby to były zęby :tak:

witajcie nazywam sie Beata jestem mama prawie 2 letniego Maksia. jestem z Wrcławia mieszkam tu od urodzenia. pozdrawiam i myslę ze fajnie mi tu z wami bedzie.

Witam serdecznie :-) i zapraszam do częstego odwiedzania nas :tak:

chcialam sie przywitac :-)
od 4 lat mieszkam w obornikach Slaskich, wczesniej we Wroclawiu ale nadal baaardzo czesto tam bywam

Witam Witam :))):-D



Robi się nas coraz więcej, tylko widzę że Kacper cały czas najmłodszy ... może niedługo zagości tu jakaś mama z ruwieśnikiem lub ruwieśniczką Kacperka :tak:;-):-)
 
Do góry