reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

A my nie obchodzimy Walentynek (M nie lubi:szok:) Jak nie chce to nie... A co do zakupów to u nas jest koszmar-tzn wychodzenie na zakupy z M-marudzi, pogania mnie, nie zdążę jeszcze wejść do sklepu, a on pyta czy już wszystko obejrzałam:baffled: No i zawsze z tego wszystkiego wychodzi kłótnia i w takich humorach wracamy do domu:no:
 
reklama
u nas Walentynki to praktycznie dzień jak codzień ;-) jakoś nie świętujemy, jedynie coś wypaśnego gotujemy (czyt.ja gotuję ;-)) albo nie gotujemy i wychodzimy na obiad ;-) taka nasza natura :-D

PUSIA i my mamy podobny problem - dziadkowie miszkają w ZG i Sulechowie ;-) tak więc opiekunki darmowej nie mamy :sorry: no, ale za to będzie można dzieci wysyłać do dziadków na dłuższe wakacje :-D
 
PUSIA - no my we Wrocku tez sami, dlatego ciesze sie ze tak sie zlozylo ze jedziemy do moich rodzicow :tak:.....tylko potem caly weekend bez M i to mnie juz nie cieszy :sorry:

A teraz jeszcze jedna wiadomosc :-p
Wiecie co........zrobilam dzis rano test ciazowy...bo tak sobie pomyslalam ze moze jakis prezent dla M na walentynki bedzie
laugh.gif

Hmmmmm......no i nie wiem.....spojrzalam na niego po czasie dluzszym niz zalecany....i jest tam cos....jakis cień drugiej kreseczki, wiec nie wiem czy to przez to ze za dlugo czekalam, czy faktycznie cos tam jest tylko jeszcze za wczesnie......czy moze sobie wmawiam...wiecie jak to jest
sorry2.gif

No nic......jak @ nie przyjdzie podczas pobytu u rodzicow to po powrocie zrobie 2 test
yes2.gif
A M narazie nic nie mowie
p.gif
 
Także ja na zakupy jak najbardziej też się piszę, ale też z małą, bo w dzień nie mam jej z kim zostawić:sorry:
Aneta-fajne ma pomysły Twój M:laugh2: Ciekawa jestem co mój wymyśli na rocznicę ślubu:-p
 
KASIA - ten pomysl ze SPA to chyba ja mu podsunelam :sorry::-D tylko nie wiedzialam ze onto tak powaznie potraktuje :-D Kilka dni temu.......jak wieczorem zaczelam przerazliwie ziewac to M mi mowi ze ja ciagle zmeczona jestem ostatnio i chyba musi mnie gdzies wyslac na weekend zebym odpoczela od malego.....a ja na to: "acha...najlepiej do SPA" :-D:-p:-D No i masz.....
 
u nas Walentynki to praktycznie dzień jak codzień ;-) jakoś nie świętujemy, jedynie coś wypaśnego gotujemy (czyt.ja gotuję ;-)) albo nie gotujemy i wychodzimy na obiad ;-) taka nasza natura :-D

PUSIA i my mamy podobny problem - dziadkowie miszkają w ZG i Sulechowie ;-) tak więc opiekunki darmowej nie mamy :sorry: no, ale za to będzie można dzieci wysyłać do dziadków na dłuższe wakacje :-D

Może i masz racje z tymi Wakacjami :)))

PUSIA - no my we Wrocku tez sami, dlatego ciesze sie ze tak sie zlozylo ze jedziemy do moich rodzicow :tak:.....tylko potem caly weekend bez M i to mnie juz nie cieszy :sorry:

A teraz jeszcze jedna wiadomosc :-p
Wiecie co........zrobilam dzis rano test ciazowy...bo tak sobie pomyslalam ze moze jakis prezent dla M na walentynki bedzie
laugh.gif

Hmmmmm......no i nie wiem.....spojrzalam na niego po czasie dluzszym niz zalecany....i jest tam cos....jakis cień drugiej kreseczki, wiec nie wiem czy to przez to ze za dlugo czekalam, czy faktycznie cos tam jest tylko jeszcze za wczesnie......czy moze sobie wmawiam...wiecie jak to jest
sorry2.gif

No nic......jak @ nie przyjdzie podczas pobytu u rodzicow to po powrocie zrobie 2 test
yes2.gif
A M narazie nic nie mowie
p.gif

Trzymam kciuki żeby to były te dwie kreseczki :))

A my nie obchodzimy Walentynek (M nie lubi:szok:) Jak nie chce to nie... A co do zakupów to u nas jest koszmar-tzn wychodzenie na zakupy z M-marudzi, pogania mnie, nie zdążę jeszcze wejść do sklepu, a on pyta czy już wszystko obejrzałam:baffled: No i zawsze z tego wszystkiego wychodzi kłótnia i w takich humorach wracamy do domu:no:

U nas z zakupami jest super. Kiedy idziemy po coś konkretnego np płaszcz to Piotrek chętnie chce żebym przymierzyła to i tamto i raczej nigdy sie nie kłócimy z tego powodu więc na to narzekać nie mogę :)
 
U nas z zakupami jest super. Kiedy idziemy po coś konkretnego np płaszcz to Piotrek chętnie chce żebym przymierzyła to i tamto i raczej nigdy sie nie kłócimy z tego powodu więc na to narzekać nie mogę :)


No to tylko pozazdrościć M:tak: Mój zawsze mówi, że we wszystkim mi ładnie i już wychodzimy ze sklepu... I jak tu można z takim gdzieś wyjść:sorry:
 
Witam i ja ciepło i serdecznie.
Tez jest z pięknego Wrocławia
Mieszkam w okolicach dworca głównego :-)

Mam na imie Ania 28 wiosen stuknie w tym roku.
Mam 2 letniego cudo synka Majtysia

i na razie tyle o mnie ... idę się rozejrzeć
 
reklama
Witajcie dziewczyny!!!Niestety mam awarię kompa, a dokładnie programu javascript i niewiele mogę bez niego zrobić. A mam tyleeee do napisania... Puszcam tu małża, niech mnie to szybko usprawni bo bez bb żyć już nie umiem.Spartusia witaj w naszym gronie.
 
Do góry