reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

No to my byłyśmy najpóźniej w domku-o 20.45:szok: Ale jak wspominałam zahaczyłyśmy na urodziny mojej siostry i tam trochę nam zeszło... Basia w końcu odżyła przy swojej młodszej kuzynce i pokazała na co ją stać:tak: Dzisiaj zachowywała się w kinie jak mały dzikusek, aż byłam zdziwiona (nie tylko ja-u mnie w domu też nie wierzyli:sorry:) No ale mam nadzieję, że następnym razem będzie bardziej śmiała...
Najgorsze jest to, że dalej nie śpi mimo że jej normalna godzina spania to 20-ta:eek:
Mi również bardzo miło Was poznać i liczę na częstsze spotkania:happy::-D
 
reklama
no mam nadzieje że wiosna szybko do nas przyjdzie i na następny wypad bedzie się można umówić:tak:my byliśmy w domku ok 18, ale myślałam że bedziemy jeszcze pózniej bo Zuzolina takie spanie miała że sieobudziła dopiero 16:40 zanim doszła do siebie jeszcze musiałyśmy sie przebrac a 17:15 mieliśmy autobus ale zdązżylismy:-) aneta i anielap jak zakupy? udane??
 
aneta i anielap jak zakupy? udane??

Ja kupiłam w H&M śliniaczek z rękawkami. Ale nie testowany jeszcze, bo Zuzka ominęła wieczorną kaszkę i tylko cycowanie na dobranoc było.
Ale powiem, że chętnie bym się wybrała na zakupy, dawno nie łaziłam po sklepach bez małża:-D A z nim to szkoda gadać:-D
 
wkurza mnie dzis mój komputer:wściekła/y::angry:a dopiero z naprawy odebrany, i Zuzolina nie grzebała w nim:angry::crazy: nie chce mi sie jutro isc do pracy a musze:sorry:
 
jak z każdym chłopem, konkretnie i szybko:tak:mój Łukasz zawsze mówi juz zobaczyłaś wszystko?? bierzesz cos??a jak chce zeby mi doradził to mówi zrób jak uważasz, weż to co chcesz i chodż już!większość zakupów kończy sie kłótnią wiec nie chodzimy czesto:tak:no brak kasy tez sie przyczynie ze nie szalejemy:tak:
 
anielap na zakupy tez bym sobie poszła :))
Po ciazy nie mam spodni na siebie :( trzeba by garderobę uzupełnić:-D
 
reklama
Do góry