reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Witajcie!!!!

Kadia2 to super że już jest lepiej. Zdjęcia są fajowe. To ostatnie również, ale mnie się najbardziej spodobało jak Krystian obejmuje Klaudię.:-)

Gingeros to napewno będziemy miały o czym rozmawiać:-)

Bardzo się cieszę z naszego spotkania:-) Do zobaczenia dziewczyny...​
 
reklama
Gingeros stresuje się jak to będzie w kinie :zawstydzona/y: ( nawet lekko mnie brzuszek boli hihi):baffled:. Torbe Kacperka mam juz spakowana za jakis czas zaczynam go ostatni raz karmić potem ubrac i o godzinie 10:45 Piotrek (mój mąż) przyjedzie po nas :)
 
my już dawno w domciu
Kacper musiał chyba odreagować film i miał 10 min atak płaczu ... a na koniec sie uśmiechnął. Teraz nakarmiony smacznie śpi :))

Było superrrr Was poznać :) licze na kolejny raz, może następnym razem umówimy sie gdzieś gdzie będzie można pogadać :) czy cuś

Buziaki dla Was i Waszych slicznych usmiechniętych dzieci :tak::rofl2:
 
Hallo.....my dobilismy do domku o 17:30 :-D
Bardzo dziekuje za spotkanie i przemile towarzystwo :-):tak:
Licze na wieeeeeeeeecej.......bo ja zwykle tu bardzo samotna ;-)
A dzieciaki wszystkie sa cudne - fajnie moc obserwowac taka grupke maluszkow :-D
 
anera23 mam pytanko gdzie chodziłas z Małym na basen ?? bo ja w piątek chyba idę na próbne pływanie do szkoły "Lider" - ciekawe jak mu sie to spodoba.
 
To jak na razie my dotarłyśmy do domku najpóźniej:-) 18.00. Było super fantastycznie. Dzieciaczki Wasze wspaniałe. A najbardziej ujęly mnie te raczkujące wspinające się po moich plecach:-D
Zuza zasnęła dopiero w autobusie na 15min, więc położyliśmy ją dziś wcześniej o godzinkę spać. I tak od 19 już słodko śpi mój aniołecek:-)
A jak wrażenia z filmu? Kto obejrzał?​
 
reklama
To jak na razie my dotarłyśmy do domku najpóźniej:-) 18.00. Było super fantastycznie. Dzieciaczki Wasze wspaniałe. A najbardziej ujęly mnie te raczkujące wspinające się po moich plecach:-D
Zuza zasnęła dopiero w autobusie na 15min, więc położyliśmy ją dziś wcześniej o godzinkę spać. I tak od 19 już słodko śpi mój aniołecek:-)
A jak wrażenia z filmu? Kto obejrzał?​

:) Ja z Piotrkiem obejrzeliśmy :rofl2: super film :tak::-D

A tak w ogóle to Kacper dzis nadrabia marudzeniem, bolą mnie plecy od noszenia ufff dobrze że Piotrek juz z pracy wrócił tylko kurcze synek normalnie teraz jak aniołek sie zachowuje kiedy tatusia widzi :crazy:
 
Do góry