reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

PUSIA - na basen ciagle chodzimy.....juz 5 miesiecy :-) Do Redecco na Rogowskiej (szkoła Wróbel&Wróblewski).
Super sprawa :tak::tak::tak:

A Kuba tez juz spi od jakiegos czasu..........jedna drzemka pol godzinna tylko - mocny jest :eek::laugh2:
 
reklama
Pusia7 właśnie oglądam Twoją galerię na NK:-). Jakie włoski miałaś długie... A teraz takie króciuteńkie... Nie do poznania...​
 
Gingeros, mam dwie fajne fotki Zuzi i Antonka:-)
Na jedenej Antonek gryzie Zu butka:-D:-D:-D, albo całuje ją w stopę;-), tego nie wiem...​
 
Pusia7 właśnie oglądam Twoją galerię na NK:-). Jakie włoski miałaś długie... A teraz takie króciuteńkie... Nie do poznania...​

Teraz znowu zapuszczam :)) ale nie wiem czy wytrwam :D

witajcie!!!
jestem z wrocławia a na tym forum jestem jeszcze nowa. pozdrawiam wszystkich

Miło nam :) i zapraszamy do częstego pisania:-)



Zmykam karmic Kacperka i kłaść go spać póki co papap
 
cos mi szwankuje bb, stare posty mi sie wyswietlają:eek::baffled:niel ubie jak sie cos psuje:no::wściekła/y:ale wypadzik był super, niech juz sie cieplej robi, to bedzie najazd na ZOO:tak:
 
reklama
cos mi szwankuje bb, stare posty mi sie wyswietlają:eek::baffled:niel ubie jak sie cos psuje:no::wściekła/y:ale wypadzik był super, niech juz sie cieplej robi, to bedzie najazd na ZOO:tak:


Mi też coś szwankuje:tak: Wogóle mnie nie informuje o nowych postach:tak: Myślałam że z moją skrzynką coś nie tak...​
 
Do góry